iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod my.dre 29. 1. 2018 22:59

Já zrovna dneska Mastry posílal novému majiteli. Porovnání s Mastrama: iBassa mají o dost lepší prostor, jsou celistvější (jednotlivé pásma na sebe lépe navazují), výšky nejsou tak čisté a detailní, ale jsou o mnoho příjemnější na poslech, bas má lepší kontrolu... Trinity jsou podle nastavení i do Včka, ibassa jsou vyrovnané, ale s teplejším lazením. Dost taky záleží jaké na Mastrech používáš filtry. Jinak nevím jestli s x5 nebudou až moc světle. Podle mě se k ibassům hodí něco teplejšího, ale samozřejmě záleží na preferencí. Zesilovač jim určitě pomůže, e11 jsem měl kdysi, tak s na ní po pravdě už moc nepamatuju.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 30. 1. 2018 12:39

Zo zvukom s Mastermi som vcelku spokojny ale vadi mi neodpojitelny kabel ktory sa mi zacina kazit(trha sa mi ta latka a vytrca cez nu kabel).Takze ho bud vymenim alebo si kupim nove sluchatka. A tieto ibasso maju odpojitelny kabel,takze pojdem do nich.Ale kedze moje fiio x5 je svetle a bolo by to asi uz moc tak teraz musim vymenit aj fiio,takze teraz xduoo x10,benjie s5 alebo samsung s8 +hiby muzik+dragonfly red a ktomu ten sluch.zosik fiio a3 popripade a5.Ktora z tychto moznosti bo bola dobra?
Pocuvam prevazne tanecnu hudbu-hardstyle,psytrance,trance,drnb ale obcas aj metal ale aj the piano guys.dik
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod Duke650 30. 1. 2018 16:30

iBasso IT01 mají světlý zvuk? Každý to máme jinak, já kdybych měl vypíchnout, co tam eventuelně vyčnívá, tak je to spíš bas, který sem tam zaduní. Světlý pocit z nich rozhodně nemám. Poslouchám na Questyle QP1R a tomu je fuk, co k němu připojím, hraje si tak nějak furt to svoje, nemyslím že by citelně posouval zvuk do světlé nebo tmavé části spektra..
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 1. 2018 17:04

pepis99 píše:Zo zvukom s Mastermi som vcelku spokojny ale vadi mi neodpojitelny kabel ktory sa mi zacina kazit(trha sa mi ta latka a vytrca cez nu kabel).Takze ho bud vymenim alebo si kupim nove sluchatka. A tieto ibasso maju odpojitelny kabel,takze pojdem do nich.Ale kedze moje fiio x5 je svetle a bolo by to asi uz moc tak teraz musim vymenit aj fiio,takze teraz xduoo x10,benjie s5 alebo samsung s8 +hiby muzik+dragonfly red a ktomu ten sluch.zosik fiio a3 popripade a5.Ktora z tychto moznosti bo bola dobra?
Pocuvam prevazne tanecnu hudbu-hardstyle,psytrance,trance,drnb ale obcas aj metal ale aj the piano guys.dik


Já tedy nevím kterou generai X5 máš, ale v zásadě se všichni sešli v hodnocení zvuku, že je celkem neutrální s příklonem k teplejšímu projevu, takže světlejší přehrávač by nemusel být nezbytně průšvih.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 30. 1. 2018 17:40

No mam prvu verziu X5. Tak najprv ich objednam a vyskusam na x5.Odkial ste ich objednavali?Na advancedmp3players.co.uk ich momentalne nemaju a objednavali ste aj druhy kabel?dik
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 1. 2018 17:46

X5 1g bych jako světlý přehrávač neviděl a vůbec bych se ho s IT01 nebál. Koupit jdou u iBassa na jejich shopu nebo u Penonaudio.com
Druhý kabel k nim je zbytečný, ten jejich je hodně dobrý sám o sobě.

-- 30. 1. 2018 18:13 --

Slíbené fotky ALI kabelu
Přílohy
IMG_7142.jpg
IMG_7143.jpg
IMG_7144.jpg
IMG_7145.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 30. 1. 2018 19:07

Ok dik,tak ich objednam s penonu.Ten kabel sa mi zda dost labilny na kazdodenne nosenie,tak nech mam do zasoby.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 1. 2018 19:25

Tak o jeho výdrž bych se nebál. Při běžném, ale opatrném zacházení vydrží hodně. V porovnání s tím co za šňůrky dávají ke svým násobně dražším sluchátkům třeba u Noble Audio atp. je to lano.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 2. 2. 2018 12:56

Od vcera ich mam aj ja. Kludne objednajte priamo od ibasso.com, posielaju to DHLkou a kamosi cinania napisu na obalku cenu 22 Dolarov, tak to prejde bez cla. Objednal som v nedelu vecer, v utorok cez den to odoslali a vo stvrtok okolo obeda dosli... necakal som taky expres a to som zvolil obycajne postovne s trackingom.
Maju odohrane zo 10hodin, zo zaciatku som aj tak neodolal a zo zvuku som bol sklamany - boli velmi svetle bez basu, ale s velkou davkou detailov. No pri skusani som zistil, ze su velmi zavisle od pouzitych nadstavcov. Pri tych spravnych (so sirokou dierou, z 1MORE triple driver, prip. aj Comply) som z nich nadseny. Najpohodlnejsie IEM, ake som skusil... len si musim este znova zvyknut na kabel za ucho. Uvidime ako sa zvuk zmeni, ale aj keby sa nezmenil, budem spokojny...velmi vela detailov, dostatok basu (so spravnymi nadstavcami), skor neutralne bez zvyraznenia niektoreho pasma, pohodlne, dobra izolacia. Videl som ich porovnavat so ZS5, comu ale fakt nerozumiem, lebo tie som mal (1.gen) a KZ sa im ani nepriblizuju. Jedny su sucasnych inearov pojdu z domu prec, nahradia qJays II alebo 1MORE, este musim premysliet ktore, lebo obe dobre hraju.
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 6. 2. 2018 07:40

Tak jsem si je vcera mohl poslechnout a zvuk se mi libi hodne. Porovnani mam pouze s Atlas a musim rict, ze je IT01 dle me prehraji. A dle me i lepe drzi v uchu.
Tak kdyby jste je nekdo poustel, dejte vedet. Jinak je objednam.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 2. 2018 11:07

Dodatečná korekce: Ještě jednou jsem provedl důkladnější porovnání mezi originál kabelem a kabelem z ALI viz foto výše. Ten ALI kabel není špatný a zvukově je téměř tak dobrý jako originál, ale ten je přeci jen o fous lepší. Zvuk je více otevřený a podání scény je o poznání širší i hlubší.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 6. 2. 2018 23:01

_daRK- v těch basech máš pravdu. Slyšel jsem je poprvé na srazu a i Michal( My.Dre) může potvrdit, že jsem je osočil z přebasování. Objednal jsem je a hrály detaily a bez basů. Teď je to ok a poprvé co je nějaký rozdíl po hodinách. Na zahoření a jiné nesmysly nevěřím, ale asi to není úplně mimo mísu. Jinak zvukově je to kategorie těžce nad 5k
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 12. 2. 2018 17:28

Tak uz je mam taky doma. Zvuk je super a pohodli take.
Mraziku diky za objeveni techto kousku.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod jencekgs 15. 2. 2018 17:17

Tak po trech dnech poslechu musim rict, ze jsem fakt spokojeny. Nejsou sice extra detailni, ale rekl bych ze hraji velmi verohodne. Detailu je dostatek, prostor je pro me uzasny (neznam hi end) a zabarveni velmi prijemne.
Takze mam na chvili vystarano.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod pepis99 16. 2. 2018 07:35

Tak uz aj ku mne konecne dosly a hlasim sa ku spokojenym majitelom.Zvuk je dobry a hlavne su lahke a pohodlne.Uvidime ked sa rozohraju ale uz teraz pocujem,ze su lepsie nez Mastery a hlavne pohodlnejsie.Tak Mraziku dik za typ.
pepis99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků