IN-EAR 10k plus minus

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pandero 19. 3. 2018 16:17

Omlouvám se, to jsem přehlédl. Celeste už budou asi trochu mimo můj rozpočet, počkám na nějaké ohlasy na FLC8N, ale trochu mě znepokojuje, že my.dre píše, že jsou slabší na basech. Mám raději V přednes a myslel jsem, že to filtry doladím... Uvidíme. Díky
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 19. 3. 2018 17:11

Slabší ale v jiném smyslu. On myslel texturu basu. Ony jdou filtrama odladit i do v ale nikdy to nebudou bassheavy sluchátka.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 19. 3. 2018 20:19

Ano, myslel jsem texturu, jak správně napsal LOPO. Myslím si, že v dané ceně je to skvělá volba. Mě E70, ani Michell nezaujaly. Nejlepší z nabídky audiga jsou pro mě ER 4XR (neslyšel jsem IT03), ale jsou to sluchátka spíše zaměřene na audiofilní nahrávky a detail, zábavy s nimi moc není. Jako zábavná sluchátka doporučuju IT01, s nimi si užije člověk srandy kopec. A ani člověku neutrhnou kapsu. A nebo počkat co se vyklube z IT04.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 19. 3. 2018 21:58

Díky za odpověď, IT01 mám a jsou to skvělá sluchátka, ale mám taky Flare Audio R2S a z těch jsem zmlsaný zvukem, ale nemůžu mít pěnové nástavce, bolí mě z nich uši a se silikony se nedají poslouchat. Tak hledám nějakou náhradu.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 20. 3. 2018 03:51

FLC8S jsou super hybridy a kolem tech 300USD porad jedna z nejlepsich koupi. Pokud teda cloveka to silene potencionalni mnozstvi kombinaci neprivede k silenstvi.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 20. 3. 2018 04:52

Ono těch kombinaci tam je hafo ale stejně to časem omrzí a člověk zůstane u jedné
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 20. 3. 2018 10:10

Počkám na IT04 a na nějáké recenze na FLC8N a pak uvidím. Díky za rady.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 20. 3. 2018 18:48

A co děláš s těma FLARE, když tě s pěnama bolí a se silikonem se nedají poslouchat?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pandero 20. 3. 2018 22:25

Mám je v šuplíku =) Případně je prodám.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 20. 3. 2018 22:34

Za kolik? Zatím mi slouží R2A a nedám na ně dopustit, ale jen tak pro informaci...
Doodier
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků