iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brodus 9. 9. 2018 13:47

Tak je nejspíše vrátím(( Vyzkouseno x nastavců..Pořád pocitově plne ucho..nepohodli((.Po vychazkach se psem bolesti uší.A to jsem zkoušel i nastavce z jinych sluchatek.Problem je asi v krčku.Škoda když nejde zvuk ruku v ruce s komfortem(.Můžete mi někdo poradit špunty do 4k..k M2S??? Dik

-- 9. 9. 2018 14:48 --

Jo a né vedeni za uchem.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 9. 9. 2018 14:29

Zkusil bych třeba:

Westone W20 - https://imusicdata.cz/westone-w20 - teď je na ně super cena, dokonalý komfort, světlejší zvuk, ale s basovějším DAPem by to mohlo být slušné ..

Westone UM Pro 10 - https://www.audigo.cz/Sluchatka/Profesi ... RO-10-Blue - podobné W20, trochu basovější a ne tak detailní, super komfort, na ven podle mě moc dobré

RHA T20 - https://www.muziker.cz/rha-t20 - velmi dobré špunty za současnou cenu, výměnné filtry (přizpůsobení zvuku)

Fischer TBA-04 - http://headphones.cz/inshop/prenosna/sp ... tba-04.htm - za triple BA fakt dobrá cena, vypadají celkem kompaktně, něco bych si o nich na tvem místě pozjišťoval, na současném ČR trhu jsou možna něco jako černý kuň :-)
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 9. 9. 2018 14:44

Ale všechny mají vedení za uchem ne? To mi moc nechutná..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 9. 9. 2018 15:16

Vedení za uchem zaručuje pevnější usazení a eliminuje mikrofinní efekt. Osobně od doby, kdy jsem zkusil sluchátka s kabelem za ucho, jiná nechci ..
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 9. 9. 2018 15:27

To chapu..ale když mi to vadilo cirka po 12 h nošení nevim nevim Asi vezmu SoundMagic e80.Maxo vyzkouším Fiio F9 Pro jestli to mají lip vychytane až budu vracet v Audigu ty Ibassa((.Docela mne to mrzí bo design se mi libil moc i zvuk celkem fajn.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 9. 2018 16:10

Pokud chceš něco bez vedení kabelu za uchem, tak v Audigu vyzkoušej 1MORE Triple Driver a Grado iGe.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 9. 9. 2018 16:23

Jojo..Dik za tipy)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 13. 9. 2018 14:05

Tak jsem nakonec koupil Trinity Hyperion..A popravdě za ty peníze nadhera..)) Neskutečně pohodlne a roztomilé špunty. A zvuk taky epes rades na to že nejsou rozehrané. Navic jim podle mne Shanling M2S chutná. Někdo na ně narazil na foru pár větami tak tomu moooc Dík.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2018 11:37

Tak mám tyto sluchátka objednané v audigu ale mám ještě otázky než si pro ně definitivně pojedu. Jak sedí v uchu? Tehdy sem měl vsonic vsd3 což byly taky s kabelem za ucho ale furt se uvolňovaly takže místo poslechu sem se věnoval neustálému upravování sluchátek v uších. Sedí tyto pořádně? Ono takhle drahý sluchátka jsem nikdy neměl takže abych pak nelitoval. Je možnost je tam do 14 dnů vrátit? Vím, že na nějakém eshopu to nešlo kvůli hygieně. Sice je tam možnost si je zkusit ale za prvé na to nemám čas ani náladu tam hodinu zkoušet jak mi sedí a hrajou a za druhé tam těžko budu poskakovat se sluchátky v uších abych nasimuloval rychlou chůzi nebo dobíhání autobusu, zda sluchátka budou držet nebo ne. Pak dotaz ještě k tomu mmcx konektoru, nemůže se stát že při položení sluchátek za krk (když nechci poslouchat) se může kabel uvolnit a sluchátka pak ztratit? Vždy jsem měl jen sluchátka s kabelem na pevnou takže se trochu bojím ale za skoro 3 tisíce chci jedině a výměnným kabelem abych v případě poruchy jednoduše kabel vyhodil a koupil novej než řešit kam dát sluchátka s vadným kabelem do opravy. Díky
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 24. 9. 2018 13:51

Ahoj přes e-shop Audigo jsem je vracel bez problemu.V uchu sedi dobre jen konkrétně mne z nich bolely uši.a pocitově pořád plne ucho.Ne jen z nošení ale i ze zvuku..Jinak zvuk dost dobry ale taky záleží na čem je budeš poslouchat,i když prý jsou nenáročné na zdroj,mně přišly krapet přebasovane..Ale to je individualni)).Trinity Hyperion mi zvukem i komfortem sedly vice a za menší peniz.

-- 24. 9. 2018 14:59 --

Ale určitě to jsou krásná a super sluchatka.Vracel jsem je s těžkým srdcem,basy bych vychytal nástavci ale pro mé malé uši bohužel nebyly.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2018 14:31

Díky. Malé uši snad nemám, aspoň ne pro běžné špunty dodávané k mobilu které jen strčíš do ucha a hotovo. Už si nepamatuji jak mi seděly ty vsonic které měly právě taky takové tělo které schováš celé v uchu a může třeba tlačit. Každopádně když není problém s vrácením tak je prostě vyzvednu a budu testovat, v nejhorším je vrátím. Jinak poslouchat budu výhradně z mobilu asus zenfone zoom S. Přehrávač kupovat nebudu protože nechci tahat po kapsách další krám a nejsem ani audiofil. Jde mi jen o lepší sluchátka k telefonu abych byl zvukově spokojený a v případě že se podělá kabel u jacku jako u každých sluchátek ho jednoduše vyměním a nemusím vyhodit celý sluchátka protože s pájkou to neumím a známého žádného na tohle nemám.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caveman 24. 9. 2018 18:40

Ahoj, sluchátka už jsou přes měsíc doma a hrajou parádně, ale mám možná blbý dotaz...mobil nosím v kapse a ta si zrovna nerozumí s rovným jackem. Pokoušel jsem se někde na našich eshopech hledat L- adaptér na 3,5mm ale buď byly moc dlouhý nebo to byly adaptéry na 2,5mm. Věděl by někdo poradit?
Caveman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2018 18:59

Tak už je mám a poslouchám ale nevím co si mám myslet. Přijde mi, že jsou takové zastřené jako byly moje staré špunty asus co byly k mobilu. Čekal jsem v uších podle recenzí koncert ale zatím mám dojem, že jsou to moje staré špunty od mobilu, jen vylepšené o to, že to neprská ale jinak žádná hitparáda na to, že stály skoro trojku. Mám věřit že se rozehrají a nebo mám na prd mobil? Ono jak už sem psal, tak přehrávač kupovat nechci. Telefon beru jako multi zařízení na všechno a to i na hudbu do mhd a do práce. Špunty jsem zkoušel ty co byly nasazené a pak takové černé střední, oboje mi v uších sedí takže tím to nebude.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 24. 9. 2018 19:21

@Topes: To máš tak - sto ľudí, sto chutí. Ja som ich tiež predal, lebo mne nesadli svojim zvukom. Ale viem pochopiť prečo je veľa ľudí z nich odvarených. No moja šálka kávy to nebola.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 24. 9. 2018 20:39

Topes: a kolik hodin jsi je nechal rozehrát?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků