Náhrada za Sony MDR-1 - s bluetooth a noise red.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tacos 18. 2. 2018 12:59

Ahoj,

pořídil jsem nový smartphone, který již bohužel není vybaven 3,5mm jackem. Ačkoliv mám redukci, už delší dobu stejně uvažuji o bezdrátovém řešení, tak teď mám extra důvod. Sluchátka používám hlavně na cestách, spíše kratší cesty do hodiny, tedy z práce do práce nebo přesuny metrem po Praze apod.

Aktuálně používám Sony MDR-1, které doslova miluju, zkoušel jsem různá sluchátka, jako například bluetooth senny momentum (ty velké) s noise reduction. Zvukově mě přišly jen o zanedbatelný chlup lepší (i přes dvojnásobnou cenu - měl jsem je půjčené na týden od bývalého zaměstnavatele), ale po půl hodině mě z nich bolel boltec a vypadal jsem v nich jak otík. Co mě ale bavilo velmi, byla redukce okolního hluku. Ty sonky mají pro mě charakter, zvuk je zábavný, ale nástroje a středy mě nikdy nepřišly vysloveně upozaděné. Prostě mě baví, jen těžko je budu dávat pryč, jestli vůbec.

No a hledám alternativu, na cestování, MHD apod. představoval bych si tedy něco s aktivním potlačením okolního hluku. Cenově je to tak, že aktuálně mám vybrané Bose QC35, které jsou ale už v ceně 10 tisíc korun a tak nějak mám v sobě blok dát za sluchátka deset tisíc, když vím, že kolem dvou let začne odcházet baterka a jejich hodnota půjde do kopru. Proto bych se ideálně chtěl vejít tak do do pěti, maximálně 7-8tisíc (i to je dost) a hledám něco zábavného jako ty Sonky. Pokud bych měl oželet noise reduction a získat za to výrazně lepší zvuk, nevadí. Pokud by to měly být špunty, taky vysloveně nevadí, ale pořád platí to co jsem psal výše.

Všem moc děkuji za pomoc s výběrem.
Tacos
Junior
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků