BT sluchátka - 3-4000,- + univerzálnost

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ingii88 31. 8. 2017 08:28

Ahoj / dobrý den,

rád bych se poradil se zkušenějšími a nechal si doporučit sluchátka, která budou mít smysl :)

Sháním nějaké BT pro celodenní využití - v práci i na doma, univerzály... Zvažoval jsem Marshall Major BT, po pročtení fora jsem si to ale celkem rychle rozmyslel, takže tedy požadavky:

BT (doma k TV, v práci v kanclu atd.)
Využití - hudba + videa 70% , 30% hry (na hry jen v nouzi u NTB nebo večer u PS4 když rodina spí, nečekám totální špičku :) )
Dobře přenosné
Slušná výdrž
Konstrukce podobná Marshallům - tedy na uši a hlavu, pohodlné, na delší poslech
Netoužím po potlačení okolního ruchu - chtěl bych mít sluchátka na hlavě, ale zároveň slyšet ženu, když na mě mluví, syna když v noci pláče atd...

Nejvíce se mi zatím asi líbí mee audio matrix2 - u nich se jen obávám, že jsou až moc velké a nebudou vyhovovat mému požadavku na nepotlačení okolního ruchu a konstrukci, ale v této cenové hladině jsem asi nic lepšího nenašel...

Díky za každý další tip či radu...

Fajn den
ingii88
Junior

Odeslat příspěvekod ingii88 20. 9. 2017 14:39

Ahoj,

zkusím ještě jeden dotaz...

Do finálního výběru se dostalo následující - AKG Y50BT a Beoplay H8 - obhajují H8 vysokou cenu a hrají s ohledem na cenu adekvátně, nebo jim po zvukové stránce Y50BT mohou konkurovat?

O ten cenový rozdíl teď nejde, je to asi nejužší výběr, jen bych si rád případnou koupi H8 kromě designu a wow efektu obhájil i kvalitou reprodukce... Díky za radu
ingii88
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 9. 2017 08:55

H8 su zvukom podstatne dalej ako Y50. A je to aj zvuk dost iny co sa charakteru tyka. To velmi nema zmysel porovnavat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 22. 9. 2017 21:44

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků