Fiio F9 Pro - konstrukce se "oddělila"

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Aventedor 4. 6. 2018 14:33

Zdravím všechny,

stal se mi s F9 Pro dnes takový problém, a sice když jsem je vyndával z ucha (vždy je při vyndávání držím přímo u konektoru za kabel, samotná sluchátka jsou moc kluzká a nikdy jsem je nemohl vyndat jenom když jsem držel samotné špunty) se mi levá strana "rozloupla" viz obrázek. Nikde nic není ulomeného, jen to bylo očividně špatně slepené. Otázkou je, co teď s tím. Zkusit opatrně nanést nějaké spešl lepidlo k těm okrajům, nebo řešit reklamaci? Bohužel objednáváno z Aliexpressu před 3 měsíci, používám je tak 2,5 měsíce... Stalo se někomu to samé? Díky za rady
Přílohy
IMG_20180604_152900.jpg
AMD Ryzen 1700, Arctic Freezer 33 Plus, ASRock X370 Taichi, 4x8GB Trident Z F4-3466C16D-16GTZKW, EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3, HDD 2TB 2,5" Seagate Barracuda, SSD 500GB MX200, Corsair RM650x, 4x F14 silent, 2x F12 silent, Fractal Design Define C TG
Aventedor
Junior

Odeslat příspěvekod Skiman 4. 6. 2018 17:19

Mě se něco podobného stalo na Shure (podobná konstrukce) a slepil jsem to vteřiňákem LOCTITE a pohodička už to tak mam slepené asi 2 roky bez problémů. Ale už to asi nikdo nikdy nerozdělá :-D
Skiman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 5. 6. 2018 12:30

Vterinák je sice rychlá oprava,ale je tam nebezpecí,ze ti to natece kam nemá.Aplikoval bych dvouslozkové epoxydové lepidlo a nechal den v klidu.Myslím,ze to lepení pak prezije i sluchátka.
A také to pak uz nejspís nikdo nerozdelá.Preci jen to nejsou sluchátka za pár baků...,aby se s opravou spechalo.Jinak první co mi napadlo bylo také vterinové lepidlo.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aventedor 5. 6. 2018 12:58

Ok podívám se, co za lepidla tu mám :D kdyžtak koupím to dvousložkový a zalepím to, co s tím jiného. Sluchátka teď nepoužívám, nechci riskovat, že při vyndávání z ucha vezmu jen za jednu půlku a přeruším někde kontakty. Díky za rady
AMD Ryzen 1700, Arctic Freezer 33 Plus, ASRock X370 Taichi, 4x8GB Trident Z F4-3466C16D-16GTZKW, EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3, HDD 2TB 2,5" Seagate Barracuda, SSD 500GB MX200, Corsair RM650x, 4x F14 silent, 2x F12 silent, Fractal Design Define C TG
Aventedor
Junior

Odeslat příspěvekod Aventedor 16. 12. 2018 22:32

Tak bohužel se k těmto inearům musím znovu vrátit... Budu řešit reklamaci nejspíše s shopem z aliexpressu, ze kterého jsem si je před 3/4 rokem pořizoval. Asi po 3 měsících se mi stejným způsobem rozdělalo i druhý, což by nebyl takový problém, ale po dalších 2 měsících mi přešel jít ten první rozdělaný inear... kabelem to bohužel není. Došlo k porušení jednoho ze drátků ve sluchátku - ten konektor, ve kterém je zapojený kabel se totiž prostě otáčel, takže když jsem si často šteloval inear, tak po čase nejspíše neustálým otáčením došlo k poruše samotného drátku uvnitř sluchátka. Co jsem zběžně projížděl diskuze, spousta lidí si stěžuje na dost špatnou konstrukci sluchátek a musím jim dát za pravdu bohužel. Otázkou je - řešil jste někdo reklamaci u Číňanů? Obávám se, aby mi byla uznána, když jsem se v tom šťoural s tím dvousložkovým lepidlem... musel bych to nejspíše kompletně vyčistit a ani tak nevím, zda se mi to podaří. Pak přijde na řadu druhá varianta a to vlastnoruční oprava: sám se do toho pouštět nebudu, zabývá se tím někdo zde na fóru? Nebo prostě budu moct hodit tyhle ineary rovnou do koše? :D Fakt kup tohle...
AMD Ryzen 1700, Arctic Freezer 33 Plus, ASRock X370 Taichi, 4x8GB Trident Z F4-3466C16D-16GTZKW, EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3, HDD 2TB 2,5" Seagate Barracuda, SSD 500GB MX200, Corsair RM650x, 4x F14 silent, 2x F12 silent, Fractal Design Define C TG
Aventedor
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků