KZ ZS10 4BA+1D

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 10. 5. 2018 09:49

Mám doma nekolik kabelů,jak dvoupin,tak MMCX.neco bylo u různých sluchátek,jeden mám z Massdrop atd.Takze typ ti nedoporucím,ale sel bych na ALI a tam si vybral neco do max.30+50US ten rozdíl v symetrii tam je zretelný a náklad není znicující.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kulovy 12. 5. 2018 13:37

ZS10 jsou doma. Pristi tyden udelam prime porovnani s ZS5 ale v tudle chvili muzu rict... Na prvni poslech me ZS5 separaci naprosto odrovnalo, velky skok od mych Shure spuntu, ZS10 me nicim neodrovnalo ALE taky me nicim nestve, nemaj ty sileny vysky a poslech je tak prijemnejsi, z dlouhodobeho hlediska bude i prijemnejsi noseni, protoze v mem uchu lip drzi a nemaj ostre hrany jako ZS5. Ted zahoruju a uvidim.
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kulovy 13. 5. 2018 11:12

Tak pridavam porovnani po par hodinach poslechu. Uz dokazu rozepsat, proc me ZS10 neodrovnalo. Jejich poslech je totiz jednoduse NUDNY. V primem porovnani s ZS5 je vcelku jednoduche najit nedostatky obou. ZS5 trpi na sykavky a uzsi prostor. ZS10 ma prostor sice sirsi, ale zaroven jak kdyby se vse odehravalo dale od posluchace. Co me na ZS10 ale nejvic stve je dynamika, vse je jak kdyby slite dohromady a podeziram, ze prave tohle dela poslech nudnym. ZS5 jsou zabavne dynamicke a dokazi prekvapit, ano nekdy sice nemile, ale meho osobniho viteze na poslech tvrdsi muziky uz mam. Snad priste prijde neco co bude mezi. ZS10 jde z domu, jako darek je to dobry.

PS na stejne urovni hlasitosti jsou ZS5 vic hlasite, takze nerozumim tem recenzim, ktere rikaji opak.
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jaro122 13. 5. 2018 17:09

A cez čo ich počúvaš ?
Jaro122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 13. 5. 2018 17:53

jaký recenze říkají že hrajou víc nahlas? ZS5/6 jsou 16ohm a ZS10 32ohm, takže logicky ZS10 potřebují výkonnější zařízení na vybuzení. Jinak neřekl bych že hrajou nudně, spíš trochu suše. Ale ono se dalo čekat že po ZS5/6 už nepřijde takovej wow efekt, spíš malej upgrade/změna v charakteru, což se potvrdilo a bylo to i potřeba.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kulovy 14. 5. 2018 05:55

Jaro122 píše:A cez čo ich počúvaš ?


Fiio Olympus 2
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 14. 5. 2018 07:55

Podla vsetkeho bude VELMI zalezat nie len na spravnom usadeni sluchadiel, ale aj na pouziti nadstavcov (silikonove vs. penove)... Ked niekto pocuva ZS10 s penovymi a stazuje sa na slabe vysky, prehnany bas, silikony to vyriesia do urcitej miery. A ked sa niekto stazuje u ZS5/ZS6 na ostre vysky a nadstavce pouziva silikonove, nech ich vymeni za penove nadstavce...
Mozno prave tie niekedy velmi odlisne recenzie na rozne sluchadla su prave robene za inych podmienok - silikony vs. peny.... Ale tym to nekonci.... Kazde silikonove a penove nadstavce su ine...maju iny dopad ja zvuk... Trochu iny material, trochu iny tvar...a uz to moze byt pocut na zvuku....
V kazdom pripade ma od ZS10 odradil trochu slabsi priestor, ktori tu popisujete. ZS10 podla mna nebudu lepsie od ZS6 ci ZS5 (1. varka), bude proste len uplne ine... A samozrejme, este k nim (ako ku kazdym inym) dopasovat DAP.... Niekto moze napisat ze pasuju s tym a tym DAPom, ale niekto iny moze byt ineho nazoru...Vlastne, vsdy to tak je.
Figut, kde si ? Uz tu nechodis ? Nasiel si svoju vyhovujucu zostavicku?
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jaro122 14. 5. 2018 09:05

Tak mne dorazili dnes ale radit nikomu nemozem lebo moje predchadzajuce sluchadla boli Piston 3 a pocuvam to cez Z5 compact ale paci sa mi aj ako hraju aj ich spracovanie plus hraju lepsie a hlasnejsie ako Piston 3

Obrázek
Jaro122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kulovy 15. 5. 2018 11:43

Dik za napovedu, dal jsem na ZS5 penu ze Shure a sikavky jsou pryc. ZS10 jsem mel prave se silikonama a neohromili. ZS6ky kvuli tomu kupovat nebudu, myslim, ze zas takovy rozdil oproti ZS5 nebude.
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amarok 17. 5. 2018 19:31

Krátké hodnocení KZ ZS10 po pár dnech používání.
Sluchátka jsem hrál na Huawei mobilu, Zvukovce STX II (muses01) a stolním zesilovači.

Obecně
+ Kabel
+ Výborná zvuková izolace
+ Nikde netlačí

- Vzhled a zpracování vnitřní elektroniky
- V uchu drží volněji

Zvuk
+ Vyrovnaný, příjemný projev
+ Neutrální středy, ty jsou echt gold
+ Soundstage
+ Výšky nejsou nikde přestřelené

- Nenašel jsem nic, co by mně vadilo. Zahrajou fakt dobře skoro všechno. Na bass music bych ale doporučil trochu neprávem opomíjené zs3, které mají teplejší projev s parádním basem a extra příjemnými výškami.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matus40 22. 5. 2018 16:17

"gbmaydeal9" znižuje cenu na 30,99usd na gearbest, neviem ako dlho vydrží
matus40
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cadworker 22. 5. 2018 19:38

Slevuji na 650,- v sekci bazar :)
cadworker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amarok 28. 5. 2018 08:01

Trochu si pohrávám se zaslepováním direk (vents), které jsou vedle krčku. Dávám tedy pár postřehů:
- dírka nejblíže u krčku je front vent pro DD. Jejím zaslepením nabydou basy na docela akurátní neotravné množství. Čekal jsem, že tím utrpí výšky (často se objeví sykavky), ale neutrpěly, takže výhybka zřejmě funguje. Jediné co jsem postřehl je trochu menší vzdušnost. DOPORUČUJU zkusit.
- dvě vzdálenější dírky jsou rear vents. Jejich zaslepení nemá na zvuk žádný pozitivní dopad.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod quab 30. 5. 2018 06:50

Nemáte někdo tip na krátký kabel k těmto sluchátkům? Prošel jsem kde co, ale nemůžu nic najít. Chci je připojovat přes FiiO BTR1.
quab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rada25 1. 6. 2018 13:02

Tak jsem si je tez poridil.musim rict ze za tu cenu parada.s mojo lahudka poslouchat.jak tu pisete,vysky spise relaxacni,detailu o neco vice nez it01,stredy super,basove podobne jak it01.prostor mensi.tonalitou mi vyhovuji.trochu podobu(s nadsazkou) vidim s lcd2 co se tyce charakteru.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků