Špuntová sluchátka ke smartphonu do 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 10. 2018 13:40

Jo, aspon vieme, odkial sa inspirovali nase eshopy :) Odporucam pouzivat addon Aliexpress Superstar (chrome napr.), tam je vidiet, ako sa pohybovala cena za posledne mesiace a tak clovek pochopi, o aku "uzasnu" zlavu to ide. Nieco podobne je aj na GB - Gearbest Star.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 8. 10. 2018 14:04

jj díky za tip vyzkouším.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomsln 8. 10. 2018 19:12

Papír snese všechno. Třeba i slevy přes 100% :D . Podle mne jediné slevy, které jsou fakt real, jsou ty na zboží 2. jakosti. Akorát je problém tohle zboží najít, protože třeba heuréka podobné produkty odmítá agregovat. Něco je třeba tady https://www.slewik.com/cs/elektro-akce- ... sluchatka/ ale těch obchodů je tam málo. A nebo pak procházet konkrétní eshopy, které se na tohle zboží specializují, třeba https://www.rozbaleno.cz/sluchatka .
tomsln
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivostro 20. 10. 2018 10:40

Nebudu zakládat nové téma, protože bych měl podobný dotaz, tak využiju toto vlákno.
Potřeboval bych doporučit nějaké "nabasované" sluchátka formou špuntů do uší :-) Doposud jsem používal Audio-Technica ATH CKS55, kdy to pro mě byla jasná volba když jsem si pustil bass test na youtube a naráz jsem měl rohlík na tváři :-)
Už je to nějaký ten pátek co jsem si je kupoval a teď mi odešlo jedno sluchátko, tak hledám nějaké alternativy na které se zaměřit rozmezí tak 0-2500 -+
Děkuji za tipy
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 20. 10. 2018 11:27

Ivostro: Oriveti Basic www.oriveti.com/shop
Objednat přímo zde u výrobce, v pátek jsem objednával tuším v úterý zvonila na dveře DHL.
Sluchátka mají velice kvalitní provedení, odpojitelný kabel. Zvukově dominuje krásně prokreslený bas. Myslím, že kdo je bass head, najde v nich zalíbení. Cena odpovídá kvalitě.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 10. 2018 12:21

k Oriveti doplnim RHA T10, Whizzer A15 (nie vsak verzia Pro)

z tych lacnejsich: TRN V80, MEMT X5
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivostro 20. 10. 2018 18:39

diky chlapi
objednal jsem ze zvědavosti MEMT X5 (vím, že jedny mi na 100 % zabaví polovička)
Ale zaujaly mě ty Oriveti :-). TRN V80 možná koupím jen tak ze zvědavosti na zkoušku.
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 21. 10. 2018 08:33

Ty trny spíše nedoporučuju. Mají přebuzené výšky a to nemusí každému sedět.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivostro 21. 10. 2018 12:46

zvědavost mi nedala už je mám objednané, tak uvidíme ta cca 500,- mě nezabije :-)
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 21. 10. 2018 17:02

Ivostro: nepravil si zle. Tie TRN V80 nebudu zle (podla recenzii a podla toho, kolko sa o nich pise na nete), ako by sa mohlo zdat po poznamke od LOPO_X. Ono aj take ZS6, ktore su velmi doporucovane, tiez maju problemy s vyskami. Niekomu to vadi, niekomu prave naopak, tak ako pise LOPO_X. Ale co by clovek cakal od cinskych sluchatok za 500Kc. Pisu o nich, ze ide o svetle sluchatka so vyraznym (sub)basom. Minimalne sem napis dojmy, urcite to tu bude zaujimat inych bassheadov ako si ty :).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 21. 10. 2018 19:45

Ivostro: Memt X5 jsem měl a hráli za tu cenu slušně, ale mají neodpojitelný posilikonovaný kabel, který se sice nezamotává, ale hrozně přenáší zvuk z oblečení atd...
Jinak to jsou moc fajn sluchátka a na čínu a cenu 15$ mají až neskutečně kvalitní zpracování...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivostro 22. 10. 2018 08:10

fofo1977: Jasně, tak s tím počítám, že za 300 nemůžu počítat, že sluchátka budou mít odpojitelný kabel. to už bych chtěl fakt moc :-)) de mi hlavně o zvuk a i upřímně počítám, že za rok dva odejdou.

_daRK: Právě jsem pročetl pár recenzí tak jsem je objednal a klidně napíšu zkušenosti. Navíc ta cena to je radost ::-))
Ještě jsem při čtění měl v "merku" tyto Blitzwolf ES2 nemají vůbec špatné hodnocení a cena zase kolem 500,-

Jsem právě celkově rád za tyto fóra, kdy si člověk ušetří hlavu jak letecký balón z čtení spousty recenzí a nakonec špatného výběru. Tady stačí napsat a šup už mám objednané 2 sluchátka na zkoušku a o třetích uvažuju :-D
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 10. 2018 10:16

Na Blitzwolf som este doteraz nenatrafil, ak chces skusat sluchatka za par supov, asi by som siel do inych. Za mna - kupit si na skusku nejake tie cinske zazraky je OK, ale aby si sa nestal zavisly. Zopar takkych by sa naslo aj tu na fore :) Pri mensom doplateni sa vies dostat s kvalitou este vyssie. No jo, ale bassheadi to maju trosku tazsie v tych vyssich kategoriach.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivostro 22. 10. 2018 15:15

Nakonec jsem vzal UiiSii BA-T8, které mají velmi kladné hodnocení :-)
Sluchátka kolem 500,- mě netrápí a navíc má drahá polovička, která je stejně zaměřená "basshead" má sluchátka jako spotřební zboží (samozřejmě sluchátka vybírám já) :-) Znáte to jdu si zaběhat a vytahuje sluchátka z uší vytažením za kabel, nebo je tahá z kabelky takovej neforemnej chumel a tahá tahá a hle sluchátka :-D a pak mě přestalo jedno hrát ..
No při ceně 500,- nad tím mávnu rukou.
Je pravda, že já se o ty své Audio- Technica ATH-CKS 55 staral nosil v obalu atp.. a taky mi přestalo z ničeho nic hrát jedno sluchátko a to jsem je nevytahoval zase tak často, tak mě to při původní ceně 1900,- docela naštvalo.
Ivostro
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků