Bezdratova sluchatka - spunty ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cport 3. 8. 2018 23:12

Hledam relativne slusne hrajici sluchatka, spunty, a nejak se v tom neorientuji. Kdyz pouziju vyhledavace, tak mi to vyhodi budto tuny sluchatek a nebo nemuzu zatrhnout, co bych chtel.

Pozadavky:
- slusne hrajici (pro predstavu, domaci sluchatka jsou Audio-Technica ATH-T500 a vyhovi), netreba se honit za highendem, zdrojem bude stejne telefon, i kdyz ma nejaky high-res mod
- potrebuji je na cesty k telefonu, takze vydrz asi min. 6-8 hodin
- taky castecne do prace, takze uvitam potlaceni okolniho hluku (vypinatelne)

Byly by to prvni bezdratove sluchatka, mam nejake ocekavani, ale pokud by tam byl nejaky zasadni nedostatek, tak vezmu klidne dratove.
cport
Junior

Odeslat příspěvekod warcraftan 4. 8. 2018 07:40

Ahoj,

právě řeším úplně stejný problém - jaké vybrat (kor okolo 1000,-)

Je jich fakt hodně a budu toto téma sledovat, co Ti tady místní poradí :)

Ale abych nadhodil nějaké sluchátka po přečtení různých článků, shlédnutí videí na YT apd.

optoma nuforce be sport3 (teď vyšly i nově nové sport4 prý po osvědčené řadě sport3)

LAMAX Prime P-1

Dost populární (co jsem tak četl) jsou KZ ZS6 (nebo ZS 5 akorát plastové, ZS 6 jsou hlinikové) ale potřebuješ k tomu ještě BT kabelek, protože ke sluchátkům lze připojit různé typy kablíků. link

Sympatické se mi zdají i tyto Awei AK7 (ĺink

a asi poslední kolem 1K jsou Sony WI-C300, mají i zde na Avmanii recenzi.

Pokud dokáže poradit někdo i mě (tobě s tímto výběrem, popř. doporučit jiné okolo 1K) budu toto téma sledovat :)
warcraftan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 4. 8. 2018 09:41

S tou vydrzi budes bojovat a za ty prachy budes muset neco obetovat (vydrz/kvalitu/pohodli...) nedavno jsem koupil QY19, na alze porad za dobrou cenu. Zvuk slusny, vydrz 5hodin. Predtim jsem mel QY12 a taky dobry...v audigu jsem zkousel vsechny spunty do 1500 kacek a QY19 hrali IMHO nejlepe. Ibefree hrali desne. Nejlepe mi v usich sedeli Mee X5tky, ale v nekterych skladbach strasne otravovali vysky a sykavky takze nic. Vzdy bude nejaky kompromis a pro mne jsou nejvyvazenejsi QY19. Jeste jsem premyslel o Blueaudio s potlacenim hluku z ciny ale nakonec mi cena za QY19 na alze neprisla nejak hrozna vymenou za 2 letou zaruku...

PS: urcite si pohlidej aptX, predpokladam ze nemas iphone...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cport 4. 8. 2018 11:58

No vida, cenu jsem nenapsal. Mam zkusenost s prilozenymi sluchatky k telefonu a tam mi ten zvuk prisel hrozny. Nejak se mi nechce verit, ze sluchatka do tisice hraji slusne. Budu to muset nekde vyzkouset.

Moje predstava byla, ze bude potreba tak 2-3 tisice ...
cport
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 4. 8. 2018 19:58

Aha tak nic :D tolik penez bych dal max. za velke BT sluchatka. Poradi nekdo jiny...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod walltax 4. 8. 2018 22:12

RHA MA650 Wireless
Nekde jsem na ne cetl chvalu a zvazuji,ze je objednam..nema je nekdo nahodou?:-)
walltax
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kubino 5. 8. 2018 06:46

kubino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 6. 8. 2018 07:47

Ja tyhle veci kolem hudebni elektroniky sleduji jen vyjimecne, radsi posloucham nez prochazim net :) V tech sluchatkach me zarazilo obrovske mnozstvi neznamych znacek. Ja teda s noname znackama mam zpravidla spatne zkusenosti - vetsinou jsou parametry dobre, ale pak to treba neodpovida hudebne, vydrzi, zpracovanim apod. Proste nekde se ta nizka cena projevit musi.

U tech lepsich znacek (radim tam napr. Sony) bych ocekaval bezproblemovou funkcnost (stabilitu pripojeni, konektivitu) a zpracovani. U sluchatech od "hudebnich" firem jako Audio Technica bych cekal zase vyborny zvuk.

U spuntu bych cekal slusny zvuk tak kolem tisice, kdyz k tomu pridam baterku a dalsi komponenty, cekam proste cenu vyssi. Radeji fakt trosku priplatim, ale chci, at to spojeni nepada a funguje aspon na par metru i v ramci bytu.

Ma nekdo tip na dobre vybaveny obchod, kde se nejake ty sluchatka daji vyzkouset? Popr. server, kde se daji najit nejake cetnejsi recenze? Na heurece toho fakt moc neni ...
cport
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 6. 8. 2018 10:24

Tak to je tezky, kazdy ma ten level nekde jinde. QY19 jsou spolehlive, pripojeni nepada, funguje v cihle pres 2 pokoje a zvuk je taky slusny, vydrz 5h je proste kompromis :D kdyz tak rad poslouchas bez napr. do audiga a srovnej si sam jestli ten cenovy rozdil stoji za to...ne vzdy je kvalita jen o penezich a znacce. Jestli cekas za 2-3000 bezkompromisni zvuk/vydrz/zpracovani mozna budes sam sklamany. Ale jak pisu bez si to vyzkouset, vydrz ale neposoudis a zrovna tam nadsazuji skoro vsichni (dle recenzi).
Naposledy upravil kultus dne 6. 8. 2018 11:21, celkově upraveno 1
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 6. 8. 2018 11:17

BT sluchátka obecne v byte problém nemají.Pokud jsou tam steny,kde se signál odrází je funkcnost výborná.
Horsí je to ve volném prostoru,mysleno venku,kde se signál nemá od ceho odrazit.Tam pak natávají výpadky signálu.A můze mít covek sebelepsí HW,tak k výpadkům dochází.Tolik alespn má zkusenost s BT suchátky.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků