KZ ZS10 4BA+1D

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lprivate 12. 6. 2018 18:22

tak jsem pred nejakou dobou poridil i KZ ZS10 (mam jiz KZ ZS5) a mohu se podelit se svym individualnim nazorem :-), ergonomicky sedi lepe, zvukove jsou podle me mekci, vyrovnanejsi zvuk a zalezi na typu hudby, ZS5 jsou pro ostrej rock/metal, ZS10 pro progress rock/metal ale hrajou vyborne i rock/metal, jeste jsem objednal novej kabel, tak ocekavam jeste trochu zlepseni, zaver - kdo koupi ZS10 urcite neprohloupi :-)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 14. 6. 2018 09:51

Jaký kabel?
Domácí poslech: ASUS Xonar STX II - Little Dot mk II - Senn HD660s, AKG K701 .... Bedny: Xavian XN 125
Přenosný poslech: Sennheiser HD449, Sony XB550, KZ ZS10, TinAudio T515
amarok
Junior

Odeslat příspěvekod amarok 18. 6. 2018 16:18

Podle specifikace to vypadá na totožný kabel jako originál, jenom bez mic. Má ale jiné zakončení, tak snad bude pohodlnější.
Domácí poslech: ASUS Xonar STX II - Little Dot mk II - Senn HD660s, AKG K701 .... Bedny: Xavian XN 125
Přenosný poslech: Sennheiser HD449, Sony XB550, KZ ZS10, TinAudio T515
amarok
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 18. 6. 2018 16:32

vzhledem k tomu, ze podobny jsem kupoval ke KZ ZS5, tak myslim, ze je silnejsi, dale org. kebel je dosti slaby a dost se zamotava pri ukladani/vytahovani z pouzdra :-)

-- 18. 6. 2018 16:43 --

poznamka: jinak si uzivatel muze koupit KZ ZS10 s ruznymi druhy org. kabelu (bez mic, s mic, s bluetoth atd.)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod quab 18. 6. 2018 20:23

Jen podotýkám, že BT kabely jsou poměrně k ničemu. Jak ten obyčejný tak ten dražší s aptx mají mizerný dosah a nedá se nosit telefon v kapse kalhot a zároveň poslouchat hudba.
Nemáte někdo tip na krátký kabel? Cca 30 cm. Zkoušel jsem hledat všude možně, ale bez úspěchu...
quab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 6. 2018 07:50

no, kdyz je nekdo pouziva k telefonu, tak je bezpredmetne mluvit o nejake kvalite prednesu muziky :-)
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod japkoslav 19. 6. 2018 10:55

Většinou ano, ale najdou se naštěstí i výjimky, které používají rozumné součástky a i výsledný zvuk je srovnatelný s levnějšími, dedikovanými "MP3" přehrávači.
Každopádně se bavíme o špuntech pod 1tis. Kč, tam nebude až tak velký rozdíl daný kvalitou zdroje.

Mimochodem díky za ten odkaz na kabel ;)
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 6. 2018 12:28

jeste si dovolim jednu poznamku, asi pred 3 roky jsem cetl zajimavy clanek o finalnim masteringu vydavanych originalnich cd a byla to hruza! Autor to dakladal grafy nahravek, chybejici dynamika, jen aby to rvalo. Jako slusne masteringy byly uvadeny cd asi 10 az 15 let zpatky :-(. Takze sebelepsi/drahy HW nezaruci kvalitni poslech
lprivate
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor