iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 1. 2018 16:45

o tej konečnej dosť pochybujem, u každého sa časom prejaví audio craving. Mne to nevydržalo ani pár mesiacov a neodolal som... náhle vnuknutie - mrazíkovo by mal tie svoje dojmologie písať menej putavo :)
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 28. 1. 2018 17:06

Samozřejmě, myslel jsem to trošku s nadsázkou.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 28. 1. 2018 19:32

IT 01 je nutné slyšet, aby člověk uvěřil. Zvukově patří do úplně jiné třídy. Já jim nevěřil díky některým názorům na headfi, ale po nasazení mě dostaly a už patří do sbírky.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 1. 2018 20:21

Pokud by byl někdo ochotný je zapůjčit na otestování, byl bych maximálně vděčný. Aktuálně jsem zúžil svou sbírku sluchátek na minimum a jsem hodně spokojený a překvapený z Trinity Icarus III, ovšem IT 01 mi hodně vrtají hlavou. Před případným objednáním bych je však rád vyzkoušel a porovnal s Icary. Takže pokud by se nějaká dobrá duše našla, prosím o info do SZ. Nespěchám, klidně i za několik týdnů apod.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 28. 1. 2018 20:38

Jste to tady zasejc rozjeli pánové :D ... nenecháte fakt člověka chvíli v klidu :-)
Snad se mi poštěstí někde si je poslechnout ....
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 1. 2018 17:55

Už jsem zase členem klubu. Objednáno přímo u iBassa a dnes dodáno.
Případným zájemcům doporučuji sledovat clearence u advancedmp3players.co.uk. Celkem často se tam objevují a bývají na ně právě v clearence zajímavé slevy.
Dovolil jsem si je teď nepřipojovat k tomu originálnímu kabelu, ale použil jsem svůj, který jsem pořídil na ALI za 12,51USD a rozhodně nemám pocit, že by je nějak degradoval.
Jdu zahořovat poslechem :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 29. 1. 2018 18:08

Uděláš potom prosím tě nějaké porovnání obou kabelů? Děkuju.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 1. 2018 18:12

Můžu, ale asi až trošku zahořím. S tím kabelem z ALI je zvuk krásně neutrální. Možná nejde prostor tolik do šířky, ale ono se to z X10 blbě hodnotí, jelikož to taky není space champion.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 29. 1. 2018 18:44

X10 je prostorem úplně v pořádku, dělal jsem test...ty ostatní, co se ti zdají lepší, lžou...
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod spearfish 29. 1. 2018 18:47

Mohl by je prosím někdo z majitelů srovnat s Oriveti Basic a KZ ZS5? A zda vzhledem k charakteru by si sedly s Cayin N3. Díky moc
Naposledy upravil spearfish dne 29. 1. 2018 18:59, celkově upraveno 1
spearfish
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 1. 2018 18:49

Asi jo. Neříkám, že lepší, ale některé přehrávače mají scénu širší. Jestli to tak fakt je nebo ne, je věc druhá. Mě to neva, má náklonost k X10 je známá i přes její nedostatky.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 29. 1. 2018 19:13

ono to hraje velmi dobře, dostatečně kvalitní do jakékoliv aplikace...škoda, že do toho není rockbox
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 1. 2018 20:18

my.dre píše:Uděláš potom prosím tě nějaké porovnání obou kabelů? Děkuju.


Takže, největší rozdíl je v sundavání mušlí z kabelu. Ten originál kabel drží jak samo peklo. Zvukově tam neslyším prakticky žádný zmínění hodný rozdíl. To bych se spíš dohadoval. Nechám si tam ten ALI kabel, zapletení toho originálu mne irituje. Zítra za světla udělám pár fotek.

-- 29. 1. 2018 20:24 --

spearfish píše:Mohl by je prosím někdo z majitelů srovnat s Oriveti Basic a KZ ZS5? A zda vzhledem k charakteru by si sedly s Cayin N3. Díky moc


Porovnání po paměti s Basic jsem psal již na počátku. K N3 by mohla iBassa pasovat dobře, mimo jiné i proto, že netrpí na šum na pozadí.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 29. 1. 2018 21:42

Tak sa to tu pekne rozbehlo a uz aj ja rozmyslam nad nimi.
Viete mi povedat ci sa oplati prejst z Trinity Phantom Master.Zdroj zvuku je fio x5 a fio e11k.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod michal744 29. 1. 2018 22:52

Přímé porovnání mám pouze s KZ ZS06 a IT01 jsou daleko neutrálnější, celkově vyrovnanější a zvuk je technicky o krok dál. Na headfi psali, že krom basů jsou KZ ve všem lepší, ale přímý test A/B z nich udělá trhací kalendář a už po prvním nasazení bez srovnávání je vše jasné. Jinak řečeno Kz je paráda za pětibábu na Ali, ale rozdíl mezi IT01 je slyšet dost výrazně.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků