S410 Dual Dynamic Driver Bass Earphones In-ear Earbuds

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 26. 4. 2018 10:48

Kupoval jsem je koncem roku k BT modulu.Chtel jsem neco levného a u BT jsem moc neresil kvalitu,ale pohodlný tvar.Dvojitý dynamický menic jim dává slusný výsledek low cost nákupu.
Az ted jsem si vyhledal fakturu,coze jsem si vlastne tenkrát koupil.A mohu je v klidu doporucil,pokud hledáte levné IEM,se slusným prednesem.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 9. 8. 2018 08:48

Toto téma úplne zapadlo.Byl u mne na návsteve"pseudomagic",a ten jim zcela propadl.A protoze na nich není zádný nápis a já jsem bordelár,nemohl jsem mu ríct,coze to vlastne má v usích.Ale slíbil jsem mu,ze vylucovací metodou bych to mel dohledat.
Coz se také stalo a jsou to tyhle kousky.Tak pokud vám na experiment neprijde nejakých 10-15 euro moc,zkuste je.mají velký potenciál levných kousků s úzasným prednesem.Samozrejme s ohledem na cenu...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 10. 8. 2018 15:39

Prosím o odkaz např. na gearbestu či aliexpressu
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 10. 8. 2018 15:45

Strejda google poradil
https://www.gearbest.com/earbud-headpho ... 20021.html.
Pseudomagics si myslí,ze u me slysel jiná sluchátka.....tezko ríct.Dneska jsem je mel v práci a zvuk je opravdu dobrý.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 15. 8. 2018 22:47

Jj,byly to dle mé paměti jiná sluchátka. :-)
Líc byl ve stylu dřeva světle hnědý(i když to byl plast)a rub byl čirý jako Velvety.
Dle zvuku byl je odhadoval na cenu cca 8-12k.
Zajímavé bylo,že vokál měly položený lépe,než Velvety.
Jediný neduh,který jsem na nich shledal bylo to,že měly MMCX konektory(dávám přednost 2-pinům)...i když to by až tak moc nevadilo. :-)

-- 16. 8. 2018 00:14 --

Je divné,že tak dobře hrající sluchátka nemají ani označení výrobce či název. :-(
Jistě by si nějaké označení zasloužily.
Co to bylo za sluchátka už nezjistím...žel i takovéto podivnosti se na této planetě dějí. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 15. 8. 2018 23:58

Z toho co jsem vygooglil mi asi nejvíce připomínají Rose Hybrid 7 MKII a lá dřevěná imitace.
Měly ale lomené MMCX konektory.

Zde: https://de.aliexpress.com/item/Rose-Hyb ... 00285.html
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 16. 8. 2018 06:13

Ne,ty urcite ne,ale mohly by to být spunty od Mrazíka.Kouknu do historie.Ale jak jsi mluvil o tom dreve,tak me to napadlo.
Az budu v práci,zapátrám v historii a dám nové upresnení :-).

-- 16. 8. 2018 06:23 --

Tak uz to mám jsou to VTA Audio,
viewtopic.php?f=1712&t=1263896&st=0&sk=t&sd=a
Tady k nim najdes podrobnosti.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 16. 8. 2018 18:01

Heuréka!
Ano,to jsou přesně ty in-eary.
Za cenu 222,-USD hrají velmi slušně.
Ani jsem netušil,že to byly hybridy. :shock:

Níže je odkaz na recenzi,kterou jsem na VT AUDIO T4 našel.
Zde: http://inearspace.com/2016/11/14/vt-aud ... er-inside/
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků