Sluchátka kolem 4000

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 19. 6. 2018 10:36

Zdravim, hledám sluchátka na cesty; supraaurální uzavřená; nějaká z kterých nebolí uši. Cena je orientační. Máte nějaké doporučení?
Pheonixxx
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 19. 6. 2018 11:17

Koss SP330
Jays u-Jays
Onkyo ES-FC300
Beyerdynamic DT240 Pro
Sennheiser HD-25
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 6. 2018 08:41

Spíše jako tipy laika bych dal Sennheiser HD 569 či Panasonic RP-HD10E.

Mám Audio-Technica ATH-MSR7. Taky dobré, ale je třeba je vyzkoušet, zda nevadí zejména výšky. Btw opravdu doporučuji vždy minimálně kontrolovat německý Amazon, kde jsou ty Senny citelně levnější a podobně i ty MSR7, které stojí jen pár set nad ty 4 tisíce.

Ty Senny jsem zkoušel a líbily se mi moc. Oproti třebas Audio-Technica ATH-M50x.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 20. 6. 2018 09:52

@ Jabarkas: predpokladám, že (ako skutočne nefalšovaný laik) vôbec netušíš aký je rozdiel medzi supraaurálnymi sluchátkami, ktoré hľadá zadávateľ témy a tvojimi "cestovnými circumaurálnymi tipmi" ... keď už tu chceš za každú cenu niekomu radiť, tak by si sa mal aspoň trochu zorientovať v problematike
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jabarkas 20. 6. 2018 10:40

Tuším. Přehlédl jsem se. Má chyba.

Nazpět posílám radu, že není třeba být hned útočný a arogantní. Stačí upozornit a opravím se.
Jabarkas
Junior

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 21. 6. 2018 19:48

Tak jsem nad tim přemýšlel a asi bych dal přednost těm circumaurálním. Můžu ještě poprosit o nadhoz?
Pheonixxx
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2018 19:59

Alda3 píše:Máš tam sluchátka........všech cenových kategorií plus nějaké informace, podle čeho vybírat: https://www.chytryvyber.cz/nejlepsi-sluchatka/

Výbornej vtip :-D. Pobavilo.

Jen prosím všechny začátečníky kteří se sem nachomejtnou a budou tohle číst, ať se při výběru neřídí ničím co se v tom odkazu píše (to jen tak pro jistotu aby to někdo nevzal vážně).
anonymni

Odeslat příspěvekod Bazi 36 24. 8. 2018 08:47

Rozhodne nejlip hrajou ty senny hd 569 jak ti doporucoval kolega a podobne jsou na tom beyerdynamic 880 edition 32ohm,oboji jsem testoval v audigu a koupil beyery,páč senny nemeli skladem,pouze zkouseci exemplar. Cena 3990 versus 4400. Jen pozor oboji jsou circu a ne supra a venku budes vypadat jako otík,ale prednes,detailnost a prostorovost......bozska!!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod akburt 24. 8. 2018 10:25

Pokud más moznost,zajdi do prodejny ,napr.Audigo.Ale i obchodáky mají vystvený velký výber testovacích sluchátek.Rady jsou dobré,pro základní natavení,ale nikdo ti nezarucí,ze ty to budes slyset stejne.Tak ver svým usím a ty te poradí,co ti bude nejvíc vyhovovat v dané cenové hladine.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tonik666 24. 8. 2018 12:25

Jeste dotaz - kdyz chces sluchatka na cesty, myslis takova, ktera budes na ceste poslouchat treba ve vlaku nebo letadle, nebo si je vyndas az vecer v hotelu?

Protoze pokud chces poslouchat nekde venku, sel bych do mensich, prenosnych, skladacich, treba AKG Y50 nebo V-moda XS. (ja mam AKG K450, ty jsou jeste mensi)

Pokud na uvnitr, tak treba ty ATH MSR7, nebo i ty senny Hd569 nebo598CS, coz jsou pboje vetsi sluchatka.

Bazi 36 - opravdu hodne zalezani na tom, jakou hudby poslouchas, jestli se na to sluchatka hodi

Sluchatka pres usi jsou casto hodne velka
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků