Vymena kablu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 11. 12. 2018 19:03

Problém bol pomerne priamočiary. Začal mi vypadávať zvuk v jednom slúchatku - vždy keď som pohol káblom - a situácia sa zhoršila až tak, že to slúchatko prestalo hrať takmer úplne. Slúchadlá nemali odpojiteľný kábel, takže možnosti boli len servis alebo kúpa nových.

Vzhľadom na to že nové stáli vyše 1000$ mať ich znovu plne funkčné za 1680 CZK mi príde ako super deal.. :-)
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 12. 12. 2018 16:12

Aha aha aha, už chápem, takže nejaká sranda vo vnútri mušle, predpokladám, že sa uvolnil jeden z vodičov
https://photos.app.goo.gl/Y8o8HNonmq35zsZY8 .

Celkom slušná sumička ak to nebolo nič iné ale hlavne, že to fachčí.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 12. 12. 2018 20:20

Kabel u sluchátek je opravený, všechno funguje jak má a tak je všechno v pořádku.Ale protože se v tomhle vlákně několikrát zmiňovalo Kabelguru, tak za ně odpovím.

Nejprve komunikuje se zákazníkem Kocmeister, běžný objednávky na kabely přijme, předá je mě a já je vyrobím.Pak se odesílají, nebo si je zákazník přebírá osobně.Pokud je ovšem požadavek jakkoliv nestandardní (např. oprava či předělání sluchátek), Kocmeister vše nejprve konzultuje se mnou.
Poptávanou věc mohu odmítnout např. z časových důvodů (nahromadí se příliš mnoho objednávek na výrobu kabelů), nebo třeba pro to, že s věcí mám špatnou zkušenost.
Jen samotný vyhledávání informací o zapojení různých redukcí, nebo vyhledání použitelnejch fotek rozebranejch sluchátek může zabrat i několik hodin na internetu.

Ale pak jsou opravy, který už jsem dělal opakovaně.Například...předělání kabelu k HD800 na symetrickou verzi včetně redukce, je pro mě dneska již zcela rutinní záležitostí.Montáž konektoru Mini XLR do sluchátek Beyerdynamic a výroba novýho kabelu zabere jedno odpoledne.Atd.

Některý opravy rád udělám, jiný ne.Záleží na různejch faktorech.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 13. 12. 2018 08:31

Howgh.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jara81 24. 7. 2020 11:55

Byl by nekdo prosim schopny vymenit kabel u spuntu Audio Technica CSK90?
Jara81
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků