Náhlavní bluetooth sluchátka z Ali kolem 20$

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Zombiak 17. 9. 2018 14:12

Ahoj, můžete doporučit nějaká rozumná bluetooth sluchátka viz téma? Je to pro tátu, primárně ke spárování s televizí, takže nejsou moc velké nároky na zvuk, ale samozřejmě bych radši něco lepšího i v téhle ceně.
Tady jsou moje typy:
https://bit.ly/2MzVcOd
https://bit.ly/2D4TIMl
https://bit.ly/2NNcfkw Bluedio T2S - o těchhle uvažuji nejvíc
Zombiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 18. 9. 2018 11:48

Čau, ta televize má možnost připojit sluchátka přes bluetooth?
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Zombiak 18. 9. 2018 20:15

Nemá, ale objednal jsem bluetooth vysílač do výstupu na sluchátka. Už jsem objednal i ty sluchátka, vzal jsem ty poslední Bluedio.
Zombiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 19. 9. 2018 12:38

Okej, tak uvidíš jaký budou. Já používám akorát bt špunty.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 20. 9. 2018 06:18

T2S mám a plná spokojenost, cena/výkon super. Mají trochu slabší basy, ale jinak OK. Používám akorát v autobuse do práce na poslech hudby z mobilu.
Od začátku my na nich nefungují tlačítka hlasitosti, neřeším to zesiluji a zeslabuji přes mobil.
Po cca roce jsem je více při nasazování roztáhl a prask hlavový most - je jen z plastu, daň za nízkou cenu, tak na to pozor.
Jinak zkoušel jsem k TV Samsung, má Bluethoot připojení pro sluchátka, hráli s jediným problémem hodně hlasitě a nešla upravit hlasitost.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod datel21 20. 9. 2018 12:42

A přímo na sluchátkách ovládat hlasitost nejde nebo tam nemá ovládání? Přímo u sluchátek by to mělo jít vždycky.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 20. 9. 2018 13:52

přímo na sluchátkách tlačítka ovládání hlasitosti jsou, ale mně nefungují ani s telefonem (tam mně to nevadí hlasitost ovladám telefonem) a ani s TV, tam se hlasitost do sluchátek štelovat nedá vůbec a hraje to až moc hlasitě, ale to že mně ty tlačítka nefungují může být i vadným kusem
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Zombiak 20. 9. 2018 19:31

Tak to jsem zvědavej jak budou fungovat, dám vědět až je vyzkouším Doma mám TV Samsung s bluetooth a u táty to půjde přes ten vysílač. Teď mám špunty QCY QY20 k mobilu a spokojenost.
Zombiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 21. 9. 2018 11:51

Právě že to moc hlasitě by mi dost vadilo. Je možný, že máš zrovna vadný kus.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 21. 9. 2018 12:41

Mě ta hlasitos u TV také vadila, tak je u TV nepoužívám a k mobilu do autobusu super. Hlasitost si nastavím pomocí mobilu a je to. Za ty prachy dobrá koupě, slušný zvuk a jelikož jedu 1/2 hodiny do práce a 1/2 hodiny z práce 5x za týden tak dobíjím 1x za cca 2 a 1/2 měsíce.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod datel21 24. 9. 2018 11:39

To je slušná výdrž. To u špuntů musím nabíjet víckrát, ale mě to nevadí. Stejně to vydrží nějakou dobu.
datel21
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků