Výběr In-ear sluchatek - stredne narocny posluchac :)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NeoPlex 23. 6. 2017 10:06

Ahoj,

rád bych se s vámi poradil ohledně výběru in-ear sluchátek a to především se zaměřením na hutné basy, nemůžu si pomoc basová složka mě prostě nejvíce baví, ikdyž poslouchám různé žánry :)

Aktuálně mam zkušenosti s:
Sennheiser CX 300-II, poté jsem přešel na Sony MH1C, ale ty hrají poměrně potichu a tak to trochu kombinuji s EO-IG955BSEGWW (ladene od AKG dodávané k Galaxy S8) ty ale zase nesedí tak dobře a zvuk je horší oproti Sony.

Přehrávat budu z Galaxy S8 (FLAC nebo min. 320kbs)

Co jsem měl ve výběru:
RHA-MA600 - bohužel jsem si všiml, že mají nízkou citlivost 100 dB/mW a tak se bojím nízké hlasitosti vzhledem ke zdroji (už ty MH1c jsou pod hranicí toho co bych si představoval)
VSonic VSD3 - ty už se nedají sehnat, jen ve verzi VSonic VSD3s, která už nebude tak basová.
Beats - moc nechci tam je to zase jen o basech a ostatní složky zvuku (co tak čtu) bývají hodně špatné

Tak co dále? Koukal jsem na Sennheiser MOMENTUM In-Ear G, ale to už je poměrně dražší záležitost a navíc nevím jak jsou na tom basově?

Jinak nechci kupovat mimo ČR. Mám dost pech na elektroniku poslední dobou a reklamace se mi poslední dobou nevyhýbají :)

Předem moc děkuji za tipy!
NeoPlex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 23. 6. 2017 11:16

... no to som teda celkom zvedavý, že čo ti tu kdo poradí :lol:

... navyše keď si ohľadne hlasitosti "delostrelec", máš rád zvuk MH1C, chceš kupovať v ČR a navyše sú ti aj také "šity" ako MOMENTUM In-Ear už moc drahé ... Hmmm :roll:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeoPlex 23. 6. 2017 12:04

jako do tech 2500kc bych i sel, ale to uz prave jen s radou :) ale jelikoz nemam takove zkusenosti, tak se radim. Nejsem zas tak velky delostrelec na hlasitost, spis jde o to, ze zdroj je mobilni telefon. I v te recenzi zde na MH1c se doporucuje silnejsi zdroj (fiio prehravace atd. napr..) na optimalni hlasitost. Takze jinak receno nechci jit pod prumernou hlasitost.

Hlasite az az jsou pro me treba AKG 451, ktere take vlastnim, ale to nejsou in-ear
NeoPlex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 6. 2017 12:09

Poradil bych Sony XBA-N3AP.Dají se sehnat za 6 tis.
Je to moc? :-)

Zde: https://sluchatka.heureka.cz/sony-xba-n3ap/
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeoPlex 23. 6. 2017 12:38

na ty jsem take koukal, ale tam uz trochu bojuji s tou cenou. Ideal do tech 3tis, rikam nejsem zase tak narocny posluchac, jen me bavi hutnejsi basy. Ty MH1C je maji fajn i ty Senny co jsem mel. Dokonce u tech Sennu byla v poradku i hlasitost, jen uz tam odesel kabel a musim teda rict, ze zvukove jsou (hlavne vysky) jsou oproti tem Mh1c o tridu mozna dve nize.
NeoPlex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 6. 2017 14:07

Nebo můžeš zkusit Shure SE215,který mají i vyměnitelný kabel.
V Audigu.cz si je můžeš poslechnout.
Zde: https://www.audigo.cz/Sluchatka/Profesi ... E215-black
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeoPlex 23. 6. 2017 15:13

hmm na ty jsem trochu koukal, ale kdyz procitam vice, tak nevypadaji vubec spatne... asi je zkusim v audigo, jak pises... prece jen i noseni je jine, tak aby dobre padly. Dik
NeoPlex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 6. 2017 17:00

Já osobně jsem skoro 5 let používal Sennheiser IE80 a byl jsem s nimi spokojený.Bas mají super(s regulací).V Audigu si je taky můžeš poslechnout.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 23. 6. 2017 20:28

... ja by som odporučil napr. Focal Sphear ... ale neviem, či sú v cz dostupné
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 23. 6. 2017 20:52

Bez problémů se dají koupit v CR.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 25. 6. 2017 11:13

K Samsungu mam https://www.optomausa.com/audioproduct/ne800m
Citlivost 115 dB , ovládání na kabelu ...no a po zvukové stránce jsem naprosto spokojen :-)
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků