Sluchátka do 2500

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Valldi 22. 1. 2018 20:25

Dobrý den,

Sháním sluchátka k počítači primárně na hry (např. CS:GO, příběhovky) a poslech hudby (žánr electro swing, "trailerová hudba" jako Two Steps From Hell). Je mi jedno, zda na nich bude mikrofon, v případě že ne bych prosil o tip na nějaký levný, který by příliš nezkresloval zvuk (v rámci možností rozpočtu). Zatím jsem měl vyhlídlý kousek od Kingstonu - konkrétně hyperx cloud ii, ale v recenzích jsem se dočetl, že zvuk není nic moc.

Předem děkuji za odpovědi.
Valldi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 1. 2018 13:49

Z headsetov su prave Cloudy v tejto cenovke jedny z najlepsich sluchadiel. Neviem co za nezmyselnu recenziu si cital.

Aktualne sa okolo 2500,- pohybuje cena Shure SRH840. To je za tie peniaze vyborna kupa.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 23. 1. 2018 17:34

Známy zháňal pod stromček niečo s rovnakými požiadavkami. Doporučil som mu práve HyperX Cloud II, ktoré aj kúpil a po sviatkoch mi hovoril, že je nad mieru spokojný. A myslím že aj tu niekde sa riešilo, že viac sa ešte oplatí prvá verzia. To neviem posúdiť. Ani či sú medzi nimi zvukové rozdiely.

Inak máš rozpočet, kde by som určite zvážil aj iné veci. To, čo Ryan odporúča tie Shure, tiež nemusia byť zlé.

Ja mám momentálne na predaj AKG K240 MKII za 60€.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 1. 2018 06:52

Pokial su dvojky drahsie, tak sa rozhodne oplatia viac jednotky. Su to rovnake sluchadla, u dvojok ale priplacas za zvukovku, ktora je ale uplne mizerna a su to vyhodene peniaze.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků