Massdrop Noble Kaiser 10

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 24. 3. 2018 13:10

Tak sluchátek od Trinity se už asi nedočkám a koukám, že Massdrop teď nabízí Noble Kaiser 10 za necelejch $900. To vypadá jako docela lákavá nabídla. Co vy na to? Doporučili byste je za tu cenu? Je to zhruba polovina oficiální ceny přímo od Noble Audio. Docela o nich uvažuju. Nepřemejšlíte o nich taky někdo?
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 24. 3. 2018 13:14

To, co nabízí Noble na jejich stránkách za 1850 dolarů je Kaiser Encore, což je nástupce K10.
Zřejmě se potřebují zbavit starých K10 a proto ten výprodej na Massdropu.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 24. 3. 2018 13:32

Na headfi nabizi nekdo z UK Rhapsodia Solar, osobne bych doporucoval jit do nich.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 24. 3. 2018 14:45

U Massdrop je problém,ze jsou mimo nas region.Takze nutnost pripocítat clo+ dph.A pak uz ten kup vypadá méne lákave.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 31. 3. 2018 16:24

Ale i pokud započtu clo a DPH, furt to vychází cenově docela přijatelně. A co vím, byly tyhle sluchátka všude hodně dobře hodnocený.
Pak tu samozřejmě je možnost vzít od Custom Art ty jejich šestiměničový sluchátka taky z Massdropu, odpadá clo + DPH. Ale Harmony 8.2 jsem měl půjčený a zvukově mě prostě neoslovily. Laděním hodně temný a nabasovaný.

Tak holt pošetřím na Vision Ears. Ty se mi líbily hodně. Jsou sice trochu dražší, ale mám jistotu, že s nima budu spokojenej :-)
XYZMartinXYZ
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků