KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mbcyas 17. 12. 2017 18:15

Jaký je správný postup pro zahoření sluchátek a jaké zvuky se na to používají?
mbcyas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 12. 2017 18:24

S tymito sluchatkami by som velmi specialne zvuky (ako napr. ruzovy sum) neriesil, hod to na par hodin do suflika a nechaj tam prehravat hudbu roznych zanrov na strednej hlasitosti, aj to je otazne, ci by si rozdiel pocul. Viac ako zahorenie sluchatiek ti spravi fakt, ze sa tvoje usi na ten ich zvuk jednoducho adaptuju.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Krabák 18. 12. 2017 20:01

Dnes konečně po dvou měsících dorazily ZS6. Jako jsem fakt velmi mile překvapen, hlavně pohodlím (sedí perfektně). Co se týče zvuku, první dojem nebe a dudy ve srovnání se Zero Audio Tenore!
DSC_0283.JPG
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 22. 12. 2017 12:55

Na gearbestu jsou ve stříbrné nebo spíš šedé barvě https://www.gearbest.com/earbud-headpho ... 51831.html
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Tejvl 13. 1. 2018 12:44

Muzete prosim nekdo porovnat pohodli ZS5 a ZS6? ZS5 mi uplne nesedi. Diky
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 1. 2018 15:17

jsou prakticky stejný. jen ZS6 jsou z kovu.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dadik08 14. 1. 2018 15:41

ZS6 maju trochu menej ostre hrany, cize by mohli byt pohodlnejsie. je to vsak velmi individualne. najlepsie je vyskusat ich
dadik08
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 1. 2018 15:45

Na ZS6 su zkosene hrany, na ZS5 mi tie hrany vadili. ZS6 vsak maju neprijemny peak na vyskach, hraju trochu hlasnejsie s mierne zvyraznenym basom. ZS6 som vsak nepocul.
Fr.charakteristika : https://www.facebook.com/audiobudget/ph ... =3&theater
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tejvl 14. 1. 2018 19:14

Mel jsem ZS5 a zvuk se mi moc libil, i s BT kabelem. Jenze se mi podarilo je po par dnech ztratit (a to veci normalne neztracim). Proto uvazuji o koupi ZS6. To, ze by mohly sedet lepe jsem videl zde https://www.youtube.com/watch?v=RFsKijeBBFE, proto se ptam i zde. Trochu se bojim tech vysek, i kdyz jsem nekde cetl, ze tim trpi i pozdejsi verze KZ5 (ja objednaval v puli listopadu, nevim jakou verzi jsem mel ale zvukove mi vyhovovaly). Taky bych se chtel zeptat, zda neexistuje nejaka alternativa pro BT kabel s lepsi vydrzi, protoze realna vydrz toho oficialniho je opravdu tragicka (cca 3 hodiny). Diky
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tejvl 16. 1. 2018 23:07

Objednano :)
Tejvl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 16. 1. 2018 23:31

AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luckyghost 17. 1. 2018 22:16

Dnes mi dorazil ten stříbrný motaný kabel. Nejprve jsem zjistil, že jsou dvě varianty a já samozřejmě objednal tu špatnou. Ten skoro do L konektor by mi seděl asi lépe jak rovný, ale problém byl v tom, že nešel úplně zasunout do sluchátka a držel jen na malém kousku.

Chtěl jsem si je chvíli poslechnout no a zjistil jsem, že mi levé sluchátko nehraje. Myslel jsem, že snad kabel a nakonec jsem zjistil, že se konektor ve sluchátku uvolnil. Rozebral jsem jej a jeden kablík je odtržený. Možná se tam dostanu hrotovou pájkou. Jestli ne, tak zkusím ty KZ ZSR, alespoň mám k nim už ten stříbrný kabel. Znovu už ZS6 objednávat nebudu, ikdyž mám pravé náhradní.

Toto mě docela zklamalo. Nijak jsem to nerval, normálně opatrně jsem vytahoval konektor. Sluchátka mi tedy odešly po cca 10 hodinách hraní a jedné výměně kabelu.


EDIT: Tak se to ve mě po dvou pivech rozleželo a běžel jsem si pro pájku a mini torxy. Nakonec se povedlo. Trochu jsem natavil ten červený plastík ve kterém jsou trubičky uloženy. Sice se mi už trochu klepou ruce, ale pořád s pájkou a pinzetou se to dá. Takže hraju dál a nechám tam ten stříbrný kabel, protože díky zahnutí sedí lépe v uchu.
Přílohy
IMG_0296.jpg
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xIndian 26. 1. 2018 15:23

Zdravím,

dnes mi dorazila tato sluchátka. Hrají krásně, ale moc mi nesedí ty přiložené silikonové špunty. Objednal jsem z Ali nějaké pěnové, tak uvidím, jak na tom budou. Doporučili byste mi příp. nějakou jinou vhodnou a cenově rozumnou alternativu sehnatelnou u nás, kdyby špunty z Ali neseděly/nedorazily?

A dále jsem se chtěl zeptat na doporučení na přehrávač, ideálně co nejlevnější. Neposlouchám zas tolik, by se mi vyplatil dražší přehrávač. Nepotřebuji žádné doplňkové funkce, jako BT, WiFi, apod. Stačí mi, když dobře nakrmí tato sluchátka hudbou v bezztrátové kvalitě.

Předem děkuji!
xIndian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simy 26. 1. 2018 15:42

Zdravím, nestalo se někomu že KZ ZS6 "probijí". Kupoval jsem dvoje, jedny dostal kolega a ten mi tvrdí že čas od času cítí mravenčení.. Jinak hrajou perfektně.
simy
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 26. 1. 2018 20:28

Tak to není spatný,sluchátka s vlastním mravenistem....ale jinak dobrý!Mozná kdyby byla cena o pár baků vyssí,projevilo by se to i na kvalite.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků