iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod deewy 27. 8. 2018 18:59

supr, díky za tip. Teď se ještě dívám na Sony NW-A45, ten se mi dost zamlouvá. Má někdo zkušenosti s touto kombinací?
IEM: Noble Audio Katana, Ibasso IT01, Fiio FH5
Sluchátka: ATH-SR5BT, Beyerdynamic T5p 2G, Audeze LCD-X
DAP: Sony NW-WM1Z,NW-ZX300,NW-A45, AK SE100 (prodáno), AK 70 (prodáno)
DAC: Mojo+Poly (prodáno)
Kabel: EA Lionheart, FA Claire Hybrid HPC, Fiio LC-4.4C
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 27. 8. 2018 19:09

Jo vcelku dobrá. Přehrávač jsem měl 3 dny doma. Hraje pěkně ale měl plno nedostatků tak jsem jej vrátil Alzakovi
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deewy 29. 8. 2018 11:47

Tak je mám doma. A první dojem je dobrý. Za málo peněz hodně muziky. Líbí se mi dynamika zvukového podání. V tuto chvíli mám srovnání jenom s Katanama a po paměti se Sagema.

Stage je oproti Katanám výrazně menší, nástroje jsou nahuštěné, nicméně separace je poměrně slušná. Vokály jsou příjemné, lehce vzdálené.

Sluchátka, ale nejsou neutrální, jsou lehce zbarvena do teplejších tónů, což je hned a zřetelně slyšitelné ve skladbě Hotel California - Hell Freezes over. Takhle hřejivě kytara nezní.

Oproti Katanám, ve skladbách taky chybí mraky detailů. To ale nevadí, jelikož se pohybujeme v úplně jiné cenové kategorii a jiné technologii obecně.

IT01 jsou mnohem méně citlivější na šum. Pokud je připojím do sluchátkového vstupu na iMacu, tak téměř nešumí, kdežto Katany se takhle poslouchat absolutně nedají.

Závěrem bych řekl, že se mi sluchátka opravdu líbí, jak zpracováním, tak zvukovým podáním a věřím, že dobře poslouží svému účelu.
IEM: Noble Audio Katana, Ibasso IT01, Fiio FH5
Sluchátka: ATH-SR5BT, Beyerdynamic T5p 2G, Audeze LCD-X
DAP: Sony NW-WM1Z,NW-ZX300,NW-A45, AK SE100 (prodáno), AK 70 (prodáno)
DAC: Mojo+Poly (prodáno)
Kabel: EA Lionheart, FA Claire Hybrid HPC, Fiio LC-4.4C
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 29. 8. 2018 12:02

Neviem ako dlho ich mas rozohrate, ale u týchto sa veľa ľudí zhodlo, že sa časom zlepšili a treba s hodnotením počkať. Môžem potvrdiť aj za seba.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod deewy 29. 8. 2018 12:20

Zatím měla sluchátka jenom 4 hod rozehrání před prvním poslechem. Sám jsem zvědav, jak se posunou při více hodinách zahoření.

Ještě doplnim, že z SE100, hrají sluchátka opravdu obstojně. Z iPhonu, to je hnus velebnosti, naprosto ploché podání bez jiskry.

Koupil jsem k nim Sony NW-A45, tak uvidíme jak si tohle kombo sedne. V listopadu snad přijde ještě Hidizs AP80, což doufám, bude taky fajn kombinace.
IEM: Noble Audio Katana, Ibasso IT01, Fiio FH5
Sluchátka: ATH-SR5BT, Beyerdynamic T5p 2G, Audeze LCD-X
DAP: Sony NW-WM1Z,NW-ZX300,NW-A45, AK SE100 (prodáno), AK 70 (prodáno)
DAC: Mojo+Poly (prodáno)
Kabel: EA Lionheart, FA Claire Hybrid HPC, Fiio LC-4.4C
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod deewy 1. 9. 2018 17:01

Potvrzuji, co předeslal LOPO. IT01 si s NW-45 rozumí na výbornou a v cenové relaci do 10.000,- je tohle kombo přímo božský.
IEM: Noble Audio Katana, Ibasso IT01, Fiio FH5
Sluchátka: ATH-SR5BT, Beyerdynamic T5p 2G, Audeze LCD-X
DAP: Sony NW-WM1Z,NW-ZX300,NW-A45, AK SE100 (prodáno), AK 70 (prodáno)
DAC: Mojo+Poly (prodáno)
Kabel: EA Lionheart, FA Claire Hybrid HPC, Fiio LC-4.4C
deewy
Junior

Odeslat příspěvekod NočníChodec 5. 9. 2018 08:39

Upozorňuji zájemce o iBasso IT01, že izolace od okolního hluku je nižší než je často uváděno. To nejlepší z nich dostanete doma, nebo v kanceláři. Zlepšení s dedikovaným DAC poznáte.
Jinými slovy - poslech z mobilu v autobusu není jejich silná stránka.
NočníChodec
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 5. 9. 2018 09:16

Nižší jak? Vztaženo k čemu? U univerzálních inearů hraje krom ergonomie mušle, délky a úhlu natočení krčku největší roli použití správných nástavců. Jistě se najdou jedinci, kteří optimální nástavec nenajdou a nebou jsou pouze jejich očekávání vyšší, než technické možnosti univerzálních špuntů obecně. Výjimkou jsou Ety, ale na druhou stranu je nutno říci, že u nich je míra izolace vykoupena hlubším usazením, což také nesnese každý. Budeme-li se však bavit v obecných rovinách, patří izolací IT01 k průměru. Obsluze bucharu bych tedy doporučil vyzkoušet špunty v custom provedení.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 9. 2018 09:35

Vo vedlajsom vlakne toto riesil uzivatel papinak. Tam som pisal, ze u mna IT01 zatial izoluju najlepsie z tych desiatok inearov, ktore som skusil, mam ich v praci, izolacia je pre mna dolezity faktor a s nimi na usiach kolegovia pre mna proste neexistuju (ale musi byt samozrejme zapnuta hudba aspon potichu). Nie su to customy ale univerzaly a nemoze to vyhovovat anatomicky kazdemu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 5. 9. 2018 14:25

Ja sa pripájam k tým, ktorým iBasso IT01 izolovali ako blázon. Zatiaľ asi najlepšia izolácia čo som so špuntami mal. Fakt som takmer nič z okolia nepočul. Mne ale sadli do uší, držali a izolovali so správnymi nástavcami ako blázon.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NočníChodec 7. 9. 2018 11:13

mrazíkovo píše:Nižší jak? Vztaženo k čemu? U univerzálních inearů hraje krom ergonomie mušle, délky a úhlu natočení krčku největší roli použití správných nástavců. Jistě se najdou jedinci, kteří optimální nástavec nenajdou a nebou jsou pouze jejich očekávání vyšší, než technické možnosti univerzálních špuntů obecně. Výjimkou jsou Ety, ale na druhou stranu je nutno říci, že u nich je míra izolace vykoupena hlubším usazením, což také nesnese každý. Budeme-li se však bavit v obecných rovinách, patří izolací IT01 k průměru. Obsluze bucharu bych tedy doporučil vyzkoušet špunty v custom provedení.


Izolace okolního hluku je nižší než „vysoká”. Jako vysokou ji hodnotí web Audigo. Zahraniční weby hovoří nanejvýš o nadprůmeru. Sluchátka používám při chůzi po rušné ulici, někdy při cestování v MHD a většinou v kanceláři. Protože to dělám léta a s různými sluchátky, tak mám rozdíly naposlouchané. V usazení není chyba. Vyzkoušel jsem několik nástavců a s usazením a tvarem spokojený.
NočníChodec
Junior

Odeslat příspěvekod brodus 8. 9. 2018 10:42

Zdravim..to mne přišly pred pár dny z Audiga..a jsem celkem rozpolceny.Zvuk celkem ok..ale přijde mi prebasovany. i když radostný, nicméně ještě nejsou rozehrané.A co hlavně vyzkoušené troje nastavce na pár několika hodinových vychazkach se psem a komfort děs bės.(

-- 8. 9. 2018 11:44 --

Taky ještě nevim jestli jim bude Shanling m2s chutnat.???
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 8. 9. 2018 11:11

M2s je celkem temný DAP, trochu bych se kombinace s it01 bál. spíš by se hodily nějaký světlejší sluchátka IMHO.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 8. 9. 2018 11:13

Vidíš to,pro mě jsou to v otázce komfortu nejlepší sluchátka co jsem kdy měl,a že už jsem jich pár měl. Chce to jen sehnat nějaké nástavce co ti opravdu padnou,nemusí to být nutně originály,co byly v balení.
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod brodus 8. 9. 2018 11:24

Uvidime..budu mít tedy ještě trpělivost s nastavci..možná i brýle snižují komfort i když to se mi nezdá.Jo a uši mám malé.)). Teď třeba posloucham soundtrack z Blade runnera.. A zvuk epes rades.předtím jsem měl SoundMagic e10 a ty v poho.
brodus
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků