Audio-Technica ATH-AVC500 nebo lepší alternativa v ceně?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Paleandr 25. 11. 2017 21:39

Ahoj,

líbí se mi sluchátka Audio-Technica ATH-AVC500 a na headphones.cz mají nyní 20% black friday, tak jsem přemýšlel, že bych do nich šel. Je to dobrá koupě? Když už je tam ale ta sleva, chci se zeptat jestli jsou jiné sluchátka v podobné relaci (po započtení slevy), které by je překonaly? Poslouchám elektro, dubstep, vážnou hudbu, seriálové a filmové melodie, spotify, flac, občas skype, pro mluvení mám externí mikrák. Předtím jsem používal sluchátka HyperX Cloud II, nebo mám in-ear DZAT nebo VSONIC GR04. Jak moc si polepším s těmito sluchátka například oproti zmíněným HyperX Cloud II?

Děkuji všem za informace.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 26. 11. 2017 10:11

Otázka asi je, jak moc bych si polepšil oproti zmíněným hyperX Cloude II (Takstar PRO 80) ? Zkoušel někdo, dokáže nastínit rozdíl?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod VitekVV 26. 11. 2017 10:29

Myslím si, že o slevě na Audio-Technica na FB nepíšou nic :-(
Xduoo X3, Film EX1
VitekVV
Junior

Odeslat příspěvekod Paleandr 26. 11. 2017 10:42

Aha, máš pravdu. No každopádně jsem se teď díval, že to mohu koupit z německého amazonu a vyjde mě to na 2000 Kč s poštovným zdarma. Takže to není uplně problém. Spíš mě zajímá jak moc si pomohu oproti předchozím sluchátkům, nebo jestli je díky této akci v rámci ceny dosah na nějaké ještě lepší sluchátka. Díky
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 11. 2017 20:28

Oproti Cloudom si nepolepšiš.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 26. 11. 2017 23:06

Díky za info. Tím je to pro mne rozhodnuté a nejdu do toho. Pokud bych chtěl přecejen opět navýšit "level", kam bych měl mířit?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 11. 2017 10:29

Za nejakych 1700,- sa daju dnes uz kupit napr. AKG K240 STUDIO. To by bol upgrade, ale nie su uzavrete. Pri uzavretych rataj tak 3000 a viac Kc.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 27. 11. 2017 17:43

Chtěl bych jít opět už do uzavřených. Mohl by jsi mi, prosím, dát nějaké konkrétní tipy na sluchátka, na které bych se mohl mrknout a nastudovat si je? Díky moc.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 11. 2017 19:02

Nejak nam tie sluchadla polacneli. Pozeram akurat, že teraz su za super cenu napr. Shure SRH840. To je o podstatne lepšie ako AVC500. Ďalej napr. AKG K271 Mk II, Sony MDR-7506, Audio-Technica ATH-M40x...
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků