sluchatka k PC / <150e

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bazi 36 14. 10. 2018 12:05

Tak u me trochu OT,pac i kdybych mel doma sluchatka z marcipanu,vydrzi mi neporusene 10let,neb se k zakoupenym vecem chovam jako k zive bytosti!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 10. 2018 17:49

:mrgreen: To ti tazko pomoze ked je to od navrhu a vyroby odflaknute. Takze ten tvoj argument je naivny a usmevny.
Tam s tym netreba robit ziadne psie kusy. Staci si to nasadzovat na hlavu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 14. 10. 2018 18:35

No tak pokud ma nekdo hlavu jako globus v meritku se zemekoulí 1:1,musi zvazovat sluchatka s ocelovym stredovym mostem. Me se toto netyka,ja jsem hezkej kluk.....a skromnej!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod martas38 14. 10. 2018 21:29

Ono jde o to, že ty sluchátka s ocelovým mostem vydrží 20+ roků na rozdíl od těch plastových.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 10. 2018 07:24

Bazi 36 píše:No tak pokud ma nekdo hlavu jako globus v meritku se zemekoulí 1:1

To s tym vobec nijako nesuvisi. To by si musel mat hlavu malu ako mango (v takom pripade hezkej vobec nie si) a ten mechanizmus vobec nikdy nevysunut. Vtedy by som ti uveril, ze ti to vydrzi vecne.
To mi pripada tak, ze z tych modelov si nikdy ziaden v ruke nemal.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 15. 10. 2018 11:19

Je potreba lepe cist,hd 569 jsem zkousel delsi dobu mezi mnoha jinymi,kdybych je neposlouchal,tezko o nich budu psat. Ted mam beyery(ocelove),ale spoustu plastovych sluchatek jsem pouzival doma pred nimi,praskla mi pouze sluchatka sony,po sedmi letech a nikoliv v miste mostu,nybrz v uchyceni musle!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 10. 2018 06:36

Nepotrebujem lepsie citat, ale ty by si mohol. O ziadnom moste som nikde nic nepisal, tak nejak netusim co to sem pleties.
Netusim ani co ma tvoja skusenost s nimi s tym, ze to spracovanie je proste mizerne, co je X pripadmi overeny fakt.

Na HD5 praska uchytenie mosta do musle, je to roky znamy problem Sennheiseru, ktory si ty este zrejme neobjavil a ktory sa preberal aj tu na fore nespocetne krat.
Tak aby si konecne vedel o com je rec:
https://www.google.sk/search?client=ms- ... YJYpbLetNM

Na tych fotkach sice nie je ani jeden kus HD569, ale tie su konstrukcne uplne rovnake. A uz o tom niekde na headfi ci kde, pisali nejaky majitelia aj o HD569 ze tam maju vlasocnicove praskliny. A tie sa im budu rozsirovat a konci to tak ako na fotkach.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 19. 10. 2018 08:05

A ty mas konkretne tato sluchatka doma,ze o nich tak fundovane pises? Neco sis precet na internetu a delas z toho dogma,ja je mel alespon v ruce a poslouchal!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 10. 2018 11:26

Aha, cize si ich chvilu pocuval, tak je konstrukcia ok. Z posluchu zhodnotit kvalitu konstrukcie, to je vazne sila. A tie stovky negativnych skusenosti su fake. To je teda argument jak svina. :-)

Z coho robim dogmu? Ze je riziko ze sa to zlomi? Ze je to dlhodobo znamy problem? To je dogma? Bolo by fajn keby si si nastudoval vyznam elementarnych pojmov. Alebo ich nepouzival ak im nerozumies.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 19. 10. 2018 19:14

Tak si bez cist recenze a komentare a nas nech kupovat sluchatka a poslouchat hudbu,ty teoretiku!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod martas38 19. 10. 2018 21:40

Bazi, místo toho abys byl rád, že ti někdo zadarmo poradí, tak tady pliveš špínu na lidi co vědí o problematice tisíckrát víc než ty. Člověk už se tady bojí skrz lidi tvýho ražení něco napsat, aby nebyl napadenej.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bazi 36 20. 10. 2018 12:37

Synku,ty sis me asi s nekym spletl,ne? Toto vlakno jsem nezakladal,a o zadnou radu si nepsal. Pouze jsem zde uprostred vlakna pochvalil sluchatka,ktera jsem poslouchal v audigu,nic vic,nic min. Nevim,proc a v cem by mi mel nekdo radit. A s tvrzenim,ze toho nekdo vi tisickrat vic nez ja,jsi zrejme ulít,me neni dvacet,ani ctyricet,abych potreboval od nekoho vzdelavat,ja uz jsem oproti vam trochu zkusenejsi generace!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 10. 2018 12:58

Bazi36, patrim k tvojej generacii, ale toto nie je o veku a skusenostiach, ale o slusnosti a o pristupe. Ak mas pocit, ze mas nieco odovzdat (podla teba) menej skusenej generacii, povysovat sa nie je asi ta spravna cesta. Reagujem aj kvoli inym tvojim prispevkom, kedy som si poklepal na celo.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 20. 10. 2018 17:57

Za prvé nejsem tvůj synek, mimochodem je mně 45 a reaguji na to, jak se navážíš do Ryana.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků