Čínske Chi - Fi

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 18. 12. 2018 16:21

Obecně klasický dvoupinový kabel, který má konektory pro zapuštěné terminály. V odkazu je typ konektoru, který bude pasovat.

https://www.toxic-cables.co.uk/product/ ... tecu-peek/

Dají se pořídit i na ALI, jen je třeba dát bacha, aby to byl tento typ konektorů.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B.F.G. 18. 12. 2018 19:12

amaroku, dotaz na MOD sluchátek, ne#^rví" to membránu měniče? Obvykle je to tam pro vyrovnání tlaku před/za při vytahování z ucha...
B.F.G.
Junior

Odeslat příspěvekod Rickwoo 19. 12. 2018 13:31

mrazíkovo píše:Tudíž Aubosy škrtám. Prima. Oko mi na nich utkvělo, ale něco říkalo počkej. Jsem rád, že jsem se neukvapil.
Zase jsem neodolal a dnes jsem si vyzvedl ZS3 společně s ,, vylepšujícím " kabelem. Ten kabel je tak moc vylepšující, že na ně nepasuje. Respektive nasadit jde, ale díky hyperergonomickým mušlím jen na krajíček a sluchátka z něj padaj. Zítra ho půjdu vrátit.
Tvar mušlí malinko evokuje kousky od InEar, ale k jejich pohodlí a izolaci toho dost ještě chybí. Originál hadičkokabel je fakt hroznej. Hlavně ten memorybordel co vede kolem ucha. Zvukem jsou syrový, ale ani čerstvé z krabičky mne vysloveně neuráží. Nechám si je na ven, dokud se nerozpadnou nebo nezlomí kabel, což si myslím nebude dlouho trvat. Další zázraky zs3e, zs4, ... zkoušet nebudu. Je to ztráta času.
Jinak jsem zase došel zklamání s kabelem z Ali. Mám ho od Srpna a dnes se mi ulomil v konektoru u sluchátka. Vůbec nemám chuť to spravovat. Zase se potvrdilo, že kvalita ve spojení s většinou produktů z Číny je věc v zásadě neslučitelná.

Noo já bych je tak rychle neškrtal měl sem ted doma chvilu whizery pro a ty se mne teda tak zvukove nelibily jak Audbos ani se me nezdá že by hrály tak hrozně nereálně spíš sou laděný víc studiove a na delší poslech nikde nic nepřečnívá nic nevadí nehrajou unavně hodne u nich zalezi na zdroji potřebujou trošku silnější zdroj udajně i pomáhá symetrika ale to bohužel zkusit ted nemůžu protože mne kocour rozkousal všechyn kabely a nedokopal sem se je opravit.
A sluchátka se dají sehnat za 80 dolaru whizery jestli se nepletu začínaj na 125dolarech
DAC: Fiio X5 2 , Shanling M1
Sluchátka : RHA MA750 , Trinity PM4 , Swing EC1 + IE800 , Magaoshi K3 Pro + HD , JVC HA-FXT90 , Viewsonic VSD3s , Fischer Audio TANDEM
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 19. 12. 2018 14:49

Vynechám je s úsměvem na tváři. Pokud o nich Michal napsal to co o nich napsal, věřím mu a tudíž jsem přesvědčen, že by to pro mne byla zbytečná koupě.
Navíc jsou osazeny čistě tlakovými armaturami, ale vzhledem k tomu jak Číňan občas švindluje s označením, tak mi není úplně jasný, jestli jsou tam 4 na stranu nebo celkem. Vyladit špunty osazené větším počtem tlakových měničů už není sranda, proto je drtivá produkce z Číny naditá dynamickým měničem/či. Nehledě na to, že i cena tlakových měničů bude někde jinde.
To, že Tobě sedí může být dáno více faktory. Nicméně máš-li k poslechu FiiO X5ii a Shanling M1, tak si ani z daleka neslyšel co Haydny umí. Což neznamená, že by se Ti i s patřičnějším zdrojem zalíbily.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rickwoo 19. 12. 2018 17:28

4 na stranu + vyhibka jo docela se mne libi dozajista to nejsou uplně top sluchátka ale za mne se jim to docela povedlo je to prijemny odpocinkovy poslech jj mam fiio X5 2 a Shanling m1 tak můžu whizerum dát ještě šanci asi je zkusím ješte si
je půjčit jakej teda zesilovač či přehravač k nim doporučíš?
DAC: Fiio X5 2 , Shanling M1
Sluchátka : RHA MA750 , Trinity PM4 , Swing EC1 + IE800 , Magaoshi K3 Pro + HD , JVC HA-FXT90 , Viewsonic VSD3s , Fischer Audio TANDEM
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 19. 12. 2018 18:02

B.F.G. píše:amaroku, dotaz na MOD sluchátek, ne#^rví" to membránu měniče? Obvykle je to tam pro vyrovnání tlaku před/za při vytahování z ucha...


amarok píše:- Kámoš je s tímto modem testoval na hodně vysokou hlasitost a někde okolo měniče asi vznikla netěsnost, protože v levým při usazování začalo pískat. (dostane je k vánocům a já si objednal nový). S volume tedy raději opatrně.


Jop.
Buď jim tolik nenakládat, nebo do pásky udělat tenkým špendlíkem dírku.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 19. 12. 2018 18:45

2 Rickowoo
Já mám Aune M1s a poslouchal jsem Haydny jak na singl, tak i symetriku. V symetrice byly lepší, ale i v klasickém singlu bylo slyšet, že se jedná o mimořádné špunty. Mimořádné hlavně z důvodu jejich rozlišení a detailnosti vzhledem k použitému jednomu driveru.
Haydny porovnávat s těma Audbosama úplně dobře nejde, jelikož je to porovnání jednak dvou různých technologií, ale i různého počtu osazení. Jestli Ti Audbosy sedí, tak nemá cenu špekulovat. Spíš bych je doporučil poslechnout s nějakým neutrálnějším nebo mírně teplejším přehrávačem. X5ii je podle mne jeden z nejhorších počinů od FiiO a M1, byť v době uvedení na trh byla zjevením, je dnes už dle mého názoru taky překonaná. Zkusil bych MO od Shanlingu, něco novějšího od xDuoo nebo zkusit sehnat to Aune. To je dnes už za pár korun a je to pořád špičková mašinka. Prima jsou i Cowony, ale ty stojej ranec.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavlicko 20. 12. 2018 10:03

Ahojte, som spokojným vlastníkom KZ ZS5(preferujem výšky, presné basy, stredy môžu byť nižšie, ale zas detailné+solídny priestor-to u KZ5 registrujem), ale zo zaujímavosti som si objednal KZ ZS10 v domnienke, že si zvukovo polepším...ale tvrdo som padol na hubu...úplne iný charakter, ktorý mi nevyhovuje. Mal som si o nich preštudovať viac. Takže pozerám ďalej...Už dávnejšie ma lákali Tin Audio T2(akj keď pravdepodobne majú iný charakter ako ZS5), ale boli v cene, pre mňa vtedy vysokej...teraz by som ich zobral...ale vidím ich na Ali, Amazone...tam asi treba rátať aj príplatkami (clo, DPH)..a to ma odrádza. Nepoznáte e-shop , kde ich zohnať spôsobom ako cez Gearbest Eu warhouse? Alebo ak nie tieto, tak prosím o radu , zvukovo podobný charakter ako ZS5, možno aj lepšie...prosto nejaký čínsky zázrak za výbornú cenu(je ich veľa a strácam prehľad), o ktorých sa veľa nevie, ale sú v "odborných" kruhoch vychvaľované. A ktoré by som "jednoducho" nakúpil v cene do 50Eur. Ďakujem za odpovede.
pavlicko
Junior

Odeslat příspěvekod SSakul 20. 12. 2018 10:13

Ahoj , ty Tin audio z Alli můžeš klidně zkusit pokud je tvá jediná obava DPH . Akorát napiš prodejci jednak při objednávce , tak i potom do zprávy , ať ti tam plácne třeba 19.8$ (musí to být pod 22 euro , ale zas zbytečně ne moc málo ) .. Nechytnuli mi sluchátka , přehrávače či kabely , ze kterých bych měl platit DPH ani jednou . Chytají se hlavně jen mobily , pokud je napsána nízká cena na balíku .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 12. 2018 18:35

přesně, mám stovky objednávek, platil jsem jednou.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lapsi 20. 12. 2018 19:07

Pavlicko,mozem ti predat moje,asi 3 krat hrane,T2 vtedy boli v akcii,za 30 euro su tvoje
lapsi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 20. 12. 2018 19:43

Já bral Haydny v akci za 90$, je to o fous víc, ale pořád to není úplně odlišná cena. Každopádně chápu, že Haydny nemusí chrakterem, pohodlím, ani náročností na zdroj každému sedět. Jinak podle mě jsou studiové oboje. Na obou by se dal provozovat mastering.

Vím, že hodnocení sluchátek je čistě subjektivní, každému sedí něco jiného. A každý máme nastaveny priority jinak - mojí velkou prioritou je přirozenost projevu a v této kategorii Haydny jasně Audbosy převyšují. Z tohoto důvodu bych je doporučil víc. Krom pohodlí ale neznám kategorii, kde by Audbosy jasně dominovaly nad Hadynama. Nechci ale nijak odrazovat kupce Audbosů za 70$ to není přešlap. Svoje kvality mají, jen je potřeba zvážit, jaký charakter zvuku očekávám a jaké priority ohledně zvuku mám (pokud je znám ;-) ).
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 21. 12. 2018 08:34

Pánové, čim dýl poslouchám ty EzAudio D4, tím víc sem namíchnutej. Přece není normální, aby byly takhle detailní a rychlé. Kam se hrabou moje K701...
Jasně, jejich projev je světlý a studený, přesto zní všechno uvěřitelně přirozeně.

Ne, už si z číny neobjednám nic jinýho než titan nebo grafen.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 23. 12. 2018 14:51

Já si zas v poslední době ujíždím na TRNech V80. Zpočátku hrály hrozně, nechápal jsem proč je doporučují. Nevím kolik mají nahráno, ale rozehraní u nich bylo opravdu obrovské. Výšky jsou sice stále trošku roztřepané, ale za půl tisíce k mobilu je to naprostá bomba. Skvělý detail, prostor a rychlost. Bas je malinko výraznější, ale neotravuje. Jsou to velice muzikální sluchátka.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 24. 12. 2018 17:00

Zkus je prosím porovnat s iBasso IT01. Uvažuji, že bych zase po delší době zkusil objednat něco nového z Číny. V létě jsem zkoušel KZ ZS10 a byl jsem spíš zklamaný. Předem díky za názor
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků