Oprava sluchatek - 3.5 mm jack

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Butcha 2. 10. 2017 20:14

Zdravim,

obracim se s dotazem, zda by byl nekdo odsud z fora schopny a ochotny mi vymenit 3.5 mm jack na Rockit R50. Originalni kabel ma rovny jack, vedou do nej 3 kabely, ktere jsou navzajem pletene.

Pokud by se nekdo nasel, poskytnu foto, stejne tak zaplatim za material a praci.

Pripadne poprosim ozvete se do sz.

Diky predem
Butcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 10. 2017 20:46

šeďour? Zkus mu napsat. Ale nevím, zda má na podobné věci čas a kolik bude cena.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 10. 2017 21:31

Odkud jseš? Jestli má cenu o tom začít přemejšlet ...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šeďour 2. 10. 2017 22:31

Na takovou prkotinu, jako je výměna džeku si šeďour vždycky nějakej čas najde.

Osobní předání v Praze, nebo poslání poštou.


S cenou je to jednoduchý.Oprava je za dvě stovky.
Když je přerušenej kabel, tak můžu použít originální jack, jen tělo mu vyrobím nový.Nebo si dodáš koupenej jack (třeba Rean...dobrá kvalita za pár korun).A nebo ti jack koupím (takže cena opravy 200 + cena jacku).

Ale je tu jedna cenová vyjimka.Pokud bych opravoval něco pro Platprda, tak cena bude jiná (o dost vyšší).
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jindraps 2. 8. 2018 14:21

Zdravim. Popravde zrovna nekoho, kdo by mi opravil jack u sluchatek (vymenil za jiny) hledam. Plati stale tahle nabidka a pokud ano, plati i pro me? :P Chystam se v pondeli do zahranici a tedy bych to nejpozdeji v pondeli potreboval, nicmene nemuzu na googlu nic moc takhle narychlo najit, kde by doba opravy byla jista v radu 3-4 dni. Jinak po Praze jsem schopny dojet asi temer kamkoliv. Predem diky za odpoved.
Jindraps
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tonik666 5. 8. 2018 22:54

Zdravim,

mate nekdo zkusenosti s opravou Akg k450? Dneska mi prestala hrat prava musle (ta co ma kabel vedeny hlavovym mostem z leve). Umel byste to pripadne nekdo opravit? Nebo je mam zahodit? Maji 6 let a nedavno nove nausniky. Jsem s nimi spokojen-velkost a skladani do krabicky ideal
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků