Bluetooth IN Ear sluchátka do 5000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod D4nn13l 17. 10. 2017 15:17

Zdravím potřeboval bych poradit s výběrem nových IN Ear sluchátek. Aktuálně používám Sennheiser IE80 a po zvukové stránce jsem s nimi velmi spokojený. Sluchátka mi jsou ale nepohodlná a často mi vypadávají z uší. Dalším faktorem pro koupi nových je trend iphonu, který postrádá jack a přechodky mě nebaví. Také nevím jestli je to dáno přechodkou na jack nebo zařízením, ale u iphonu 7 vnímám znatelné zhoršení kvality reprodukce oproti 6ce. Uvidíme jak na tom bude iphone X, ale čekám, že podobně.

Tedy základní požadavky na sluchátka:
- bluetooth
- in ear (špunty)
- zaměření je multižánr, ale nejvíce rock a instrumentální hudba
- sluchátka plánuji pouze na sport, ale nemusí se jednat o žádná extra odolná, vodotěsná nebo cokoliv podobného. Upřednostnil bych spíš pohodlnost nošení a schopnost setrvat v uších i při prudší změně směru pohybu.
- přehrávač bude iphone X
- rozpočet není pevně stanoven, ale rád bych se pohyboval okolo 5.000,- Kč

Děkuji za rady
Naposledy upravil D4nn13l dne 18. 10. 2017 00:04, celkově upraveno 1
D4nn13l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartasI7 17. 10. 2017 17:18

Mohu doporučit Airpods, sice přes limit, ale nebudeš litovat. Oproti earpods za mě lepší zvuk a lépe sedí. Pokud ti nesedí earpods, tak do air nejdi, ikdyž za pár kaček seženeš spoustu nástavců, ale nevím jak se ti to pak vleze do pouzdra
MartasI7
Junior

Odeslat příspěvekod D4nn13l 17. 10. 2017 21:06

Earpody mi dvakrát nesedli, proto raději ony špunty. Být jiná možnost umístění v uchu nevadilo by mi navýšení, protože se mi libí propojitelnost i sjednocené nabíjení Airpodů.
D4nn13l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 17. 10. 2017 22:16

JBL Everest 100
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 18. 10. 2017 05:07

Asi by bylo dobrý dodat, že v režimu BT budou makat takřka všechny sluchátka s výměnným kabelem, pokud se k nim BT kabel přikoupí:

https://penonaudio.com/LEAR-BTC-01-Blue ... hone-Cable

Není tudíž nutno se omezovat pouze na špunty nabízené jako BT už od výrobce.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D4nn13l 18. 10. 2017 07:09

Díky za rady.
JBL nevypadají zle a řešení formou výměného kabelu je také zajímavé. Touhle cestou bych se vydal, kdyby mi senny pohodlně seděli v uších.
Také jsem si mezitím uvědomil, za jaké peníze jsem je pořizoval a uvážím-li, že chci obdobnou kvalitu reprodukce a ještě bluetooth, tak je 3000,- možná málo. Budget jsem tedy popostrčil na 5.000,-.

Aktuálně mě asi nejvíce zaujali RHA MA750 wirelles. Model s kabelem jsem uvažoval už při předchozím rozhodování, ale nakonec vyhrála IE80.
Bohužel nic nevím o jejich projevu a ani zdali je možné si in eary někde vyzkoušet ideálně s vlastním zdrojem hudby. Je to krajně nehygienické, takže to dvakrát nepředpokladám.
D4nn13l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Svenmeister 18. 10. 2017 13:42

Dratove MA750 se urcite nekde daji poslechnout. A jejich bezdratova verze jim bude velmi blizka (oboje by mely mit stejny menic) - dle popisu budou mit jemnejsi vysky, kvuli prenosu zvuku pres BT, coz vidim spise jako vyhodu, jelikoz ted mas IE80, ktere nijak zarive vysky nemaji.
Svenmeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D4nn13l 19. 10. 2017 07:48

Je pravda, že IE80 jsou hodně basové, teda do chvíle než vyjedou z uší. :-D
D4nn13l
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků