B&W PX - B&O H9 ?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 15. 1. 2018 14:29

Přemýšlím nad novýma sluchátkama do kanceláře (open office) a padly mi do oka buď H9 nebo nové PX.

Předpokládám, že zvukově na tom budou obojí dosti podobně. Co je pro mě hlavní je pohodlí. U stávajících sluchátek (Fostex TH7) mě většinou po cca hodince začnou bolet uši a tlačit hlavový most. Čili nevydržím je mít na hlavě třeba 3 hodiny v kuse, což bych s novým modelem rád.

H9 jsem osobně zkoušel. Zvukově pro mě super ale s tím pohodlím jsem si nebyl tak jistý. Je pravda, že během těch 10 minut co to člověk má na hlavě v obchodě zas tak moc nepozná.

Nad zmiňovanými Sony sluchadly nepřemýšlím - nelíbí se mi design. Bose jsem zkoušel jen v rychlosti někde na letišti. Na to, abych si udělal nějaký smysluplnější názor to nebylo.

U PX zaujaly fičury typu, že se zastaví hudba v momentě, kdy je člověk sundá nebo jen odklopí sluchátko. Něco podobného by měly umět i H9 v nové revizi (H9i).

V recenzích u PX jsem se dočetl, že na dlouhodobý poslech taky nic moc, a že jsou lepší do města než do kanclu. Osobně jsem neměl šanci je vyzkoušet. Takžě někdo s názorem? :-)
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků