Něco jako ZS6 ale přes hlavu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bazi 36 7. 10. 2018 21:20

Tak aby bylo jasno,kvuli sluchatkum jsem si do audiga donesl i svuj cd marantz se sluchatkacem,vyzkousel jsem 32 i 250ohm a rozdil pouze v hlasitosti,pisu to z toho duvodu,ze tady kde kdo odsuzuje sluchatka pouze podle toho,co si kde precetl,ale prime srovnavani se svou technikou tu delal malokdo. Pro tose: ty 32ohmovky klidne zkus,nebudes zklamanej!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _daRK 7. 10. 2018 21:26

Tos_, tie Beyery si najskor chod vypocut, potom ries ohmy, tie rozdiely medzi jednotlivymi verziami s velkou pravdepodobnostou ani nebudes pocut, ale 32ohmove Beyery naozaj nemaju dobru povest. Ak by sa ti DT880 zvukovo pacili, zvukovka v pohode utiahne 250ohm verziu a tu si asi vyber.
Sony WH1000XM2 by som len na zaklade BT nezavrhoval, ved sa to pocuvat na kabel, BT je velmi navykove pocuvanie. Ale ak pises, ze si pri ITckaroch, to asi fakt ANC sluchatka nepotrebujes. Inak, tieto Sony maju dalsiu navykovu vec - niekto pride, staci prilozit dlan na pravu muslu a mozes normalne viest dialog, kolega odide, ruku odlozis a pocuvas dalej.
Aj tak si myslim, ze vyberat velke sluchatka na zaklade toho, aby sa podobali zvuku konkretnych inearov nema logiku. Jednoducho hladaj svetlejsie sluchatka a skus si ujasnit dalsie vlastnosti - ci uzavrete/otvorene, over/on ear a pod. Ak mas niekde v blizkosti muziker, skoc tam a nechaj si ich par pustit, mavaju beyery, a aj napr. tie superluxy, v kamennych shopoch by mohli mat tie Sony od bacila. Treba ist hladat usami.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 10. 2018 07:21

_daRK píše:.Inak, tieto Sony maju dalsiu navykovu vec -
A maju este jednu navykovu vec, ze sa radi lamu.

Ale inak je to odporucanie mimo. Maju vsetko len nie zvuk podobny ZS6.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 10. 2018 07:31

Ryan, ak sa pozries na moj treti prispevok, tie Sony neboli vyslovene ako odporucanie. A v poslednom prispevku, ktory tu citujes, som uz len reagoval :) Ono celkovo porovnavat zvuk vekych sluchatiek s in-earami je mimo. Chapem to tak, ze dotazovatel jednoducho hlada svetle sluchatka.
Co sa tyka toho lamania, ja som mal aj verziu 1 a mam verziu 2, mne sa nic nelame. Ano, nemalo nestastnikov dopadlo horsie.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ramones 11. 10. 2018 09:27

Na základě vlastní zkušenosti mohu doporučit Shure SHR 940. Výšky zvukově velmi podobné KZ, ale samozřejmě suverenější projev z velkých měničů a jsou to uzavřenky :-)
ramones
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků