KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 10. 2017 06:05

bassgenerator píše:A s akym zariadenim ich pouzivate tie KZ ZS6? Ma niekto galaxy s8. Budu hrat dobre s tymto fonom?


Nemám SG8 ale Honor 9 a ZS5 a s Honorem hrajou moc dobře, skoro bych řekl srovnatelně s Shanlingem M1, takže SG8 bych se nebál.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TJK 17. 10. 2017 17:26

Zelené ZS6 na Gearbestu za 29dolarů. Za podobnou cenu i černé s promo kodem "4ALL5"
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkvizition 19. 10. 2017 13:09

TJK: Expired :-( Škoda, za tu cenu bych si je objednal, za 45$ je to moc, ZS5 postačí.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dadik08 19. 10. 2017 13:45

flash sales a taketo zlavove kody byvaju casto. staci pockat
dadik08
Junior

Odeslat příspěvekod ItchySK 22. 10. 2017 17:16

Dajú sa zohnať aj pod 30€, len treba objednávať cez apku
Ja som ich zohnal s mikrofónom a strieborným káblom za 34,91€ - 1,70 zľava, ktorú mi dali automaticky
Naparádu :-)
Edit: zabudol som napísať že to bolo cez aliho ;-)
ItchySK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 24. 10. 2017 16:32

https://www.gearbest.com/earbud-headpho ... d=10690141

25.99$ (21.99 EUR) with the code: EPHIFI1 (plati pre zelene, pre cervene dajte na konci kodu "2")
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bulldog 24. 10. 2017 21:10

Pěkná cena, znamená to, že se nebude platit DPH (s dopravou zdarma je to do 22EUR)?
Trochu mě vyděsila diskuze z vedlejšího fóra, kdy se určovalo DPH z ceny výrobku + tabulkové ceny za dopravu do ČR z Číny.

viz problém dopravy zdarma vs. proclení
https://www.zive.cz/poradna/3d-tiskarna-z-aliexpressu/sc-20-cq-617260/default.aspx?consultanswers=1

Můžete se podělit o své zkušenosti? Je bezpečnějším řešením připlatit si za "registrovanou" dopravu (v tomto případě 1,10$)? V této variantě ale předpokládám proclení a doplatek DPH...
Resp. proč celní úředníci neakceptují cenu dopravy "zdarma" ?

A poslední dotaz, stříbrný kabel se na Gearbest nedá objednat? Nenašel jsem ho.
Díky ;-) !
Mr.Bulldog
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 10. 2017 06:01

S těma celníkama to tak nehroť, šance že zrovna tvojí zásilku chytnou a budou jí řešit je rel. malá. Za sluchátka jsem snad ještě nikdy neplatil. Resp. platil jsem asi 2x v životě (DAC a jeden mobil) a to jsem udělal stovky objednávek, hodně i s cenou přes stovky $ (mobily, tablety). Jestli něco stojí 22 nebo 23€ bych fakt neřešil.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bulldog 25. 10. 2017 17:47

Díky za uklidnění, z Číny nakupuju poprvé :-)) , nakonec objednány trochu "provokativní" zelené, pro konzervativnější černé je mimochodem stále aktivní promo 4ALL5 ($29.32).

Stále přemýšlím nad stříbrným kabelem, co myslíte, vyplatí/nevyplatí?
Navíc jde o mé první špunty a co jsem četl, tak přiložené nástavce jsou nic moc, vyhlédl jsem si Comply Comfort Tsx-500 (snad pomůžou na výšky)...
Mr.Bulldog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 25. 10. 2017 17:58

Tady se ten stříbrný kabel určitě vyplatí. Cena je upřímně směšná a i praktičnost a pohodlnost je u toho motaného výrazně dál než u původního KZ kabelu.

Pro větší potlačení výšek jsou nejlepší ty Comply s vnitřní mřížkou proti ušnímu mazu.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 25. 10. 2017 18:50

Já si taky 17 října objednal ty zelené. Abych jako frajeřil že mám CA Andormedy :D . Jinak KZ prej stopli výrobu právě těch zelených (asi je všem jasné proč) tak se právě ty zelené staly 'limited edition'. Nahradili je šedýma
Ten motaný kabel (ten fakt hrubý s alu 2pin konektory) podle mě má asi i vyšší impedanci, protože se mi zdá že mi malinko utlumil ostrost ZS5 v2. Ale je to asi spíše jen o pocitu.
EDIT:
Ještě k těm pěnovkám. Jsem názoru že absolutně postačují pěny od číňanů (AliEx). 4páry za 4 dolary. Je zbytečné kupovat předražené origo Comply.
Navíc můžeš vybírat z tvarů barev... Na ZS5/6 pasují T400/500
Naposledy upravil TJK dne 25. 10. 2017 19:16, celkově upraveno 1
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkvizition 25. 10. 2017 19:03

Mr.Bulldog píše:Díky za uklidnění, z Číny nakupuju poprvé :-)) , nakonec objednány trochu "provokativní" zelené, pro konzervativnější černé je mimochodem stále aktivní promo 4ALL5 ($29.32).

Stále přemýšlím nad stříbrným kabelem, co myslíte, vyplatí/nevyplatí?
Navíc jde o mé první špunty a co jsem četl, tak přiložené nástavce jsou nic moc, vyhlédl jsem si Comply Comfort Tsx-500 (snad pomůžou na výšky)...


Mohu se zeptat, kde jste si ty Comply vyhlédl? V českých obchodech jsem viděl jen Isolation (T/Tx) a Sport (S), ale Comfort ne. Kdyžtak prosím link. Moc děkuju.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bulldog 29. 10. 2017 18:04

V CZ jsem taky nenašel. Viděl bych to na Amazon/Ebay.
https://www.amazon.de/Comply-Tsx-500-Isolierende-Schaumstoff-Ohradapter-Schwarz/dp/B00AQU2VLA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1509295791&sr=8-2&keywords=comply+comfort+500

Upřímně, taky bych rád levnější řešení, ale pokud je toto sázka na jistotu, tak už mě těch "pár" stovek nezabije.
(odkaz na levnější Comply uvítám :-)) )
OK, je tu "čínské" řešení za pár $. Jedna věc jsou sluchátka, ale něco, co si člověk denně dává do ucha bych raději z ověřených materiálů, nerad bych zdravotní komplikace. Ale chápu, že někomu to může připadat paranoidní :lol: ...

Edit: tak je toho plnej internet, stačí hledat Tx 500 (místo Tsx 500, jak se správně značí)
Jen jsem nikde nenašel variantu S/M/L (mix), vzhledem, k tomu, že netuším velikost (první špunty) :roll: .
Mr.Bulldog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 30. 10. 2017 20:12

Ono je to opravdu někdy pokus omyl.
Když jsem kupoval Spiral Dots objednal jsem M-ka. Netěsnily úplně nejlíp. Pak jsem objednal ML-ka a ty byly daleko lepší. Nicméně jak mi přišli ZS5 nasadil jsem na ně pěnovky a už je nesundal.
A těma pěnovkama z číny bych to nedramatizoval. Taky nosiš trička, košile, nebo třeba trencle Made in China (nebo podobný stát). Moje AKG-čka K702 jsou taky made in china vč. molitanů a červené uši po nich nemám.
Ale proti gustu...
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků