MEE AUDIO MATRIX2 nebo podobné

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pizzi951 8. 12. 2017 17:14

Zdravím, sháním bezdrátová sluchátka, která lze i připojit přes kabel. Cena podobná jako u kousků, které vypíši níže. Problém je ten, že poprvé budu mít jiné než in-ear, takže se toho dost bojím (hlavně těch on-ear).
Jinak co jsem tak hledal, našel sem tyhle, které byste nejvíce doporučili? Děkuji moc za rady.

MEE AUDIO MATRIX2 - líbí se mi, že jsou over-ear
MEE AUDIO MATRIX3 - cenově, co jsem koukal vyjdou podobně jako 2ky ale dočetl jsem se, že mají lepší zvuk. Nevýhoda nejsou over-ear.
Marshall Major II Bluetooth - U těchto sluchátek jsem četl hodně různých názorů, někdo si je nemůže vynachválit a jiní zase, že v této ceně jsou jiné lepší. Opět nevýhoda on-ear.

Jinak ještě dotaz jak rychle se dá zvyknout na ty on-ear? Protože například ty marshally jsem měl půjčené a uši mě z nich boleli docela dost (po pár hodinách) ale další den mě to už tolik nepřišlo.
Děkuji všem za rady.

PS: Také jsem četl, že hodně záleží na materiálů náušníků, že pak se dají mít déle na hlavě aniž by to bylo nepříjemné. Je to tak?
Pizzi951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 12. 2017 07:04

Marshally si skrtni. Ano, su to pekne stylovky, ale zvuk uz taky hit nie je a ani kvalita spracovania.
Ttie Matrixy (oboje) nie su uplne on ear, ani over ear, je to nieco medzi. Mensie uch o tam vojde cele.
3-ky boli povodne drahsie ako 2 o cca 600 Kč, pri dnesnom nizsom cenovom rozdiely je lepsie ist do 3.
Ak mas rad nadupany, basovy zvuk, tak zaujimave su aj Audio-Technica ATH-AR3BT.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pizzi951 16. 12. 2017 13:22

Zdravim, zkoušel jsem oboje sluchatka v audigo a matrix my sli over ear a marshally sedeli na uchu. Marshally meli lepsi basy o proti matrixum. Ale nejspis vyhraji matrixy kvuli pohodli nošení.
Jinak zkoušel jsem i ty ATH a u nich mi přišel zvuk strašně nepřirozený.
Diky za radu.
Pizzi951
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků