Náhlavné dizajnovky

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leroj 10. 1. 2018 17:31

třeba tady se dají najít hezké kousky za pár eur...
navíc ohlasy nejsou nejhorší
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180110082607&SearchText=headphones+msur
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 10. 1. 2018 18:24

Vďaka chalani...tie z Aliexpressu vyzerajú dosť dobre po dizajnovej stránke :) Ešte asi posledná otázka, aby som sa vedel orientovať aj v špecifikáciách a nekúpil somarinu - podľa akých čísiel zistím, či iPod (classic 6th generácia) utiahne dané slúchadlá? Na oficiálnej stránke som našiel toto:
Frequency response: 20Hz to 20,000Hz
Impedance: 32 ohms

Ak budú mať niektoré mnou vybraté slúchadlá väčšiu impedanciu, tak iPod nebude mať dostatočnú šťavu, chápem to správne?
DAC: Chord Hugo 2
Headphones: Rosson Rad-O
Cable: AudioQuest Carbon
Murder_Inc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 10. 1. 2018 18:43

32 ohms ti ipod utáhne v pohode.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 10. 1. 2018 20:54

Je vam jasne, ze si z nas zabijak dela jen srandu...
Jinak si to neumim vysvetlit. Zbyva jen sdilny profil s celou bandou z intru nebo schizofrenie...
Jednu dobu ma spickovy prehravac od Sony a zajem o slusna sluchatka a pak takovehle zadery...
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 11. 1. 2018 15:37

Marpa, si ma pobavil :D
Nie, vážne to myslím. Na doma mám stále slušnú výbavu, i keď už nie ZX 2 a ja si len doma viem vychutnať kvalitnú hudbu. Toto je skôr pre zábavu, skrátenie času pri presunoch a trochu aj ignore ľudí naokolo. Keďže som zohnal iPod za pomerne fajn cenu a viem, že to nie je žiadny hi-end prehrávač, tak to netreba siliť ani zo strany slúchadiel. Jediné čo som chcel bolo, aby slúchadlá nejako vyzerali a hrali lepšie ako earpods :)
DAC: Chord Hugo 2
Headphones: Rosson Rad-O
Cable: AudioQuest Carbon
Murder_Inc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků