Špuntovky/Náhlavní BT do cca 1100 Kč.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 4. 3. 2018 17:51

Zdravím,

sháním BT in-ear(špuntovky) do cca 1 100 Kč, resp. dostanu za tu cenu co nejlepší výrobek. To platí taky pro náhlavní BT, protože pak si jednoduše jedno z toho vyberu. Nebráním se i zahraničním obchodům(ali, ebay, nebo jiné e-shopy), pokud by se našly za tuto cenu nějaké bomby.
BT beru z důvodu, že mi kabel jednoduše překáží a taky to nebude jen na domácí použití, resp. budu poslouchat i někde jinde a později to taky chci využít jako poslech ve fitku.
Nebudu zde vypisovat co budu poslouchat, ale nebude to žádný metal, hardcore. ..Vlastnil jsem drátové od Audio Technicy, ale jelikož mám starší laptop(+- 4 roky) s integrovanou zvukovou, tak to bylo trochu na pytel a poznal jsem rozdíl, ale to jsem trochu odbočil.

Proto bych vás rád poprosil o pomoct s výběrem. Vesměs chci co nejlepší BT špunty a 1 náhlavní do té cenové relace. Vím, že ve vyšší cenové relaci bych našel určitě daleko lepší kousky, ale nehodlám dávat víc. Jak jsem již zmínil, tak se nebráním i eshopům ze zahraničí, pokud by se našlo něco ještě lepšího než odsud.
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 4. 3. 2018 18:07

Z číny koupit KZ ZS6 a k nim jako příslušenství BT kabel.
Do ceny se vejdeš s rezervou, můžeš dle potřeby střídat připojení přes kabel či BT a zvukově budeš kvalitou o dvě třídy nad "pouze BT" sluchátky z této cenové kategorie :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 4. 3. 2018 19:01

O KZ ZS6 jsem přemýšlel,ale nelíbí se mi konstrukce ani design těch sluchátek. Takže jsem je zavrhl.

Co říkáte na Meizu Sports EP51?
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 3. 2018 20:04

nebo si kup bt přijímač třeba od Xiaomi, a můžeš použít libovolný sluchátka. tím se výběr dost zvětší.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 4. 3. 2018 21:19

Tak pokud vybíráš sluchátka podle designu ... Potom nemám co radit, to je jako vybírat auto podle barvy :-(
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 4. 3. 2018 21:29

Nevybírám, ale ty KZ ,co se týče tvaru se od mnoha špuntovek liší. A co by mi nejspíš vadilo, tak, že ten kabel musím mít za uchem.
Jako design je to poslední na co bych se koukal.
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 3. 2018 22:15

zas kabel za ucho je lepší jestli se chceš s těma sluchátkama hýbat.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bywia 5. 3. 2018 13:25

Takže pokud to dobře chápu tak chceš jak špuntová, tak náhlavní sluchátka do 1100Kč? Nebo za každé chceš dát 1100Kč?
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 5. 3. 2018 14:40

píše že si pak vybere, tak já to pochopil tak že chce návrh na špunty a náhlavní, má cca 1100 a pak si zvolí co se mu bude víc líbit.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 5. 3. 2018 17:28

Koukni na bazar.cz,nebo bazos,tam jich más hafo za dobrou cenu.Nesel bych do novejch.Tyhle sluchátka jsou víc o pohodlí,nez o zvuku v téhle cenové kategorii.A kdyz budes mít kliku,tak za litr se dostanes na sluchátka kolem trí v nákupce.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bywia 6. 3. 2018 13:16

Vencaxxx tak je to taky možnost chápat.
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 7. 3. 2018 00:19

vencaxxx píše:píše že si pak vybere, tak já to pochopil tak že chce návrh na špunty a náhlavní, má cca 1100 a pak si zvolí co se mu bude víc líbit.


Pochopil jsi to správně. Hledám 1 náhlavní do 1100 a jedny špuntovky. Teď otázka, co zvolit do té ceny. Je dost možný, že náhlavní mi dobře nebudou hrát v laptopu a troufnu si říct, že i v novém laptopu, který budu za nějakou dobu kupovat... Přece ty integrované zvukovky v laptopu, jsou docela na pytel. Zjistil jsem to tak u Audio-Technica ATH-AX1iS, kde zvuk nebyl dost silný a celkově... Kdybych si to pustil na základce např. za 3,5k, tak tam by to bylo kvalitně jinde. .. To stejné asi očekávám i u mobilu, kde bude slabá hlasitost...
Otázka co je lepší.. do čeho jít, protože to nebudu mít pouze čistě na domácí poslech, ale taktéž mimo.

-- 7. 3. 2018 00:29 --

Pokud mi jako doporučujete ty KZ ZS5, nebo KZ ZS6 za tu cenu , kde dám cca 800-900 Kč, tak asi je vemu. Otázka jaké. Zda ty ZS5, nebo ZS6.. Jako ten kabel za uchem.. Na to bych si zřejmě zvykl a co se týče desingu o který mi ani nejde.. tam jde spíš o to, abych v nich nevypadal jako idiot. :D :D
A jsou vůbec vhodné na Rock,Rap-Rock+Alternate/EDM/Country/hard r.+nu metal..

Kdyžtak bych poprosil o stránku, kde to objednat ty KZ , ale BT + přídavným BT kabelem, kdybych to chtěl mít i na kablíku. Klidně i do PM.

-- 7. 3. 2018 00:43 --

P.S. co říkáte na špuntovky BT od Lamaxu, nebo ty BLAZE náhlavní. Jen tak ze zvědavosti..
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bywia 12. 3. 2018 13:44

Ty blaze jsem zkoušel a hrály dobře. A bratranec u kterého jsem je zkoušel si je dost chválí.
Bywia
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků