HifiMAN HE4XX - Jaké náušníky a kabel?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MacPhenom 8. 6. 2018 15:54

Ahoj, po básnění několika uživatelů zde na fóru jsem si z Massdropu nechal poslat sluchátka HifiMAN HE4XX, ta dlouho předlouho putovala a teď jsou konečně tu. :-) Neměl jsem na ně zatím moc času a srovnával jsem je jen s SHURE SRH1840 ale celkově bych řekl že jsou povedená a působí na mě dobrým dojmem. Nicméně potřeboval bych dvě věci:

1) Delší kabel - něco okolo 3m, ten přibalený je takový komorní a omezuje mě (ale upozorňuji že ke kabeláži se nemodlím ;-) )
2) Jiné náušníky - na originálních mi nevyhovuje materiál (velur) a to že se mi ucho dotýká prachovky (ta by ale asi šla vyříznout..) Představoval bych si nějaké pohodlnné kožené které by ideálně přidaly trochu na nižších frekvencích. https://www.mrspeakers.com/shop/accesso ... ather.html Takové?

Mohl by mi nějaký zkušený sluchátkář poradit? Předem děkuji :-)

HiFiMan HE-4XX Audinst HUD-mx1 img1.jpg

HiFiMan HE-4XX Audinst HUD-mx1 Xavian Piccola img2.jpg
MacPhenom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 6. 2018 16:13

DALI Zensor 3
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads) / Jays q-Jays II / Sony WH-1000XM2
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; SGS7 ► Dragonfly Black ► TinAudio T2; Tennmak Crazy Cello
_daRK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod duuudl 9. 6. 2018 11:07

za mě hrají HE4XX nejlépe s náušníka Audeze Earpads kůže a na druhém místě Mr.Speaker Alpha Pads.
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 6. 2018 15:12

Nemusí vyhadzovať 60+€ za náušníky (predovšetkým za Audeze, MrSpeakers a ZMF robia lepšie produkty), pokojne môžem odporučiť aj BW, či koženkové alebo kožené (a počkať na jednu z ich akcií, myslím, že minimálne raz mesačne spravia 10-15% zľavu).
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog, AudioQuest NightHawk Carbon & Nightowl Carbon; Dragonfly Red > iBasso IT01
dropadred
Mírně pokročilý