Apple music - OverEar/OnEar Sluchátka Wireless

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Charliez 4. 3. 2018 14:19

Ahoj,
po kratší době jsem tu s dalším dotazem.

Před nedávnem jsem se tu ptal na IE sluchátka , výsledkem bylo zakoupení Oriveti Basic , ještě jednou díky za doporučení :).

Nyní bych potřeboval doporučení ohledně wireless sluchátek do města , na cestování, možná sem tam domácí použití.

Jelikož aktivně využívám především streamovací službu Apple music a iphone 6s , tak asi ani neuvažuji nad high end hifi - Sony WH-1000XM2, jelikož bych je prostě nevyužil naplno.

v merku jsem měl
- B&O H7 popř. všemi odsuzované Beats :D ( ikdyž spíše ty bych řadil na konec listu)

Mám rád energictější , basovější přednes ( ID, Fall out boy , EDM ( Axwell & Igrosso ) , sem tam pop )

Nemusíme vybírat jen z cz/sk trhu, jelikož momentálně pobývám v UK.

Pokud vás napadají nějaké doporučení sem snima :) , Díky.
Charliez
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 4. 3. 2018 17:06

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 4. 3. 2018 17:32

myslím, že ty B&O H7 budou víc než vhodné
sice jsem je neslyšel, ale znám B&O H4 a zvukově jsou dost dobrý a basy mají na slušné úrovni.
navíc jsou určený primárně pro zařízení Apple (aspoň mám ten dojem), takže pokud máš možnost, tak je někde vyzkoušej (případně ty H4)
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 4. 3. 2018 18:09

Osobně mám doma Audio-Technicy ATH SR5BT a pokud nevadí on-ear kontrukce (jsou velmi pohodlné), tak zvukově jsou výborné a mají skvělou výdrž (25-30 hod.)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MacPhenom 4. 3. 2018 19:53

Apple Music a jeho AAC 256 je podle mě dost kvalitní na to aby Sony WH-1000XM2 byly využity naplno. :-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 5. 3. 2018 17:33

Také bych se priklánel k Sonákům.Ale urcite ber Over Ear,alespon já to tak mám rád,kolem usí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charliez 5. 3. 2018 17:55

Tak jsem se díval Sony opravduje podporuje AAC ( nechápu jak jsem to mohl přehlédnout) , ale nelíbí se mi ten design ( a ta mohutnost) od pohledu , asi bude nejlepší když se tu někde stavím do shopu a zkusím si je a zaroveň a ji ty H7 ...


Napadají někoho ještě nějaké tipy ?
Charliez
Junior

Odeslat příspěvekod blackwhit 6. 3. 2018 09:11

vybiram neco podobnyho a h7 mi prisly na usich taky pomerne velky. Prekvapeni co do poslechu byly pro me jays u jays
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Charliez 7. 3. 2018 17:19

zítra jdu pochodit po obchodech s elektrem a vyzkoušet co půjde
Charliez
Junior

Odeslat příspěvekod pepis99 7. 3. 2018 21:37

Chod si vypocut viacero sluchatiek ale Sony WH-1000XM2 su urcite jedny z najlepsich bezdratovych sluchatiek.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 7. 3. 2018 21:45

Podle mne jsou jedny z nejlepsích Sennheiser Wireless Momentum Over Head.Ty Sony mám,synovi jsem kupoval ty Senny a zvukove jsou lepsí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 7. 3. 2018 22:06

Ale on to chce k iPhonu, tudíž musí podporovat AAC :!: a to pokud se nepletu Sennheiser na rozdíl od Sony neumí. :hm
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 8. 3. 2018 10:00

Jo,to más pravdu.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 3. 2018 09:08

Tie Sony ale nemaju najlepsiu konstrukciu, lamu sa, tak na to pozor. Pozri aj Audio-Technica ATH-DSR7BT.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 9. 3. 2018 10:47

Sennheiser Momentum 1 Over Head mam hraji ciste, ale s basem zklamani. Poustim je na XDuoo3 a nema to zadny bas
eiben
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků