Špuntová sluchátka ke smartphonu do 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aurum 24. 9. 2018 20:55

Dobrý den, mohu poprosit o doporučení sluchátek - špuntů k telefonu Samsung Galaxy Note 3? Na trhu je jich spousta, tak abych nešlápnul moc vedle. Cena tak asi do 1500. Měl jsem v úmyslu Marshall Mode EQ, odradilo mě však, že postrádá ovládání hlasitost. Prosím tedy nějaké audiofily o doporučení. Děkuji...
edit: poslech rockové, metalové hudby
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod Tapir1 25. 9. 2018 10:22

Zdravím, z vlastní zkušenosti pro preferované žánry mohu doporučit Beyerdynamic Byron (test zde : https://www.whathifi.com/beyerdynamic/byron/review ). Sluchátka dobře "padnou" do uší, mají detailní přednes a hlavně vyrovnaný středově-výškový projev. Po zahoření hrají kontrolované basy. V této cenové kategorii patří k nejlepším ! ,-) Výhodou je také možnost jejich poslechu před nákupem ! 8-)
Z čínské provenience je pak zajímavá produkce značky KZ. Třeba KZ ZS5 nebo ZS6 jsou také výborné, ale mne však nepadnou dobře do uší.
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 25. 9. 2018 11:51

KZ ZS5/6/10 - ak ti nevadi nakupovanie z Ciny. Myslim, ze robia aj kabel na ovladanie. Za tych 1500 Kc toho moc nenavymyslas. Este pozri Whizzer A15 (nie vsak verziu A15Pro), ak mas rad silne basy.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 25. 9. 2018 11:56

Z čínských bych určitě ještě pročetl Tinaudio T2 na detail a neutrálnost respektive NiceHCK z5000 na basy a zábavnost ( má je my.dre zkus mu pm ) oboje kolem 50$ .

Edit : Ohledně whizzer A15 , neměl jsem možnost vyzkoušet obyč verzi , ale Pro verze nejde na mobilu / benjie s5 poslouchat jak je nenažraná . Chce to fakt silný výstup
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 25. 9. 2018 12:46

TinAudio T2 by som na metal asi neodporucal a to ich sam mam. Tie KZ budu vhodnejsie, prip. TRN V80 ci aj tie NiceHK.
Ano, o Whizzer A15Pro sa tu pise, ze su narocne, ale to sa asi nebude tykat obycajnej verzie.

aurum: je tu uz tema o sluchatkach za 1000vku, tam je vela doporuceni a nie je to tam striktne len o cene 1000kc.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 25. 9. 2018 15:19

Dekuji vam moc. A kdybych navysil limit na 2000, uz by se dalo lepe neco vybrat? A ty Marshall Mode EQ urcite nebrat?
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod aurum 26. 9. 2018 10:52

Jeste mam dotaz. Procitam si texty o tech Beyerndynamic Byron a nejak se nemuzu rozhodnout. S cinskymi vecickami krome nejakych kabliku a nabijecek nemam zadne zkusenosti a proto smim poprosit o konkretni odkaz? Na poste mi lezi ty Marshall Mode EQ, rozhodl jsem se je nebrat kvuli chybejicimu ovladani hlasitosti,ale prece jen, mate s nimi nekdo nejakou zkusenost, hraji slusne? Proc o nich v diskuzi nepadne sluvko? Dekuji.
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod Marlo79 26. 9. 2018 12:56

To akoze si si objednal tovar a potom sa rozhodujes co zobrat? To je uplne chore. Predajca bude fakt nadseny :tleskani :tleskani
Marlo79
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurum 26. 9. 2018 16:50

To neni chore ani nemocne,clovece. Jeste v ten den, v sobotu jsem psal na mall.cz storno formular a osobne volal. Telefonistka mi rekla, ze je to uz v evidenci, ale jedmoduse tovar nemam prebirat, on se jim vrati a mne poslou zpet zaplacene penize. Rikala, ze je to bezny postup. Tak neplacej, kdyz do toho nevidis, chytroline...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 9. 2018 05:04

aurum píše:? Proc o nich v diskuzi nepadne sluvko? Dekuji.

Lebo hraju mizerne.

Ovladanie hlasitosti najdes u maloktorych sluchadiel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 27. 9. 2018 12:32

To ovládání na sluchátkách ti taky u všech nemusí fungovat. Samsung co jsem tak četl, má svoje zapojení a to ne vždy funguje. Jednou jsem měl obyč sluchátka k samsungu a normálně hrála, ale z tlačítek fungovaly jenom dvě. Prostředním se dalo pauznout a horním se snižovala hlasitost. Zbytek nefungoval. Teď mám bt sluchátka a ty naštěstí fungují bez problému.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod axton 28. 9. 2018 08:57

Ahoj. Já jsem si před dvěma týdny ze zvědavosti pořídil Sony mh1c za 195kč. Ovládání hlasitosti i výběr skladeb mi na mobilu funguje skvěle (Xiaomi redmi note 4x global) a dokonce to vše funguje i s přehrávačem Cayin N3. Musím říct, že za tak směšné peníze ty sluchátka hrají opravdu fantasticky. Za ty peníze jsem neslyšel nic lepšího. Dokonce mi sedí zvukově víc než Sennheiser momentum in-ear v ceně 2500kč. To jen pro inspiraci kdyby si stále váhal. Koupí za ty drobné neprohloupíš. Třeba ti zde i jiní potvrdí, že jsou to skvělá sluchátka.
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 9. 2018 16:08

MH1C boli skvele tak pred 7-timi rokmi. Je tu o nich velka tema. V dnesnej konkurencii uz ale nemaju co extra ponuknut, hlavne kvoli mizernemu kablu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 28. 9. 2018 19:52

Ono pokud tu pujdeme po ceně kolem 200 s ovládáním , tak Sencor SEP 300 je za ty prachy taky super kup a má i fajn recenzi na avmanii

https://m.avmania.e15.cz/sencor-sep300- ... punty-test
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod datel21 1. 10. 2018 12:49

Mě dost na drátových sluchátkách štvalo, že dost nich má zahnutý konec u jacku. Vždycky jsem vybíral, aby byl pokud možno rovný než jsem tedy přešel na bezdrát. S tím zahnutým koncem to je v kapse, tak hloupě zalomený, že ten kabel se tak po 4 měsících přerušil a přestalo hrát jedno sluchátko. Nevím jestli ostatním se to děje taky, ale mě to vždycky štvalo.
datel21
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků