Univerzální špunty do 2k k mobilu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 2. 3. 2018 07:32

Zdravím,

umřely mi sluchátka a potřeboval bych náhradu do 2.000,-. Díval jsem se na budgety z Ali a padlo mi jich tam do oka několik, bohužel za dva týdny odlítám na 3týdenní dovolenou a do té doby by mi to asi nestihlo přijít, tak bych potřeboval něco s rychlejším doručením.

Poslouchám doma i venku na mobilu, hlavně tvrdší hudbu (post-hardcore, metalcore, prog metal) a trochu elektroniky. Měl jsem dosud spíš basovější modely (ale názvy z hlavy nevydoluju), ale nebráním se ničemu.
RoboBrouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 2. 3. 2018 08:32

vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 3. 2018 23:33

Vybrat se dá i z českých obchodů. Za nejzajímavější kousky bych považoval Whizzer, RHA a ten rozbalený kus Meze 12.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuborK 4. 3. 2018 09:48

Meze 12 jsou na svoji cenu hodne dobra sluchatka.Zvukove teplejsi, zabavne, ale presto velmi detailni.Videno konstrukci a cenou.
LuborK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 4. 3. 2018 12:50

Pokud nevadí nákup z ciziny určitě doporučuji výše uvedené ibasso IT01. Mám možnost zpětného srování např. s Soundmagicy, Whizzery a RHA MA600 uvedenými o post níže, ale iBasso je všechny po zvukové stránce převyšují. Nicméně je nutné počítat s nákupem z venku, u nás alespoň aktuálně v prodeji nejsou a pokud někdy budou tak si troufám tvrdit za výrazně vyšší cenu ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 4. 3. 2018 16:51

IT01 je samozřejmě lepší než výše jmenované špunty, ale taky je to produkt o třídu výš. Jeho konkurenci tvoří spíš zástupci značek jako 1MORE, Echobox, Oriveti, Shure apod. Je cenově nad limitem a navíc je nutné jej objednávat ze zahraničí, takže není jisté, jestli by stihl přijít, když jej tazatel potřebuje do necelých dvou týdnů.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 3. 2018 17:15

tak využije je i potom, na dovolenou bych si vzal nějaký pecky od mobilu nebo se mrknul na bazar a na it01 si počkal.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 3. 2018 18:46

Pokud se objednají iBassa přímo u výrobce nebo u advancedmp3players.co.uk, tak určitě do dvou týdnů přijdou. Myslím si, že v tomto případě stojí za to limit navýšit. Případně ty Meze by taky nemusela být špatná volba.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 3. 2018 20:02

nebo si připlatit za DHL, to by mělo být do týdne.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 4. 3. 2018 22:12

Ja som objednaval z Fiio-shop.de ,islo to DHL a na 4den tu to bolo.Ale cena tam je 119€.
pepis99
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků