iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 16. 2. 2018 08:20

jencekgs píše:Tak po trech dnech poslechu musim rict, ze jsem fakt spokojeny. Nejsou sice extra detailni, ale rekl bych ze hraji velmi verohodne. Detailu je dostatek, prostor je pro me uzasny (neznam hi end) a zabarveni velmi prijemne.
Takze mam na chvili vystarano.


Otázka je čemu říkáš extrémně detailní. Já při přímém porovnání s Adnromedami jsem je vzhledem k jejich konfiguraci shledal jako nadprůměrné v prezentaci detailu. U nich hodně záleží na použitých nástavcích a z toho planoucí usazení.
Zatím jsem je měl příležitost slyšet jen s iPhonem, svou X10 a Benjie S5 a T6. Takřka ve všech případech se mi zvuk líbí, logicky nejslabší je iPhone. Včera si je půjčoval kolega k DX200 a hned si je objednal. Pokud to klapne, tak během pár týdnů je budu mít možnost poslechnout s další svou akvizicí a na tu jsem hodně zvědav.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 2. 2018 09:58

Ta jencekgsova veta zaujala aj mna. Mam qJays II, ktore su len o fuz detailnejsie ako iBasso. Ale kazdy to mame so sluchom ine.
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 16. 2. 2018 10:22

Kluci nemyslel jsem to negativne, vzpomnel jsem si na savanty ktere jsem kdysi par dni mel a ty mi prisly az neprirozene detailni. Takze to bylo spise v tomto kontextu. Jinak je pro me detail perfektni.
Jinak ja mam fiio x3 II, tak to zrejme taky nejlepsi zdroj.
Jsem se zvukem opravdu spokojeny a mozna to jen blbe vyznelo. Ja proste nejsem netopyr jak vy nekteri a hpavne nemam moc s cim srovnavat. Myslim, ze ted ani neni duvod srovnavat, protoze jsem fakt spokojeny.

Jeste takovy poznatek, Atlasy mi prijdou, ze zvuk je jakoby v hlave, IT jako bych slysel hudbu z repraku. Ten prostor je super.

Pavle doufam ze dlouho na nic lepsiho v teto cenove kategorii nenarazis:-))
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 16. 2. 2018 20:09

Vy mi ale dáváte, uvažuji o nich čím dál tím víc, ale zároveň jsem aktuálně hodně spokojený s Trinity Icarus III. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochotný je krátce zapůjčit, byl bych velkým dlužníkem, před jejich objednáním bych je rád otestoval a porovnal ...
Naposledy upravil hanysek3099 dne 16. 2. 2018 22:17, celkově upraveno 1
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 2. 2018 20:51

Možno spraví mrazíkovo Tour III. :-)
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 2. 2018 11:14

To se určitě nestane.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saba32 17. 2. 2018 12:09

jencekgs: Na jakých filtrech si porovnával Atlasy s IT01?

mrazíkovo: Vím, že Atlasy již dávno nemáš, nicméně dokážeš aspoň trochu po paměti porovnat tyto dvě sluchátka?
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 2. 2018 12:29

Atlasy jsem používal tuším s těma černejma filtrama, ale zvukově to už fakt neporovnám. Je to moc dávno, promiň. Nicméně porovnáních IT01 se všem možným je plné HeadFi. Ty IT01 se fakt moc povedly a pro iBasso to musí být kasovní trhák. Jsem zvědav na IT04, které by mělo iBasso již brzy představit. Bohužel cenovka bude podle všeho kolem 500USD.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 18. 2. 2018 09:49

Pouzival jsem cerne filtry. Byly to ty, co neohybaji zvuk tusim.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 20. 2. 2018 22:02

akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 21. 2. 2018 06:36

Hmm, toľko chváli na tieto špunty počujem, že moja peňaženka z toho začína mať horúčku. Mali ste niekto možnosť porovnať s RHA MA750? Tie sú totiž mojimi hlavnými špuntami na cestách a neni to s nimi vôbec zlé. No ale keď by to ešte mohlo byť za takú cenu lepšie...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 21. 2. 2018 11:44

zino333 píše:Hmm, toľko chváli na tieto špunty počujem, že moja peňaženka z toho začína mať horúčku. Mali ste niekto možnosť porovnať s RHA MA750? Tie sú totiž mojimi hlavnými špuntami na cestách a neni to s nimi vôbec zlé. No ale keď by to ešte mohlo byť za takú cenu lepšie...



RHA MA 750 ??? Mal som ich den, putovali z domu naspät (kupovane nove cez internet)... KZ ZS5 hraju ovela lepsie nez RHA MA 750... Tak hadaj, o kolko lepsie budu hrat iBasso IT01.... Spadne ti brada urcite ;-)
Inak ak sa RHA sluchadla stale predavaju, aj teraz v roku 2018 (su vobec nejake nove, co prekonali ich brcholove T10 a hlavne T20 ?), tak ich nakupuju len hlupaci, pretoze za tu cenu su to zvukovo PODPRIEMERNE SLUCHADLA. Nepisem, ze ty si hlupak. Ale keby si ich kupil aj dnes, bol by si :D
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zino333 21. 2. 2018 12:04

Mám ich už niekoľko rokov. ;-)
Ale v spojení s Dragonfly mi v práci robili fakt radosť. Dosť záležalo na tom, aké nádstavce sú na nich. Ak zle tlmia, potom to nehrá. Ale ak trafíš nádstavce, tak by som nepovedal, že je to taká hrôza. No ale to bokom. Asi si ma ukecal... :twisted:
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 21. 2. 2018 12:28

Zino333 aj ja ti ich odporucam,urcite budes spokojny.Za tu cenu su dost dobre.Ak chces kludne si ich mozes prist v Ba vypocut.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod Pandero 24. 2. 2018 12:27

Ahoj, kde jste objednavali? Pokud jsem koukal spravne, tak na Penonu i na iBasso strankach chteji PayPal. Ja bych chtel platit kartou. Diky za doporuceni.
Pandero
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků