Otevřené do 6k, domácí poslech, zdroj Shiit Fulla 2

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Paleandr 8. 11. 2018 11:05

bacil2 píše:
Paleandr píše: ... Zkrátka předpokládám, že na sezení na gauči u televize to nebude, nicméně u PC v jednom pokoji a se zavřenými dveřmi to nebude vůbec problém.
Na rap alebo rock by otvorené sluchátka nemali mať žiaden problém, ale napríklad už taký posluch "vážnej muziky" za prítomnosti "priemerne hlučného" pc v tej istej miestnosti može byť dosť otrava.


Ahoj,

díky za info. Vážnou hudbu poslouchám docela často a vychutnávám si to. Tohle by nicméně vůbec neměl být problém. PC mám neslyšitelné, takže se nebojím, že by mne rušilo.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 8. 11. 2018 16:21

HiFiMAN HE400i, tady není o čem. Kdybys chtěl něco lepšího, tak by sis musel připravit minimálně dvacku. Se Schiit Fulla 2 už to bude hrát jakž takž slušně a lze koupit za šestku přímo v Ketosu. Je to výprodejová cena, protože Sundara. Otevřená sluchátka samozřejmě hrají i do okolí, ale pokud v daném pokoji s tebou nikdo není a máš zavřené dveře, tak žádný problém.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bessinka 8. 11. 2018 16:47

Nabízím zde na bazaru HiFiman he 400i s náušníky Mr. Speakers Alpha Pads .Tyto náušníky posouvají tyto sluchátka především co se týče basů do jiné ligy.
Diskutováno zde na fóru.viewtopic.php?p=11747296#p11747296
bessinka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 14. 11. 2018 20:45

Tak dneska objednáno. Jsem zvědav. Máte zkušenosti s montováním jiných naušníků? Mám Branwavz Leather Angled Oval naušníky, které používám a možná by stálo za to je tam přehodit. Co je na to potřeba? Budu muset ještě něco dokoupit? A nebude lepší koupit pro ty hifimany nové HM5 které nejsou oval, ale round? Akorát ty round jsem zase nenašel angled. Tak nevím co s tím :) Případně jiné naušníky?

@bessinka díky za nabídku, ale mám doma HM5 naušníky a asi bych je využil, viz. výše a navíc mám radši nové zboží. Ještě jednou i tak díky.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Fhyryy 27. 11. 2018 20:26

Ještě k tomu úniku zvuku. Přečtěte si třeba leakage test na rtings. Tam je vidět to, co jsem sám zažil s Hifimany Edition X V2. Do prostoru to hraje jako kdybyste měli na stole puštěné reproduktory, a to poměrně nahlas. Unik zvuku je slyšet přes celý byt a myslím, že i v panelovém domě by to možná rušilo sousedy. I mezi otevřenými sluchátky jsou velké rozdíly v úniku zvuku. Já jsem byl taky nováček v přístupu k otevřeným sluchátkům. Předpoklad, že když budu v pokoji sám, tak únik zvuku nebude problém, se ukázal dost naivní. Hifimany jsou ale extrém. Zajímavé je, že nemají žádný uzavřený model (s výjimkou levných nevýznamných edition S), což je zvláštní, přichází tím o dost prodejů. Navíc konkurenti uzavřené modely produkují ve velkém v poslední době a ukázalo se, že zvukově jsou v pohodě.
Fhyryy
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 28. 11. 2018 10:59

Paleandr píše:Budu muset ještě něco dokoupit?


Pravděpodobně delší kabel nebo prodlužku.
amarok
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků