Náhrada Fiio Ex1

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 16. 3. 2018 08:46

dělá se USB otg rozdvojka, pripojis dac i napájení, ale moc přenosný to pak není, i když s powerbankou pak můžeš jet klidně pod stan.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aventedor 4. 4. 2018 02:35

tak F9 Pro doma (naštěstí prošly bez danění :D, čili za 3k z Aliexpressu versus 4,2k u nás, což je docela rozdíl :))) uvidíme, jak to s nimi bude po rozehrání. Upřímně zatím nevidím důvod v pořizování červené vážky. Zkoušel jsem flac nahrávky přes poweramp z mobilu a stejné přes foobar z pc, zapojené byly do NFB-11.28. Rozdíl ve zvuku byl, nicméně rozhodně nebyl takový, abych ho "musel" vylepšit pořízením vážky za 5k. Spíše budu muset řešit špunty. Jsou to moje první IEM co mají takovéto usazení v uchu a můžu říct, že mě špunty docela tlačí (dřou?) ve zvukovodu. Vím, že jsem to samé řešil s EX1, tam mi pomohlo použití špuntů z MH1 (které jsem speciálně kvůli špuntům kupoval z aliexpressu :D) a po čase jsem sluchátka ani nevnímal. Teď mám ten samý problém a je jedno, jestli zkouším špunty dodávané, nebo ty z MH1. Malá velikost prostě dře, že z toho ty sluchátka dlouho v uchu mít nemůžu
, ty největší zas nepříjemně tlačí. Střední taky není ideální. Nejvíce mi zatím vyhovují ty černé silikonové, naopak pěnové jsem nesnesl vůbec. Dost mi vadí ty špunty, které mají uprostřed, kde se nasazují na sluchátka tvrdší plast - tahle část mně právě vždy dře. Jak se dívám na ty špunty z MH1 tak ty jsou zrovna celosilikonové - nemají tu tvrdou plastovou část uprostřed, že by v tom byl ten problém? Nebo jen musím nechat uši na sluchátka zvykat? :D. Jestli tu někdo řešil podobný problém a věděl by o dobrých alternativách podobných těm špuntům z MH1, budu jedině rád :). Jak vyřeším otázku špuntů a sluchátka budou rozehraná, budu případně porovnávat znovu výstupy z pc a z mobilu a případně uvidím jak s tou vážkou, možná ji ale koupím až se budu chtít opět posunout se sluchátky trochu dál :)
AMD Ryzen 1700, Arctic Freezer 33 Plus, ASRock X370 Taichi, 4x8GB Trident Z F4-3466C16D-16GTZKW, EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3, HDD 2TB 2,5" Seagate Barracuda, SSD 500GB MX200, Corsair RM650x, 4x F14 silent, 2x F12 silent, Fractal Design Define C TG
Aventedor
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2018 12:45

Já jsem z FiiO F9 Pro docela nadsený.Normální kabel jsem ani nezkousel.Dal jsem rovnou TRRS 2.5 a zvuk je parádní.Slusný prostor,pevné stredy,výsky nejsou urvaný a k basové slozce nemám vůbec pripomínky.
Dle recenzí se zdálo,ze jsou hodne svetlá,ale já to potvrdit nemuzu.V uchu sedí dobre.Tenhle kup se opravdu povedl a spokojenost velká.
Mozná budou ty spatné recenze zavinené tím,ze je dostecne nevybudily.Pokud dostanou co potrebují,zahrají fakt prekvapive dobre.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 14. 4. 2018 18:49

Jen tak pro zajimavost, jak je hodnotíš v porovnaní s SE535 ?

Chvilku jsem je (F9) poslouchal na výstavě a za tu cenu mi přišly fakt dobrý, a basu bylo bych řekl na mě až příliš .. navic jsem měl pocit, že je nepřirozeně oddělený od středů.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 4. 2018 19:19

Uz ich mal moznost niekto priamo porovnat s iBasso IT01 ? Podla dostupnych info by mali byt F9 viac do V, svetlejsie ako IT01, ale ak niekto mal moznost oboje, nech skusi napisat par viet.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2018 20:11

Abych pravdu rekl,zdají se mi lepsí nez Shurky.Ty jsem uz jednou mel a asi jsem podlehl nejakemu dejavu...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 15. 4. 2018 19:25

Asi to ti,co se o F9 Pro zajímají uz cetli,ale kdyby ne...
https://www.head-fi.org/showcase/fiio-f ... view-19752
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků