sluchátka k Fiio M7 + Fiio Q1

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bejvalo 23. 9. 2018 19:29

Dobrý den. Mám doma stařičký Fioo X3 1.gen a Sennheiser IE 8 a rád bych se posunul trošku dál. Přemýšlel jsem nad Fiio M7 + Fiio Q1 II a nějaké pecky popř. mušle. Rozpočet je cca 10 - 12 000.

Mohli byste doporučit nějaká sluchátka co by se k němu hodily? Rád bych měl k rozhodování dvě varianty pokud to za ty peníze vůbec půjde.

1) - varianta Fiio M7 + Fiio Q1 a za zbytek špunty (10 000,-)
2) - Fiio M7 + Fiio Q1 a za zbytek špunty + mušle na doma (pokud to jde tak do 12 000,-)

Poslouchám převážně starce typu The Doors, Canned Heat, Led Zeppelin, ale v 1/4 sáhnu po něčem umělým, hlavně DNB.

Díky za tipy
bejvalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bejvalo 25. 9. 2018 08:40

Tak sluchátka vybrány Ibasso IT01. Teď jen rychlý dotaz. Zvažoval jsem hlavně Fiio M7, kvůli WIFI, kterou nakonec nemá :D Takze se opet do hry vraci Fiio X3 III nebo Shanling M2S (ten prý ale na špunty není vhodný). Nemá někdo s něcím z toho zkušenost? Popř. k jakému přehravači by se sluchátka hodily?
bejvalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 25. 9. 2018 18:21

Ahoj vezmi Shanling,Fiio X3 jsem vratil ,nehraje tak dobře jako 2gen navic pri přehrávání flacu děsně hřál((.M2s mam půlroku, za mne super,negativa jen jeden slot na kartu a trochu citlivy na kvalitu formátu.Flac super horsi mp3 rozdil. Ibassa jsem taky vratil,neseděly mi do uší a přišly mi přebasovane.Vahal jsem mezi Soundmagic E80 a Trinity Hyperion.Nakonec Trinity a dost dobrý)).Posloucham metal rock soundtracky a instrumentalky.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bottl 25. 9. 2018 20:27

Fiio X3mk3 jsem 14 dní zkoušel. Někde jsem to tady na fóru i popsal. Je příšerné, nebrat. Ale ten DAC Q1mk2 hraje za ty penízky hezky. Koukni se na přehrávače Shanling.
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 10. 2018 04:01

IT01 ako upgrade z IE8?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bejvalo 9. 10. 2018 07:32

Ryan Giggs píše:IT01 ako upgrade z IE8?


zda se ti to jako krok zpet? ja to zkousel s Fiio M7 a Fiio Q1 mkII a rozdíl jsem tam slysel k lepsimu. nebo to bylo ponakupni placebo? mam je snad uz 8 let, doufam jsem ze se to za ty roky nekam posunulo :D
bejvalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 10. 2018 08:29

Posunut sa to posunulo ale nie az tak aby toto mal byt rozumny upgrade. Tak ale sam si si to vypocul, musis sam najlepsie vediet.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků