Bezdratova domaci sluchatka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 12. 2018 07:07

https://m.alza.cz/thomson-whp6316bt-sleva-d5349884.htm

Vela spekulujes. Kup to a vyskusaj. Prinajhorsom vratis ked sa to nebude dat pocuvat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 1. 12. 2018 10:46

Paullik74 píše:To je sice zajímavá myšlenka, ale už úplně vidím, jak by to dopadlo. Reálná výdrž by byla nižší, a věčně bych zapomněl na to to při odchodu připojit na USB. A pak, když bych si chtěl konečně něco poslechnout, tak by byla sluchátka vybitá. Nabíjení sluchátek přes USB je stejně jako u telefonů neuvěřitelně nepraktický a štve mě to od počátku smartphonů (kdy začla být nutnost nabíjet každý den). Fakt mě udivuje, že sme se v tomhle ještě nikam neposunuli, za tolik let...


Papirova 35h, realni pres 30h dle recenzi, par si jich precti nez zacnes byt zbytecne predem zaujaty. Nic ti urcite nevnucuji, ale zapomenout to dat jeden den v tydnu nabit to uz je trochu zbztecna vymluva proc to nebrat kor kdyz bys radeji BT. A to nemluvim o tom, ze jsou schopne se za 10min nabit na 1h poslechu, takze tvoje obavy jsou zbytecne, pres obed je das nabijet a mas po pul hodine vystarano na zbeytek sichty. Ja je pro jistotu objednal :-D objevil jsem na ne kupon na CZC na slevu 500,- takze za 2099,- na ty filmy neni o cem. Prinejhorsim je vratim nebo nevyzvednu, v pondeli jdu jeste do audiga na AT AR5 a Sen 4.40 tak uvidime jak padnou, ale cenove jsme u AT taky uplne jinde tak jsem zvedavy jestli i zvukove.

Chci se ale zeptat zkusenejsich na kodek AptX. Mam samsung S7e, ktery dostal SW podporu AptX az s update na Oreo 8. Kdyz pripojim spunty QY19 v nastaveni muzu prepinat mezi SBC a AptX ale rozdil moc neslysim. Kdyz jsem pripojil CH700N mam moznost jen SBC pritom podporuje i AptX. Tak ted nevim jestli ten AptX vubec v telefonu funguje nebo je problem s kompatibilitou s tema CH700N. Jde nejak zjistit jestli probiha prenos skutecne pres AptX? Muze to byt tim ze nemam nainstalovanou apku od sony?
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 2. 12. 2018 11:06

Kultus: Kde jsi našel těch 500Kč slevu prosimtě?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 2. 12. 2018 11:53

kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 2. 12. 2018 12:05

Jednou použitý kód už nefunguje.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 2. 12. 2018 12:18

Pak se omlouvam! nenapadlo mne, ze je jednorazovy a zrovna ja budu ten prvni kdo ho vyuzije.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Paullik74 4. 12. 2018 15:55

Ryan Giggs píše:https://m.alza.cz/thomson-whp6316bt-sleva-d5349884.htm

Vela spekulujes. Kup to a vyskusaj. Prinajhorsom vratis ked sa to nebude dat pocuvat.


Nakonec sem je zkusil, a jsou ve všem víceméně stejné, jako ty Creativy, co sem měl v práci doteď (někdy možná trošku hůř hrají, protože bluetooth), takže je to hrůza ale do práce se dá/stačí :-), plus komfort bezdrátu. Vydrží celkem dlouho, minimálně celej pracovní den, trošku sem prvně bojoval se správným vložením do nabíjecí stanice, ale už sem to vychytal a je to cajk. Trošku zvláštní mi přijde, že jsou na 2x AAA baterky, tak jsem zvědavý, za jak dlouho budu muset kupovat nové dobíjecí baterky.

Zatím ale OK, takže díky za tip.
Paullik74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2018 07:24

Tak tie dobijatelne AAA baterky su castokrat lepsia moznost. Ked dosluzia, vyhodis, kupis nove co je polozka tak za 100 Kč a fungujes dalej. Ked dosluzi vstavana baterka, tak to v mnohych pripadoch mozes do kosa hodit cele sluchadla, lebo oprava (ak je to mimo zaruku) je casto v tejto cenovej relacii nerentabilna.

Co sa zvuku tyka, tak je jasne ze oproti dratovym za rovnaky peniaz je BT velky kompromis. S tym treba ratat. Tam je v cene zahrnuta aj elektronika, baterie, licencne poplatky za technologie atd. A to sa pri rovnakej cene do rovnakej kvality nevprace.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paullik74 11. 12. 2018 10:14

Jop, já s tím počítal, že to nebude zázrak. Byl sem smířený, že by to mohlo bejt aj horší :D. Akorát teda kolega říká, že jdou celkem slyšet zvenčí, při takové normální poslouchací hlasitosti (ani potichu ani nahlas - kdybych to dal potišeji tak už skoro slyším co si kolegové říkají) - a to v kanclu nemáme úplně ticho. To mě teda moc nepotěšilo, na to, že by to měla bejt uzavřená konstrukce.
Paullik74
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků