Náhrada za Philips SHE3590, in ear sluchátka za 300,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Thraser 23. 6. 2017 20:59

Zdravím,

hledám náhradu za in ear sluchátka Philips SHE3590. Byl jsem s nimi maximálně spokojený, vydržely mi překvapivě dlouho, ale už dosloužily. A když jsem si je chtěl dneska koupit znovu, tak jsem zjistil, že už se zřejmě nevyrábí a k sehnání jsou v podstatě jen poslední zbytky zásob ve výstředních barvách.

Mohli byste mi prosím poradit podobně laciné a kvalitní in ear sluchátka? Nenahradil je třeba Philips novým modelem s jiným číselným označením, který má stejné vlastnosti?

Nejsem nijak náročný posluchač, sluchátka používám často ke sledování seriálů na mobilu, ale pokud to jde, chci co nejlepší zvuk v rámci možností. Na doporučení, co jsem tady na fóru našel, jsem si dneska koupil sluchátka Sencor SEP300, ale je to hrůza, budu je vracet, s těmi SHE3590 se to nedá vůbec srovnat. Ty Sencory zní nepřirozeně, zvuk jako v plechovce, a vůbec nezvládají vysoké hlasy, které tak zní jako šišlání.

Děkuji předem za každou radu.
Thraser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 6. 2017 06:30

Su uz tie Sencory rozohrate?
Pokial chces lacne, dobre sluchadla tak nieco z Ciny. O takych tu mame aj niekolko tem.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 19. 7. 2017 21:19

Thraser píše: ...hledám náhradu za in ear sluchátka Philips SHE3590.

Philips SHE3900
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amarok 20. 7. 2017 14:13

Na head-fi jsou velmi pozitivní reakce na Superlux HD381F
https://www.head-fi.org/f/threads/super ... ns.493052/
Cena okolo 400 kč
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 7. 2017 14:28

Tie Superluxy su mozno dobre, ale dlho nevydrzia.

Thraser: vedel by si posunut maxim. cenovu relaciu a vyjadrit sa k ochote kupovat v Ali, GearBest alebo inde v zahranici a specialne v cine ? Za 300czk v CZ/SK asi nekupis nic, co bude vyrazne lepsie ako tie Sencory, zvlastne vsak je, ze na avmania bola na nich pozitivna recenzia a niekde ich uz doporucil aj bacil2, tak asi nebudu tak zle ako popisujes (https://avmania.e15.cz/sencor-sep300-velmi-levne-kovove-a-prekvapive-dobre-spunty-test).

Inak je v tejto sekcii celkom pekna tema o sluchatkach do 1000 CZK, su tam aj vyrazne lacnejsie tipy ako 1000CZK, doporucujem citat odzadu.
Za mna v tejto cenovej relacii KZ ZST alebo ZS3 (Gearbest) alebo este lepsie Einsear T2 (Ali).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků