Sony WH-1000XM2

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 5. 10. 2018 13:36

A je dokonca už aj M3 a tá vyzerá, že má identickú danú konštrukciu. Plastové gebudziny...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 10. 2018 08:31

_daRK píše:A to vsade pisali, ze Sony odstranil problem s praskanim.
Uz par tyzdnov potom co prisli dvojky na trh sa objavili prve fotky prasknutych kusov.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 10. 2018 18:53

Cital som vo viacerych recenziach a prispevkoch, ze to opravili vo verzi MX2, ale ano, po case sa zase objavili pripady aj na nich. No ak je to tak, ako pise dropadred, tak oni uz musia byt naozaj blbci v tom Japonsku. Aj tak si myslim, ze je to vo velkej miere o zaobchadzani s nimi, na druhej strane konstrukcne predsa nemoze byt problem spravit sluchatka, co aspon priemerne zaobchadzanie vydrzia.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 10. 2018 21:13

A pri tej cene nerozumiem, že gigant ako Sony nedokáže spraviť práve klasické kritické časti konštrukcie kovové, aby také halušky nemuseli dodatočne pri reklamáciách riešiť...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sova.m 7. 10. 2018 16:20

Mě vydržely rok bez prasklin. Používal jsem je denně v práci, doma, jely se mnou XX krát na pracovní cestu i na dovolenou, choval jsem se k ním dobře, přenášel samozřejmě pouze v pouzdře. Je ale vlastně podivné, že se problém objevil až po roce. Na druhou stranu, moje předešlé ATH-SR5BT měly stejné heavy-duty nasazení a dodnes i po dvou letech jsou jako nové (nový majitel potvrdil). Ty praskliny na funkci zatím nemají vliv, ale přemýšlím co s tím dál. Zda reklamace nebo to trochu poladit lepidlem. Nechci být měsíc bez sluchátek, ale příčí se mi, že jsem dal 10 litrů za sluchátka, která jsem, troufám si tvrdit, používal jako každý jiný majitel BT sluchátek s ANC. Nebo snad někdo používá BT sluchátka s ANC nějak jinak? No, zkusím napsat do Sony, jestli se k tomu nějak vyjádří (spíše s tím ale nepočítám). Otázka pak je, jaká je jiná možnost než Sony?
sova.m
Junior

Odeslat příspěvekod sova.m 13. 2. 2019 20:58

Tak nakonec praskliny se rozsirily tak, ze prave sluchatko odpadlo. Reklamovano primo u Sony, za tyden opraveno v ramci zaruky (obe strany vymeneny). Velka spokojenost se servisem.
sova.m
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků