KZ ZS10 4BA+1D

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rickwoo 17. 4. 2018 18:50

To sice jo je to zanedbatelne ale pokažde co to zadrželi celnící tak mne to skejslo na celnici o 14dni dele jednou i mesic
DAC: Fiio X5 2 , Shanling M1
Sluchátka : RHA MA750 , Trinity PM4 , Swing EC1 + IE800 , Magaoshi K3 Pro + HD , JVC HA-FXT90 , Viewsonic VSD3s , Fischer Audio TANDEM
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 4. 2018 08:02

Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 19. 4. 2018 09:21

Myslim ze vobec nie je vylucene, ze niekto bude na niekoho "objednavku" hejtit KZ ZS10... Preco ? Mozno preto, ze budu hrat lepsie nez europska/americka konkurencia za trojnasobok ceny ? NEVIEME SI TO OVERIT, kym ich aspon dvaja z vas fyzicky nemaju...
Som zvedavy ako popisete ich zvuk...
Ja ale neviem ako dalej - su mi male aj tie najväcsie ComplyFoam peny... Staci pohnut sankou, a uz sa uvolnia...cize velmi slabo vyplnuju ucho... Som bezradny, zqcinam zabudat na sluchatkovy posluch... A na nahlavne sluchadla neprejdem, sluchadla som pocuval bud v leze, alebo v MHD...a o ine nez in-ear nemam zaujem...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vencaxxx 19. 4. 2018 09:35

tak potom už snad jediné nějaký custom nástavce. někde jsem viděl i nějaký DIY návody, zkus googlit.

-- 19. 4. 2018 10:40 --

https://www.radians.com/radsite/index.p ... d-earplugs
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 19. 4. 2018 09:47

Ryan Giggs píše:Nie velmi nadseny nazor: https://www.google.sk/amp/s/amp.reddit. ... omparison/


Vlastně to vůbec nevyznívá zle (zvukově). Prostě budou mít oproti zs6 jinou tonalitu, což naznačují i na phonographu.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neilz 19. 4. 2018 10:25

Zdravim, ma uz je tu nekdo doma ?
neilz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rickwoo 19. 4. 2018 17:11

Tady je rozumne vypadajici recenze rika ze sou lepsi nez zs6 udajne o 30% :D už sem četl i porovnání s Ibasso IT01 nerekl o zs10 nic spatneho ale ze ibasso je stale o dost lepší.

https://www.youtube.com/watch?v=eIcQh8KrlGo
DAC: Fiio X5 2 , Shanling M1
Sluchátka : RHA MA750 , Trinity PM4 , Swing EC1 + IE800 , Magaoshi K3 Pro + HD , JVC HA-FXT90 , Viewsonic VSD3s , Fischer Audio TANDEM
Rickwoo
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 19. 4. 2018 18:21

pěkná recenze, jestli je tam i ta pelicase tak super. Jinak já taky čekám že to bude upgrade ZS6 jako současného top modelu KZ, ladění bude asi příjemnější, nebude nutný mod. podle popisu bych i tipnul jistou podobnost s it01. jsem zvedavej.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 19. 4. 2018 19:26

Do mailu me prisla zpráva,ze by ty moje uz mely být v CR.To bylo v úterý a zatím ticho po pesine,tak treba prístí týden,no.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ssamoo 20. 4. 2018 09:17

Tiez mi prisla info, ze uz su v mojej krajine - to bolo v stredu - tak uvidime
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quab 21. 4. 2018 22:44

Zdravím. Hledám náhradu bezdrátových sluchátek. Myslíte, že tyto v kombinaci s apt-x bluetooth kabelem snesou srovnání s např. Beyerdynamic Byron BT?
quab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 22. 4. 2018 11:35

Predpokládám,ze je tady jeste nikdo neslysel.Zkus to zopakovat tak za mesíc,to by uz mohlo být realnejsí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robl.7 23. 4. 2018 09:59

Teď dorazil pošták... V balení byly sluchátka a kabel s mikrofonem. Jako bonus ještě druhý kabel bez mikrofonu. Zpracování velice příjemné. V uchu sedí velice hezky. Pripojil jsem je na zkoušku jen s mobilem a líbí..... Basů mají na rozdávání , středy super , výšky které netahají za uši. Za ty prachy výborná koupě.
robl.7
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 24. 4. 2018 16:27

Dneska byly na poste,mám je ve verzi kabelu s mikrofonem.Na androidu to je funkcní.Ke zvuku se zatím vyjadrovat nebudu.Snad jen,ze pravo/levý prostor je hodne siroký.
Zatím jsou v suplíku a kmitají jim membrány....
Ale nezdá se,ze by to mel být nejaký propadák,i kdyz zvuk je zatím,jak to nazvat,dost syrový,snad proti spodku spektra nemám výhrady.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lprivate 25. 4. 2018 10:29

zdar,
tech dotaz - jak "zahorujete" spunty? :-)

Lada
lprivate
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků