KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 30. 8. 2017 10:34

Založil jsem nové vlákno ať neplevelime vlákno o ZS5. ZS6 mám objednané, jsem zvědavý. Očekávám zlepšení ve středním pásmu.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 30. 8. 2017 10:58

vencaxxx píše:Založil jsem nové vlákno ať neplevelime vlákno o ZS5. ZS6 mám objednané, jsem zvědavý. Očekávám zlepšení ve středním pásmu.


Som zvedavy... Len ci to nebude "placebo".... Skus aj slepy test...vetriace otvory pri nom nebudes nahmatavat... :D...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vencaxxx 30. 8. 2017 11:42

no uvidíme, já je beru jako lepší verzi ZS5 co se materiálů a zpracování týče, možná malý zlepšení zvuku, ale nic drastickyho nečekám
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 30. 8. 2017 14:22

Daju sa kupit v zlave, resp. rovnakej cene ako stali na zaciatku ZS5:
Wooeasy is offering a discount for AudioBudget followers (this is a pre-order!):
$34 (no mic) and $35 (with mic).
Same instructions: "Buy now", write "AudioBudget" in the order's message field, switch to "Use another payment method" and then "Place order" (don't pay yet). The seller will adjust the price for you shortly (it is done manually), then you'll need to pay the discounted price.
http://s.click.aliexpress.com/e/EQNjEAq
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod boster123 28. 9. 2017 18:33

Mám ich doma kvalita spracovania oveľa lepšia ako KZ ZS5 ktoré mám tiež zvukovo sú na tom trochu iné zvuk je podobný ako ZS5 ale ako keby bol širší priestor neviem ako to je presne opísať. Každopádne kúpu neľutujem.
boster123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filltos 28. 9. 2017 21:30

Žádný zvýrazněný nepříjemný výšky? Dost si na to stěžují.
filltos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boster123 29. 9. 2017 09:06

Výšky sú minimálne rovnaké ako na ZS5 ten zvuk je ale trochu iný na niektorých nahrávkach je to v pohode na iných trochu menej výšok by bolo fajn. Celkovo sú to ale podľa mňa podarené slúchadlá. Kupoval som ich za 37eur za tú cenu bez výhrad. Mám na nich ale peny comply ts200 tie ich pôvodné sú úplne rovnaké ako na ZS5 a podľa mňa sú otrasné.
boster123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 29. 9. 2017 09:19

a jak jsou na tom středy/vokály v porovnání s ZS5? a co ta mřížka, propouští zvuk zvenčí?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 29. 9. 2017 11:49

Takze nemam dovod na ne presedlat z KZ ZS5....
Nutnou podmienkou by ore mna bol aspon o 2-3dB zvyrazneny bas. Pocuvam na Comply200 nadatavcoch a na Walnut V2s, kde zial nie je manualny EQ, a jedine sa da pocuvat na EQ JAZZ, ktory basy zial len POTLACA (o EQ CLASSIC na prehravaci Walnut V2s ani nehovorim, ved to NIKTO nemoze pouzivat...TO JE ZLY SEN), co som zistil aj pri pripojeni na monitory TASCAM VL-A5.... Basuju teraz onicom... Lepsi priestor a detail, cistota, nez na ClipZip, no basy ONICOM !! :-/ ... Takze pre mna Walnut V2s ziadne terno. Vyslovene totiz potrebuje tvorit kombo s relativne prebasovanymi sluchadlami a prebasovanymi reprakmi... Ak ho skombinujete s basovo "vyrovnanymi" sluchadlami ci reproduktormi, cakajte TENKE basy..... A to je fakt nanic...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod boster123 29. 9. 2017 12:46

Nie som ta správna osoba na porovnávanie pre mňa sú basy dostatočne oproti ZS5 hrajú trochu nižšie ja som spokojný.
boster123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 7. 10. 2017 13:45

Prve recenzie ?
http://www.aproear.co.uk/kz-zs6/
https://www.head-fi.org/showcase/kz-zs6.22686/reviews

The Zs5 has a similar signature to the Zs6 once the EQ has been applied to the treble on the Zs6. Having said that, similar doesn’t mean same. The bass clarity is not quite as good on the Zs5 and the extension on both ends is lacking when compared to the Zs6. Soundstage is a bit more crowded on the Zs5 as well. This is not to say the Zs5 is a bad headphone, it is far from it, just when directly contrasting it to the Zs6 it begins to show the evolution of the design.

The Zs6 is an evolutionary step from the Zst and Zs5 and won’t surprise people who are familiar with the line. It does some things better, which shows KZ is learning and listening and it hints at things to come. At this pace, the Zs9 might just be ready to compete with the Shure 846 and the Westone w60. That is possibly the best news of all because it means price competition in the market and we listeners are the ones who win. In the mean time, if you haven't listened to a KZ lately, give them a try. You'll be surprised how much sound quality $50 will buy these days.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod boster123 8. 10. 2017 22:06

V podstate môžem len súhlasiť z textom. Pre mňa sú ZS6 momentálne asi finálne slúchadlá na dlhšiu dobu. Počúvam ich denne 2 -3 hodiny a ich zvuk sa mi páči. Oproti ZS5 hlavne trochu ináč podaná basová zložka. Počúvam ich výhradne na shanling M1 bez korekcie a za mňa ideálna kombinácia. Kto o nich uvažuje jednoznačne doporučujem. ja som za nich dal na Aliexpress 37eur.
boster123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bassgenerator 9. 10. 2017 06:42

A s akym zariadenim ich pouzivate tie KZ ZS6? Ma niekto galaxy s8. Budu hrat dobre s tymto fonom?
bassgenerator
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 10. 2017 08:32

Vždyť píše Shanling M1
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boster123 9. 10. 2017 21:00

Áno používam prehrávač Shanling M1 ako som písal. vencaxxx mriežka zvuk z vonku neprepúšta.
boster123
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků