Sluchátka maximálně do 800 Kč na pop.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Luky1989 2. 8. 2017 13:48

Dobrý den,

přítelkyně mě požádala o výběr (drátových) sluchátek maximálně do 800 Kč, nicméně už mi jde hlava kolem ze všech těch typů. Poslouchá převážně pop, sem tam funk či rock. Rozhodně by mělo jít o špunty.

Vzhledem k omezené ceně jsem prostě vybral modely na hranici této částky a hledal recenze. Nejlíp se mi jeví Sennheiser CX 300-II Precision (https://www.czc.cz/sennheiser-cx-300-ii ... 83/produkt) a Sony MDR-EX450AP (https://www.alfa.cz/product.php?eid=105 ... archType=1). Nicméně jak je zvykem, sto lidí, sto chutí a v každé recenzi se píše něco jiného.

Přemýšlím, jestli s jejím hudebním sluchem (a zdrojem, což je mobilní telefon střední třídy telefon) nebude dostačují nějaký základní model například od SoundMAGIC, třeba ES18S (https://www.czc.cz/soundmagic-es18s-cer ... 80/produkt).

S žádnými výše zmíněnými sluchátky nemám zkušenost, proto budu velice rád za jakýkoliv tip či názor. Moc díky za pomoc s výběrem.

Edit: Naposledy měla JAYS a-Jays One (https://www.czc.cz/jays-a-jays-one_2/97490/produkt), která jí moc nesedla.
Luky1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 8. 2017 14:39

http://www.sluchatka.net/jivo-elements/

Na těhle sluchátkách je přesně vidět, že sto lidí = sto chutí

Možná bych se podíval spíš venku na ALI. Tady to bude se stanoveným rozpočtem bída všechno.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luky1989 3. 8. 2017 12:39

Díky za tip na Čínu. Ze všeho, co jsem našel, se mi, dle recenzí, nejvíc zalíbily MEMT X5 a Boarseman KR25D. Nakonec jsem sáhnul, s ohledem na preferovanou hudbu, po těch druhých.
Luky1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 4. 8. 2017 13:14

Sluchátka z číny bych nikdy nekupoval. Nejlepší je si je někde vyzkoušet. Každému sedí něco jinýho. Já třeba ani špuntový sluchátka nenosím, protože mi příjdou nepohodlný. Musím mít jenom velká přes hlavu.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 8. 2017 13:34

Ja by som tu zase take nieco nepisal :) Riesi sa to vacsinou tak, ze postudujes recenzie, objednas a ked nesadne, posunies dalej. Pokial maju sluchatka dobre recenzie, vzdy je sanca, ze sa to niekomu bude hodit. Su ludia, co objednaju z ciny sluchatka aj za 300e :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod juliusIV 7. 8. 2017 13:54

Mě osobně se prostě osvědčilo si je nejdřív zkusit a nebo když už tak koupit v místních obchodech, aby se daly vrátit ve 14 dnech, ale nikomu to nevnucuju. Ještě by mě zajímalo co myslíš tímhle “objednas a ked nesadne, posunies dalej “? Kam posuneš dále?
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 7. 8. 2017 13:58

prodá tady na bazaru ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 8. 8. 2017 10:09

Z ALIExpresu jsem si objednat dvoje víceměničový špunty. Protože proč ne. Za 20 babek, i kdyby jen na zkoušku. Až přijdou, něco o nich napíšu.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 8. 8. 2017 10:44

přesně tak, taky mám dvoje sluchátka na cestě, just for fun.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod juliusIV 8. 8. 2017 11:24

Aha jen mě to zajímalo a není prodávání sluchátek dost nehygienický? Ještě bych pochopil náhlavní, ale kdo si může koupit použitý špunty nebo pecky fakt nechápu.
juliusIV
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 8. 8. 2017 11:30

juliusIV píše:Aha jen mě to zajímalo a není prodávání sluchátek dost nehygienický? Ještě bych pochopil náhlavní, ale kdo si může koupit použitý špunty nebo pecky fakt nechápu.


Většina normálních lidí má přístup k mýdlu a vlhčeným ubrouskům.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 8. 2017 11:30

JuliusIV, ved nadstavce vyhodis a pouzijes ine. Vacsina aj tak ma svoje oblubene typy a znacky nadstavcov. Ani neviem, ci som niekedy nechal na akychkolvek inearov povodne nadstavce. :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 8. 8. 2017 11:57

... kupovať naslepo kadejaké lacné krámy (do bezvedomia vyhypované na nete) priamo z Číny, to je dnes absolútne "IN" ... naopak zohnať si niečo v našich končinách reálne vyskúšané a cez normálnu distribučnú sieť (nebodaj priamo v kamennom obchode), to sa už považuje iba za prejav slabomyselnosti kupujúceho :lol:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 8. 2017 12:12

A ked to niekoho bavi objavovat stale nieco nove ? Ako pisal venca - just4fun. Su vselijake uchylky, tato nikomu neublizi... 8-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 8. 8. 2017 12:24

... no keď niekoho baví kúpiť si radšej desať rôznych "just4fun" nezmyslov ako jedny slušné štuple, tak mne osobne to môže byť jedno ... nech si robí každý čo chce (ja mám doma na poličke tiež odložené kadejaké nezmysly), ale nenavádzal by som na to hneď každého nováčika, ktorý tu požiada o radu ...

PS: do tejto témy by som doporučil napr. toto:
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... iio-f3.htm
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků