Beyerdynamic T5p 2G nebo Audeze LCD-XC

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bfh29 13. 9. 2018 20:14

Ahoj,
Trochu neskoro som si vsimol tuto konverzaciu, ale mozem pridat svoju trosku za honbou za najlepsie uzavrete sluchatka. Vlastnil som ich niekolko a tak moje postrehy:
Kategoria 1:
Audeze Sine - pekne basy a celkovy prednes, ale skor pre ludi co maju radi basy. Maju dost velky pritlak na hlavu.
Bowers and Wilkins P7 - pekny relativne vyrovnany prednes, trochu viac basov, ale nie tak vela ako Sine.
Bowers and Wilkins PX - viac detailov a celkovo o trochu krajsi zvuk ako P7, velmi muzikalny ale trochu basovejsi

Kategoria 2 - viac detailov a dynamiky, vacsi priestor
Beyerdynamic T5p 1st Gen - nadherne velky priestor, ale ostrejsie vysky a dost anemicke basy ale zase pekne prekreslene - whodne na klasiku - analyticke sluchatka
Beyerdynamic T5p 2nd Gen - opat velmi dobry priestor. Vysky uz nie su tak ostre a pridalo sa na basoch, ale celkovo vyrovnany prednes aj ked viac analyticky zvuk
Bowers and Wilkins P9 - pekny priestor, trochu viac detailov ako T5p, velmi hudobne, ale dost vela basov, aj ked velmi peknych

Kategoria 3 - este viac detailov a dynamiky, vacsi priestor
Fostex TH-900 - prekrasny obrovsky priestor (nie uplne ako Sennheisery HD800), rychle presne basy, lahke a pohodlne, ale vyrzne Vckovy zvuk a vokaly su velmi daleko od posluchaca
Ultrasone Edition 5 Unlimited - velmi zaujmavy velky priestor, muzikalne ale vyrovnane cez cele spektrum hudby, lahke a velmi pohodlne
Audeze LCD-XC - celkovo dost vyrovnany zvuk, teda na sluchatka Audeze a nadherne hodvabne basy, ale tazke a ak clovek nema namakany krk, alebo nema hlavu opretu tak po hodine citi krk

Kategoria 4
Audeze LCD-MX4 - nie su zavrete, ale len pre porovnanie, tak zvukovo su dost podobne XC-ckam, len maju viac detailov, dynamiky a trochu viac vysok a malinko neutralnejsie basy, aj ked stale presne a hodvabne. Ale na rozdiel od XCciek su velmi pohodlne a o trochu lahsie, takze krk po dlhsom pocuvani neboli.
bfh29
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků