Špuntová sluchátka ke smartphonu do 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 10. 2018 16:28

Toto sa tu riesilo nedavno:
viewtopic.php?f=1712&t=1289783&st=0&sk=t&sd=a
V skratke - testuj na skladbach, ktory ty najlepsie poznas a mas riadne napocuvane.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bazi 36 5. 10. 2018 16:29

Testuj hlavne skladbami,ktere dopodrobna znas a urcite temi styly,ktere poslouchas. To,co odhali sluchatka u klasiky,bude konkretne tobe k nicemu,kdyz si Slovanske tance od Dvoraka pustis az "nikdy"!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vencaxxx 5. 10. 2018 18:35

Kdybys měl zájem, tak ty ZS10 ti můžu prodat, jsou jako novy a na ceně se domluvime, kdyžtak piš SZ. Jsou o trochu horsi nez třeba ty Iduny, ale imho se vyrovnají i těm 100$ sluchátkum, třeba já si je nechal místo it01. Jsou celkem vyrovnaný, s jemnýma výškama a výborným basem, já momentálně dávám přednost trochu světlejším Idunum, ale obojí jsou výborný, zařadil bych je na zhruba stejnou kvalitativní úroveň, co se zvuku týče.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 5. 10. 2018 19:21

Fajn, předpokládal jsem, co se týká testovací nahrávky, že dostanu takovou odpověď. S tím si pak pohraju.
to vencaxxx: pročtu si ještě články a kdybych měl zájem, ozvu se, děkuju za nabídku.
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod aurum 6. 10. 2018 19:21

Tak jsem se rozhodl, nechám to na těch ZS5 nebo 6 (5-ky tedy v případě, že se dá ještě někde koupit ta první verze, jak se zde někde píše). Začnu svůj sluchátkový příběh pomalu od piky a jak začnu chápat a rozumět onomu zvuku, poženu to příští rok vejš. Poohlédnu se trochu na Ali a je jedno, od kterého překupníka to objednat? Nenarazím na falsifikáty?
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 10. 2018 19:42

Neboj sa, nie su tam ziadny priekupnici, ale len obchodnici :) Na ali si mozes pozriet hodnotenie kazdeho obchodnika v percentach, na 98% by to malo byt OK. Ja osobne na ali nakupujem tak, ze dam vysledky vyhladavania zoradit podla poctu objednavok a vyberiem nieco z prvych vysledkov (podla Orders). Mozno skus pozriet aj tunajsi bazar, napr. ZS10 tu su alebo boli nedavno, vela ludi kupi na skusku a potom "pusti do sveta", ja som predal vacsinu svojich sluchatiek takmer v stave noveho kusu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 6. 10. 2018 20:54

Děkuji i za rady ohledně nákupu, bylo mi potěšením s vámi diskutovat... :-)
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 7. 10. 2018 08:42

jestli chceš mít jistotu tak gearbest. Co se týče zs5 tak v1 asi nesezenes, ale zs6 se daj snadno modnout maj tělo z hliníku takže asi lepší volba. Pak ale máš ZS10 za podobnou cenu a ty jsou o kus dál zvukem.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 8. 10. 2018 01:13

Co to znamená "snadno modnout" ? Do těch ZS6 bych možná šel, ale štve mě tam, že to není na klasické zastrčení do uší, ale káblík je veden vrchem, aspoň tak to chápu, nemám s tím žádné zkušenosti. Není to časově zdlouhavé a nepříjemné na ucho?
Ty ZS10 jsem po přečtení nějakých recenzí zamítnul. Asi největším důvodem je náročnost na zdroj, mobil je údajně na hranici výkonu. Já to samozřejmě netvrdím, jen jsem četl.
Tak nevím, no... :-)
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 8. 10. 2018 06:12

No záleží jakej mobil, třeba můj Honor 9 v pohodě. "modnout" znamená modifikovat, ve vlakne k ZS6 se o tom píše, sundat krycí mřížku a malinkym kouskem molitanu ucpat jeden BA driver. Mřížku dát zpět. Potlačí to ostré výšky skoro na úroveň ZS10, proto píšu ze bych radsi vzal ty, nemusí se nic řešit. Ale zase vedle ve vlakne ty ZS6 někdo chválí jak má ty ostré výšky rád. Sto lidí sto chutí. Kabel je pravda u ZS6 nic moc, takovej dost tvrdej. Ale dá se na Ali koupit lepší, je to normální dvoupin. Zase ZS10 má trochu lepší kabel imho. Třeba na ibasso IT01 nebo Kinera Idun se ale zdaleka nechyta. Tam jenom cena obdobného kabelu by byla skoro stejná jako celá sluchátka.
S vedením za uchem ale není žádný problém, je to o zvyku, sam jsem tomu chvíli přicházel na chuť, ale s dobrým kabelem je to nejlepší možný způsob usazení, sluchátka líp drží v uších a minimalizuje se tim i mikrofonní efekt. Ani lidé s brýlemi běžně nemivaji problém.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 8. 10. 2018 08:28

to vencaxxx: Děkuju ti za přehledný popis pro mě neznalých věcí. Ještě se rozhodnu, co vyberu...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 10. 2018 09:35

vencaxxx píše:jestli chceš mít jistotu tak gearbest.

Ano, GB je stavka na istotu, aj pri nakupe aj pri reklamaciach. Ale treba podotknut, ze na GB sa oplati vacsinou nakupovat len so zlavovymi kodmi alebo ich Flash akciach, inak su ceny vyssie ako na Ali.
Aurum, za mesiac tu je cinsky vypredaj (11.11.), tak mozno uz mesiac pockaj a kupis o dost lacnejsie.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 8. 10. 2018 11:00

to daRK: ten cinsky vyprodej je na GB nebo na Ali? To byva jen jeden den a v normalni nabidce? To ja bych pockat mohl, ted uz me nic nehoni,kdyz koncim zitra dovolenku (potreboval jsrm ty spunty hlavne na ni).
A kdybych se v tom zamotal,byl bych ti vdecky, kdybys me upozornil na nejaky zajimavy kousek, dik...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 10. 2018 12:08

Skoro vsetky cinske shopy ho maju. Je to taky cinsky Black Friday, trva vsak dlhsie ako len jeden den (ale nie tak dlho ako na Alza :) ). Ja vyuzivam hlavne Ali. Obcas tu na fore sa objavi zaujimavy link v ramci tohto vypredaja, treba sledovat.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 8. 10. 2018 12:10

No nevim, me přijde že maj akce celej rok, teď jsou za cca 30$ na GB i na Ali, já osobně plus mínus pár dolaru neřeším, ale jo, 11.11. by mohly být v akci někde.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků