Špuntová sluchátka ke smartphonu do 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dj wenec 1. 10. 2018 14:26

Za mě mohu doporučit tyhle:

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Do-usi/1MORE-Piston-Fit-Silver

Dneska jsem je zahlédl na ALI za 6,99 dolarů, což je super cena.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 10. 2018 15:10

Chlapci, aurum je ochotny dat za sluchatka 2000 a vy mu tu ponukate kusky za 200 Kc. Aj ked 2000 stale nie je nejako vela, no za tu cenu sa uz daju zohnat pocuvatelne sluchatka a nie MH1C alebo Pistony za 7 dolarov.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 10. 2018 16:06

a od 2000 už je jen kousek ke sluchátkum za cca 100$ :D ale tam už je fakt velkej výběr. Nicméně zkusil bych KZ ZS10 nebo AS10 který jsou dost chvaleny a porad celkem levný. Nebo pak se už nabizi třeba i it01 apod. ale ty KZ hrajou podobně a za půlku.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 2. 10. 2018 05:17

A proc bych mu je nedoporucil, kdyz hraji pro me usi lepe, nez sluchatka za 2200 Kc? Porovnaval jsem je se sluchatky AKG co davaji k Samsungu S8, se Sony MH1C, atd. Pokud si chci hudbu uzit, saham po Pristonech.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 2. 10. 2018 20:01

dj wenec: ved ti to neberiem, niekomu sa mozno info hodi. Myslim si vsak, ze to nema logiku ponukat sluchatka za desatinu rozpoctu. Tak ako su 10eurove sluchatka, co hraju ako sluchatka za nasobok, tak aj tych 2000 Kc vie aurum investovat za sluchatka, co budu tiez hrat ako sluchatka za nasobok. Toto sa tu riesi dokola... A ako pise vencaxxx, uz pri tych 100$ su naozaj zaujimave kusky.
Mimochodom, tie AKG k S8 urobili tej firme podla mna len hanbu... V dobrom - ak si chces hudbu naozaj uzit, kup si nieco lepsie ako MH1C alebo Pistony, sam som s takymi zacinal, tak to mam overene na sebe.
Naposledy upravil _daRK dne 3. 10. 2018 08:31, celkově upraveno 1
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 3. 10. 2018 06:08

jj pistony byly dobrý tak 5 let zpátky, vývoj de dopředu, dneska se daji za "par" korun sehnat sluchátka s grafenovymi měníči např., jsou tu k tomu vlákna, nebo hromada výborných sluchátek kolem 30$ viz třeba audiobudget.com nebo sledovat akce na KZ na FB (Ali nebo gearbest), já většinu sluchátek kupoval tak o 15$ min než byla běžná cena. Nebo pak ještě pár stokorun přidat a už jsou tu třeba nový Shanling iem, viz vedlejší vlákno nebo z hlavy mě napadá min. 10 modelu co by stály za to kolem 100$ ale všechno už je tady na foru X krát řešený.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 3. 10. 2018 15:55

Dekuju za vsechny nazory i za ty na levnejsi spunty. Do rezervy si treba jedny poridim. Zkousel jsem ted jedny kamaradovy Marshally, podobne tem, ktere jsem nakonec nekoupil. Basy byly dobre, ale ty vysky nejak zastrene, spatne rozlisitelne, cinel byl susteni listi. Tak nevim,ze by to bylo uchem? Tech sto dolaru bych i dal, pokud by to stalo za to, ale abych se nemusel prebirat v halde spuntu. Muzete mi poradit konkretne nejaka odzkousena? Moc dekuju...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 10. 2018 17:01

K sluchatkam okolo stovky je tu naozaj vela tem. Skus zacat s hladanim u iBasso IT01, Whizzer A15 (alebo A15 Pro), Fiio F9 (alebo tiez aj verzia Pro), 1MORE Triple Driver, TFZ Exclusive KING, Magaosi K3, Brainwavz B200 a pod. No urcite by som nevynechal ani tie KZ ZS6/ZS10/AS10, alebo si do rezervy zober prave nieco z tych KZ namiesto Pistonov.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 3. 10. 2018 17:50

Za sebe můžu doporučit i Kinera Idun, jsou to taky výborný sluchátka, lehce světlejší projev.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 3. 10. 2018 21:58

Zkus napsat na uživatele Rada25 .. měl jak Ibassa , tak whizzer a15pro a skončil nakonec u TFZ exclusive King a jak ibassa , tak whizzery poslal dál . ( Zvukem co jsem se ptal jsou něco mezi , detailnější než ibassa , ale živější než Whizzery , akorát jsou ostřejší na výškách ale s tím pomůžou pěnové nástavce kdyby ti to vadilo ).

Na alli od 71$

Jinak jak psal Dark KZ mají taky super kousky a většinu z nich na fóru i prodáš kdyby neseděly .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 5. 10. 2018 14:46

Opět děkuju za příspěvky. Rozhodl jsem se pro zvláštní řešení. Ty čínské špunty KZ, jak psal daRK a ostatní, by jako startovací sluchátka nemusel být špatný tip. Třeba mi zvukově sednou a získal bych čas na případný výběr vyšší kategorie. I Ježíšek by dostal nějaký "time" (třeba až do přespříštích Vánoc).
Může se naskytnout časem příležitost některá vámi doporučená sluchátka za větší peníz třeba i vyzkoušet.
Tedy k těm KZ. Předpokládám, jak jdou za sebou, že jde i o vzrůstající kvalitu a cenu: KZ ZS6/ZS10/AS10. Po kterých tedy šáhnout, neudělám chybu s žádnými? Zkoušel jste někdo jednotlivé špunty porovnat? A ještě poprosím o nějaký přímý nákupní odkaz, předpokládám, že na českých e-shopech bude cena nepoměrně vyšší.
Ještě jednou děkuju za pomoc v řešení výběru...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 10. 2018 15:17

Zacni tu:
viewtopic.php?f=1712&t=1266105
viewtopic.php?f=1712&t=1287238
https://avmania.e15.cz/kz-zs6-vyborne-l ... zdeho-test
https://avmania.e15.cz/kz-zs10-nove-lev ... eti-menici
https://avmania.e15.cz/kz-as10--deset-m ... -sluchatek
Tieto sluchatka su tu asi najviac spominane, este aj ZS5, tie vyhovuju niekomu dokonca viac ako tie novsie typy. Akurat, ze lepsie hrala prva verzia, no ta uz sa neda zohnat.
Na nakup mozes pouzit AliExpress (katou) alebo GearBest (paypal, karta...). Na zaciatok je to fakt vhodne riesenie, pravdepodobne zistis, ze to co si pocuval doteraz, znie ako uplne ina hudba. Pozor vsak na to, ze s jedlom rastie chut... mozno skoncis casom pri Andromedach :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 5. 10. 2018 15:52

Teda, to byla rychlá odpověď, radost tady řešit výběry. Nakonec začnu do problematiky trochu vidět. Jen škoda, že špunty si nejde běžně na prodejně vyzkoušet a musí se tedy riskovat koupí. Už se hrnu na pročtení tebou zaslaných odkazů a kupoval bych teda na Ali.
Jo, a musím si hned zjistit, co jsou to ty Andromedy... :-) .
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 10. 2018 16:06

To mas len stastie :) Raz za cas to zapnem. Na Andromedy zabudni... zatial.
Co sa risku tyka, tu na fore KZ vzdy predas, ak nahodou nesadnu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 5. 10. 2018 16:08

Ještě bych měl prosbičku. Jsou nějaké skladby, nahrávky, které se používají na odzkoušení sluchátek, tedy na jejich celé spektrum atd. Asi víte, co tím myslím, prostě u jakých nahrávek (konkrétních skladeb) se nejvíc sluchátka projeví v kladech i záporech. Poslouchám predevším rock a metal, ale na posouzení se možná používá klasika, netuším. Něco bych si rád stáhnul, abych měl univerzální pestrý nástroj na porovnávání sluchátek.
edit: Zapomněl jsem se zeptat, ta sluchátka mají před špuntíky a káblíkem jakousi ulitu, či co je to, nevadí, nezavazí to, nepadají pak špunty z uší?
aurum
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků