KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hawk123 5. 3. 2018 21:30

KZ ZS5 mi došli za 4-5 týždňov
KZ ZS6 mi došli za 1 týždeň

je to strašne individuálne a spoliehať sa na rýchlosť dopravy z činy sa nevypláca, proste vždy treba rátať stým že to môže dojsť aj po dvoch mesiacoch.
hawk123
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 3. 2018 08:18

Každou chvíli bych je měl mít, tak už to vydržím, za free shipping nemůžu chtít zázraky :D.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 6. 3. 2018 14:37

foto1977 píše:kouzelníku to byla asi z cz skladu ne?

Z Německého skladu, takže kousek.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod Joshuax_ 9. 3. 2018 00:23

Mohl by mi někdo sem postnout stránku, kde je to nejlepší objednat..? Resp. Ty KZ ZS6, ale v BT verzi + přídavným kabelem na BT, kdybych to chtěl drátově.
Joshuax_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amarok 9. 3. 2018 10:22

amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ssamoo 14. 3. 2018 23:34

ZS6 so "strieborným" káblom mám na ceste ale ešte predtým som objednal KZ ATE - bez mikrofónu. Prišli včera, nechal som ich rozohrať cca 2 hodiny, odvtedy počúvam všetko doradu - prišli s penami, ktoré išli preč - vôbec nedržia. Nahodil som silikónové nádstavce a je to v poriadku.

Ale zvuk - som extrémne prekvapený - svetlý zvuk, s prekvapivo dobrou separáciou a slušným prehľadným basom - porovnával som so sluchátkami Samsung AKG, ktoré mám k Note 8 a so Sony MH1. Za 7,50€ je to veľmi dobrá kúpa, ktorú odporúčam vyskúšať.
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinterpe 20. 3. 2018 18:22

Zdravim pani, dnes som si z GearBest objednal KZ ZS6 Custom-built Hybrid HiFi In-ear Earphones - BLACK 2 v cene cca 28€.
https://www.gearbest.com/earbud-headpho ... 70863.html
Vie mi niekto povedat ci je v niecom rozdiel ako :KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid,alebo
KZ ZS6 Quad Driver Headphones HiFi Extra Bass Earbuds - GRAY 24???
Aky kablik ci uz GearBestu ci ALI-expresu by ste odporucili.,popripade ktore penove stuple sa vam pacia.
sinterpe
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 3. 2018 18:45

je to stejný. na kabel je tu odkaz, hledej ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sinterpe 20. 3. 2018 18:53

Vencaxxx..dik,kabel mam vybraty cen aliexprex,len som dnes uz nestihal objednat.Zajtra to nahodim a objednam..dik za info,uz som trpol co zas za hovadinu som spravil.
Som strasne zvedavy na tie KZ ZS6,teraz som pouzival dvoje od Koss,tak dufam,ze budu lepsie ako Koosi.
sinterpe
Junior

Odeslat příspěvekod ssamoo 28. 3. 2018 20:12

OK ZS6 aj so strieborným káblom dnes dorazili - prvotné pocity nie sú veľmi nadšené, hlavne výstup z Note 8 si moc nerozumejú, z MacBooku je to už lepšie ale stále si na zvuk trochu zvykám. KZ ATE ma oslovili oveľa viac za danú cenu. Zatiaľ toľko :)
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinterpe 30. 3. 2018 06:42

ssamoo...aj je sikot?? upravoval si ich z ucpanim molitanom??...Mne este neprisli,tak uvidime pocitam o tyzden-dva.
sinterpe
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 31. 3. 2018 15:55

nechte je taky chvíli rozehrát, hned po vybalení to nemusí být vždycky ono. Taky nástavce je dobrý protočit pokud máte náhradní, ne každýmu sednou ty od výrobce. Chce to i trochu zvyk než si člověk udělá finální názor. A pak mod na výšky co je tu popsany zlepší zvuk dost výrazně.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ssamoo 2. 4. 2018 21:40

OK po rozohraní sa to lepšie ale sykavky musím modnúť, takisto aj vyskúšať iné nádstavce - vie niekto, ktorý typ Comply alebo Shure oliviek sedí ? Dík
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_108 10. 4. 2018 22:17

Zkusil jsem další mód na zesílení basů sluchátek KZ6. Neříkám, že by je sluchátka vyloženě potřebovaly, ale jsem zvídavý tvor, tak jsem to zkusil.

Na vnitřní straně sluchátek je miniaturní, sotva viditelná dírka, hned vedle výhodu sluchátek. Tuto jsem přelepil kouskem pásky a zvýšení tlaku basů je znatelné. Ovšem nevím, jestli mi to vyhovuje, nicméně někomu může. Já zatím testuji. Jen podotýkám, že muziku poslouchám bez jakéhokoliv zásahu EQ.

Jinak používám tyto silikonové nástavce, které mi vyhovují nejvíce.
Přílohy
IMG_20180410_232711.png
Marek_108
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 15. 4. 2018 19:20

Ty stejné nástavce jsem si objednal taky. Jsem zvědav jak budou sedět.
Krabák
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků