Sluchátka do 2.500,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mogen 16. 7. 2018 05:00

Bohužel nemám možnost někde v okolí vyzkoušet na živo, jinak bych to samozřejmě udělal ;)
Mogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoxY 16. 7. 2018 21:37

Aby si to nemal jednoduche, tak z mnou skusanych mali aj MX50 (komfort mozno porovnat s MX40), aj AVC500 maju dost plytke nausniky, opieranie ucha o latkovu vystelku mi dost vadilo, zvuk MX40 nepoznam, MX50 boli dost energicke, AVC500 mali zanrovo univerzalnejsi prejav.

Mozno trosku na zvazenie, ale z hladiska pohodlia by som zaradil do tohto cenoveho levelu aj Kingston HyperX Cloud, daju sa zohnat do 2000Kc (CZC, Datart), sice sa to tvaria ako herny headset, ale su to prebrandovane TAKSTAR PRO 80, resp. Qpad QH-90. Pribalene kozenkove nausniky su asi tie naj, co som mal moznost pouzivat (priestorne, hlboke), v priamom porovnani AT-AVC500 (vlastnil som identicky starsi model T500) a Kingston, doma ostal Kingston a AT sli do sveta. :-)
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheoVic 13. 8. 2018 19:02

To jsou na tom ty marshall major 2 tak špatně? Já si je teď objednal za 1300,- když jsem se tak koukal a přišly mě do této ceny asi jako nejlepší volba oproti těm herním v této ceně, Teda podle mě aspoň.
TheoVic
Junior

Odeslat příspěvekod Bazi 36 14. 8. 2018 16:12

M40 od audio techniky hraji bravurne,vyrovnane spektrum zvuku,nic zbytecne prehnaneho,jasne nejlepsi volba!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mogen 16. 8. 2018 17:18

Tak jsem nakonec skončil u ATH M40x a nelituji... Akorát jsem zjistil, že potřebuju externí zvukovku, abych jejich potenciál využil tak jak bych si přál :)
Nepohodlnost jsem při poslechu (max 2 hodiny) nezaznamenal, akorát je pod nimi teplo na uši :)
Mogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dat.mo 22. 8. 2018 04:04

Ahoj chtěl bych Vám poradit protože jsem před pár lety řešil to samé co Vy. Píšu z mobilu tak sory za ty případné překlepy. Nejužitečnější rady Vám dal asi uživatel dark. Pro to, aby Vám ty sluchátka dobře hrály z noťasu potřebujete sluchátkový zesilovač (nejlépe i s rca vstupem) a ze sluchátek doporučím superlux hd 669. Uzavřené, odpojitelný kabel a hlavně mají měniče 50mm. Jejich nevýhody jsou vyšší přítlak na hlavu (ale dá se na to zvyknout když za tu cenu tak dobře hrají) a nevyrovnaná kvalita výroby- ze čtyř kusů jeden hrál špatně. Mám pioneer se m531 slabé basy výšky ujdou malá max. hlasitost; the t.bone hd 880 mají takový nic moc "levný" zvuk a superlux hd662 výšky ujdou ale 669 je mají lepší. Tak snad jsem pomohl.
dat.mo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků